Faza a II-a
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | AS Euromania Dumbraveni – CS Aerostar Bacău (BC) | A: Chitu Marius (Târgovişte – Dâmbovita) |
A1: Pucheanu Florin (Ulmi – Dâmbovita) | ||
Data: 2016-08-24 Ora: 17:30 | A2: Dobre Răzvan Mihai (Şotânga – Dâmbovita) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Comunal (DUMBRĂVENI – Vrancea) | ||
2 | AS UNIREA Cristuru Secuiesc – ACS Olimpia 2010 Rm. Sărat | A: Lazar Calin (Mediaş – Sibiu) |
A1: Epure Adrian (Orlat – Sibiu) | ||
Data: 2016-08-24 Ora: 17:30 | A2: Voaides Alina (Sibiu – Sibiu) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Orasenesc (Cristuru Secuiesc – Harghita) | ||
3 | Vointa Ion Creanga (NT) – AFC Metalosport Galati (GL) | A: Ștef Claudiu (Târgu Mureş – Mureş) |
A1: Bojan Cosmin (Târgu Mureş – Mureş) | ||
Data: 2016-08-24 Ora: 17:30 | A2: Gaspar Vladut (Târgu Mureş – Mureş) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Comunal (Ion Creanga – Neamţ) | ||
4 | Atletico Vaslui – CS Sporting Liesti (GL) | A: Baciu Andrei (Botoşani – Botoşani) |
A1: Tanasa Ionel (Botoşani – Botoşani) | ||
Data: 2016-08-24 Ora: 17:30 | A2: Cretu Radu (Botoşani – Botoşani) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Municipal (Vaslui – Vaslui) | ||
5 | ACS Șomuzul Preutești (SV) – CS Stiinta Miroslava (IS) | A: Andrei Florin (Târgu Mureş – Mureş) |
A1: Albu Balint (Târgu Mureş – Mureş) | ||
Data: 2016-08-24 Ora: 17:30 | A2: Tănăsuc Andra (Târgu Mureş – Mureş) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Comunal (PREUTEȘTI – Suceava) | ||
6 | ACS Transdor Tudora (BT) – CSM Paşcani (IS) | A: Moldoveanu Cristian (Sfântu Gheorghe – Covasna) |
A1: Fridl George Marian (Comăneşti – Bacău) | ||
Data: 2016-08-24 Ora: 17:30 | A2: Apostu Alexandra Theodora (Bacău – Bacău) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Comunal (TUDORA – Botoşani) | ||
7 | CSM Roman (NT) – ACS Bucovina Pojorata (SV) | |
nu se disputa | ||
Data: 2016-08-24 Ora: 17:30 | ||
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: | ||
8 | AS Victoria Mihai Viteazu (CT) – ACS Inainte Modelu (CL) | A: Botescu Dan Grigore (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Midvichi Alexandru (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2016-08-24 Ora: 17:30 | A2: Burlacu Florin Liviu (Urziceni – Ialomiţa) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Comunal (Mihai Viteazu – Constanţa) | ||
9 | CSM Olteniţa – Fotbal Club Viitorul 2 SA (CT) | A: Antonie Andrei (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Necula Mihaita (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2016-08-24 Ora: 17:30 | A2: Tepusa Mihaela (Bucureşti – Bucureşti) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Orășenesc (Olteniţa – Călăraşi) | ||
10 | AFC Unirea 04 Slobozia (IL) – ACS FC Delta Dobrogea Tulcea (TL) | A: Amoraritei Mihai (Câmpina – Prahova) |
A1: Babadac Ionuţ (Alexandria – Teleorman) | ||
Data: 2016-08-24 Ora: 17:30 | A2: Nan Marilena Catalina (Alexandria – Teleorman) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: 1 Mai (Slobozia – Ialomiţa) | ||
11 | CS Șoimii Lipova (AR) – CS Millenium Giarmata (TM) | A: Vidican Rares George (Oradea – Bihor) |
A1: Albu Sergiu Tudor (Oradea – Bihor) | ||
Data: 2016-08-24 Ora: 17:30 | A2: Fiter Ciprian (SânMartin – Bihor) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Josef Scheirich (Zăbrani – Arad) | ||
12 | ACS Ghiroda (TM) – CS National Sebiş (AR) | A: Vărzan Aurel (OȚELU ROȘU – Caraş Severin) |
A1: Humita Ioan Daniel (Armenis – Caraş Severin) | ||
Data: 2016-08-24 Ora: 17:30 | A2: Ilie Alexandru (Bocşa – Caraş Severin) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Comunal (Giarmata-Vii – Timiş) | ||
13 | CS Ineu (AR) – CS Nuova Mama Mia Becicherecul Mic (TM) | A: Domsa Mihai (Aiud – Alba) |
A1: Nagy Daniel (Mediaş – Sibiu) | ||
Data: 2016-08-24 Ora: 17:30 | A2: Popa Daniel (Aiud – Alba) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Orasenesc (Ineu – Arad) | ||
14 | ACS Industria Sârmei 1921 Câmpia Turzii (CJ) – CS Performanţa Ighiu (AB) | A: Balan Alexandru (Deva – Hunedoara) |
A1: Doarvas Claudiu (Mintia – Hunedoara) | ||
Data: 2016-08-24 Ora: 17:30 | A2: Corb Sergiu Paul (Zalău – Sălaj) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Municipal (Câmpia Turzii – Cluj) | ||
15 | CF Metalurgistul Cugir 1939 (AB) – SC Universitatea Cluj SA (CJ) | |
nu se disputa | ||
Data: 2016-08-24 Ora: 17:30 | ||
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: | ||
16 | CS Sanatatea Servicii Publice Cluj (CJ) – ACS Industria Galda | A: Szekely Zoltan (Baia Mare – Maramureş) |
A1: Lar Stefan Daniel (Baia Mare – Maramureş) | ||
Data: 2016-08-24 Ora: 17:30 | A2: Muresan Cristian (Baia Mare – Maramureş) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Clujana (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
