Andrei Antonie, rezerva la Steaua – Schalke / UEFA Youth League

Postat de Ionut BorcanNici un comentariunov. 25, 2013

Andrei Antonie_Petrolul-U Cluj_2-2-colaj-1

Maine, cu cateva ore inaintea partidei de Champions League dintre Steaua si Schalke 04, se va disputa jocul echipelor de tineret ale celor doua cluburi. Partida va incepe la ora 16:00, la baza sportiva de la Mogosoaia.

Dejan Jakimovski, Dejan Nedelkoski si Tomche Chagorovski (toti din Macedonia) sunt cei trei arbitri trimisi de UEFA sa conduca acest joc, brigada fiind completata cu romanul Andrei Antonie (foto). Arbitrul bucurestean de esalon secund va indeplini rolul celui de-al patrulea oficial. 

Moldoveanul Vladimir Antonov a fost desemnat observator al brigazii, iar cehul Emil Ubias – observator de joc.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!