Ovidiu Haţegan şi Istvan Kovacs arbitreaza in preliminariile CM 2018

Postat de Bogdan CiocoiuNici un comentariuoct. 07, 2016

IstvanKovacs_Freiburg-SlovanLiberec_600x431Ovidiu Haţegan va conduce la centru partida dintre Germania – Cehia, care va avea loc sâmbătă, 8 septembrie, la Hamburg, de la ora 21.45. El va fi ajutat de asistenţii Octavian Şovre şi Sebastian Gheorghe, iar Radu Petrescu va fi rezervă.
Istvan Kovacs a fost delegat la Irlanda de Nord – San Marino, care va avea loc în preliminariile Cupei Mondiale, la Belfast. Partida este programată maine, de la ora 21.45. Istvan va fi ajutat de asistenţii Ovidiu Artene şi Vasile Marinescu, iar Crisit Balaj va fi rezervă.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!