17 | AS Somesul Oar (SM) – ACS Fotbal Comuna Recea | A: Chioran Marius Nechita (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Marica Mihai Marius (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | ||
Data: 2016-08-24 Ora: 17:30 | A2: Suciu George (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Somesul (Oar – Satu Mare) | ||
18 | CS FC Zalău (SJ) – CS Unirea Jucu (CJ) | A: Codrea Cristian (Baia Mare – Maramureş) |
A1: Tarba Gheorghe Vasile (Baia Mare – Maramureş) | ||
Data: 2016-08-24 Ora: 17:30 | A2: Soporan Răzvan (Baia Mare – Maramureş) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Municipal (Zalău – Sălaj) | ||
19 | FC Avrig (SB) – CSM Avantul Reghin (MS) | A: Lunca Dragoș Nicolae (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Giorgiu Claudiu (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2016-08-24 Ora: 17:30 | A2: Muresan Alin Cristian (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Comunal (Avrig – Sibiu) | ||
20 | CS Iernut (MS) – AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | A: Dreve Dan Florin (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Duma Sergiu (Zalău – Sălaj) | ||
Data: 2016-08-24 Ora: 17:30 | A2: Seiche Lazar Flavius (Zalău – Sălaj) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Cornel Orza (Iernut – Mureş) | ||
21 | CS Posada Perisani (VL) – CS Minerul Motru (GJ) | |
nu se disputa | ||
Data: 2016-08-24 Ora: 17:30 | ||
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: | ||
22 | Internaţional Băleşti (GJ) – CS FC Caransebes (CS) | |
nu se disputa | ||
Data: 2016-08-24 Ora: 17:30 | ||
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: | ||
23 | CNS Cetate Deva – CS FC Hunedoara (HD) | |
nu se disputa | ||
Data: 2016-08-24 Ora: 17:30 | ||
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: | ||
24 | ACS Unirea Branceni – ACS Sporting Turnu Măgurele | |
nu se disputa | ||
Data: 2016-08-24 Ora: 17:30 | ||
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: | ||
25 | ACSO Filiasi – CS Podari (DJ) | A: Busi Cătălin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: Bîrdeş Romică (Piteşti – Argeş) | ||
Data: 2016-08-24 Ora: 17:30 | A2: Bălan Gheorghită (Piteşti – Argeş) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Oltenia (fost Petrom Chimia) (Craiova – Dolj) | ||
26 | CS Unirea Bascov – SCM Pitesti (AG) | A: Dan Florin Costin (Chirnogi – Călăraşi) |
A1: Dumitru Ionel Valentin (Gherghiţa – Prahova) | ||
Data: 2016-08-24 Ora: 17:30 | A2: Ionescu Adrian (Târgovişte – Dâmbovita) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Complex Nicolae Dobrin (Piteşti – Argeş) | ||
27 | AFC Hărman – C.N. Dinicu Golescu Cimpulung (AG) | |
nu se disputa | ||
Data: 2016-08-24 Ora: 17:30 | ||
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: | ||
28 | CSM Flacăra Moreni (DB) – CS Petrolistul Boldești | A: Ionaşcu Laurenţiu (Buzău – Buzău) |
A1: Panzaru Viorel (Braşov – Braşov) | ||
Data: 2016-08-24 Ora: 17:30 | A2: Pavel Cojocaru Andrei (Braşov – Braşov) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Flacăra (Moreni – Dâmbovita) | ||
29 | CS Paulesti – ACS URBAN Titu (DB) | A: Mladinovici Horia Gabriel (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Dragoş Bogdan Ioan (Făgăraş – Braşov) | ||
Data: 2016-08-24 Ora: 17:30 | A2: Schiopet Claudiu (Braşov – Braşov) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Comunal (Păuleşti – Prahova) | ||
30 | AS Electroaparataj (B) – FC Dinamo 1948 SA Bucuresti 2 (B) | A: Iugulescu Ionuţ Valentin (Târgovişte – Dâmbovita) |
A1: Cătană Gabriel Ion (Târgovişte – Dâmbovita) | ||
Data: 2016-08-24 Ora: 17:30 | A2: Zamfir Doru (Slatina – Olt) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Electroaparataj (Bucureşti – Bucureşti) | ||
31 | CS Viitorul Domneşti (IF) – CS Metalul Resita SA (CS) | A: Demetrescu Iuliana Elena (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: Antal Damian (Bacău – Bacău) | ||
Data: 2016-08-24 Ora: 17:30 | A2: Dută George Bogdan (Bacău – Bacău) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Vointa (Domnesti – Ilfov) | ||
32 | ACS Gloria Popesti Leordeni (IF) – CS Concordia Chiajna 2 (IF) | A: Trandafir Cristina Mariana (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Vişan Florian Alexandru (Galaţi – Galaţi) | ||
Data: 2016-08-24 Ora: 17:30 | A2: Vlase Daniel (Slobozia Conachi – Galaţi) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Inter Gaz (Popeşti Leordeni – Ilfov) | ||
33 | SC FC METALOGLOBUS SA (B) – FC Voluntari 2 | A: Marcu Claudiu (Constanţa – Constanţa) |
A1: Ionus Erchian (Constanţa – Constanţa) | ||
Data: 2016-08-24 Ora: 17:30 | A2: Iacob Florin (Constanţa – Constanţa) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Metaloglobus (Bucureşti – Bucureşti) |
Sursa:CCA
Comentarii recente