Anglia: Mark Clattenburg arbitreaza finala FA Cup 2016

Postat de Bogdan CiocoiuNici un comentariumai 19, 2016

 Cu o saptamana inainte de a oficia finala Champions League, Mark Clattenburg a fost delegat sa arbitreze finala FA Cup 2016 dintre Manchester United si  Crystal Palace . Pe Wembley Stadium din Londra, Clattenburg va fi ajutat la cele 2 linii de  John Brooks si Andrew Halliday .Neil Swarbrick va fi al-4-lea oficial.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!