Arbitrii aradeni au castigat un turneu in Ungaria

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariumai 05, 2018

Echipa de fotbal a Comisiei Judetene a Arbitrilor Arad (foto: facebook) a castigat ,,Turneul Prieteniei”, desfasurat luni, in localitatea maghiara Kőrősladány. La acest turneu au mai participat arbitrii din județele Béckés, Bihor şi Timiș. Rezultatele CJA Arad: 2-0 cu Béckés şi 6-1 în finala cu Timiș.

Conform site-ului sportarad.ro, Emil Arsa, aflat la al doilea trofeu câștigat în Ungaria (după Memorialul „Andras Kokavecz” din decembrie 2017) de la preluarea băncii tehnice a Selecționatei arbitrilor arădeni, s-a bazat pe următorul lot de jucători: Cristian Cășuț – Răzvan Cadar, Sorin Saladea, Dorinel Herțeg, Loredan Bogdan, Gabriel Hărduț, Laurențiu Olariu, Sorin Rotaru, Cristian Șulea, Sebastian Mako, Flavius Brîndușe (golgheterul competiției), Denis Calnacov, Sebastian Pantea, Lucian Berariu, Patrick Dehelean, Bogdan Babuția și Leontin Buda.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!