Alexandru Deaconu, observator la un joc din grupele Champions League

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariunov. 05, 2019

Alexandru Deaconu a fost delegat de UEFA sa observe arbitrii jocului FC Zenit – RB Leipzig, din cadrul grupei G – Champions League. Partida se va disputa asta-seara, la Sankt Petersburg, si va putea fi urmarita pe Telekom Sport si Digi Sport, de la ora 19:55.

 

 FC Zenit – RB Leipzig, Gupa G

Arbitru: Orel Grinfeld (ISR)

Arbitri asistenți: Roy Hassan (ISR), Idan Yarkoni (ISR)

Al patrulea oficial: Eitan Shmuelevitz (ISR)

Arbitru asistent video: João Pinheiro (POR)

Arbitru asistent video adjunct: Roi Reinshreiber (ISR)

Observator arbitri: Alexandru Deaconu (ROU)

Delegat UEFA: Velid Imamović (BIH)

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!