Ana Maria Terteleac și Alexandra Apostu oficiază la un turneu U19, în Belgia

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuoct. 28, 2023

Ana Maria Terteleac și Alexandra Apostu oficiază zilele acestea la un turneu de junioare – Under19, în Belgia. Meciurile contează pentru calificarea la turneul final pe care UEFA îl va organiza anul următor, în Lituania.

După ce, pe 25 octombrie, au condus Olanda – Insulele Feroe (8-0), astăzi cele două vor face parte din brigada jocului Olanda – Belgia. Alexandra va fi la linie, iar Ana Maria – al patrulea oficial. La centru va fi Volha Blotskaya, iar la cealaltă linie Anastasiya Danchenko, ambele din Belarus.

Pe 31 octombrie, Ana Maria Terteleac va conduce Insulele Feroe – Belgia, impreună cu Alexandra Apostu, Andrijana Ćirković și Jelena Medjedovic. Ultimele două – din Serbia.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!