Alexandru Deaconu, observator la un joc din Liga Natiunilor

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariusept. 06, 2020
Alexandru Deaconu (foto: frf)

Alexandru Deaconu a fost delegat de UEFA observator de arbitri la un joc din Liga Natiunilor: Ungaria – Rusia. Partida din Liga B (Grupa 3) se va disputa pe Puskás Arena, din Budapesta, asta-seara, de la ora 19:00. Echipa de arbitri este din Italia: Maurizio Mariani – Alberto Tegoni, Daniele Bindoni – Daniele Doveri. Norvegianul Nils Fisketjonn va fi observator de joc.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!