Alina Pesu a condus Irlanda de Nord – Slovacia / GALERIE FOTO

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariusept. 12, 2018

Saptamana trecuta, pe 4 septembrie, Alina Pesu, Patricia Samsudean si Alexandra Apostu au oficiat la partida Irlanda de Nord – Slovacia (scor: 0-1), din preliminariile Campionatului Mondial de fotbal feminin (Grupa 3). Rezerva la meciul de pe stadionul Shamrock Park, din Portadown, a fost o reprezentanta a tarii gazda – Louise Thompson.

O prietena a ScoliiDeArbitri, Diana O., a fost prezenta la acest joc, realizand fotografiile de mai jos.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!