Ana Maria Terteleac va conduce un joc din preliminariile Ligii Campionilor (feminin)

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariunov. 04, 2020
Ana Maria Terteleac

Ana Maria Terteleac a fost desemnată de UEFA la un joc din preliminariile Ligii Campionilor,  varianta feminină. Ea va conduce, astăzi, partida Kharkiv (UKR) – Alashkert (ARM). Meciul se va disputa la Kiev, de la ora 14:00.

La liniile de margine se vor afla Alexandra Apostu și Mihaela Țepusă, iar Cristina Trandafir va fi al patrulea oficial.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!