Arbitri romani la amicalul Ucraina – Moldova

Postat de Ionut BorcanNici un comentariusept. 03, 2014

Hategan_astra_600x261

O brigada din Romania va conduce asta-seara partida amicala dintre Ucraina si Moldova. La centru va fi Ovidiu Hategan (foto), iar la liniile de margine Adrian Ghinguleac si Vladimir Urzica. Al patrulea oficial a fost desemnat ucraineanul Evgeni Aranovski.

Jocul se va disputa pe “Olimpiski Stadion”, din Kiev, de la ora locala 20:00, aceeasi ca in Romania.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!