Brigada romaneasca, in a doua etapa a grupelor Europa League

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuoct. 02, 2013

Onita.Tudor.Nica.Hategan

Printre cele 24 de brigazi care vor oficia maine, in etapa a doua a grupelor Europa League, se afla si una din Romania.

Alexandru Tudor (arbitru), Cristian Nica, Aurel Onita (asistenti), Ovidiu Hategan, Cristian Balaj (aditionali) si Octavian Sovre (rezerva) vor conduce partida dintre cipriotii de la APOEL Nicosia si nemtii de la Eintracht Frankfurt, programata pe stadionul “GSP”, din Nicosia, de la ora locala 22:05 (la fel ca in Romania).

Polonezul Tomasz Mikulski a fost desemnat observator de arbitri, iar italianul Sergio Di Cesare observator de joc.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!