Augustus Constantin, observator de arbitri în preliminariile Europa League

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariusept. 13, 2020

După ce săptămâna aceasta a fost observator de arbitri la partida Azerbaidjan – Franța, din preliminariile Campionatului European de tineret, Augustus Constantin (foto) a primit o nouă delegare din partea UEFA. De data aceasta va superviza prestația arbitrilor la un joc din turul doi preliminar al Europa League: Inter Escaldes (AND) – Dundalk (IRL).

Meciul se va disputa joi, 17 septembrie, de la ora 20:30, pe „Estadi Comunal”, din Andorra la Vella, capitala Principatului Andorra.

Echipa de arbitri este din Belarus: Viktar Shymusik – Yahueni Ramanau, Anton Gusev – Dznianis Shcharbakou. Delegat UEFA va fi Neli Lozeva, din Bulgaria.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!