Alexandru Deaconu, observator la Manchester United – AC Milan

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariumart. 10, 2021

Alexandru Deaconu (foto: frf) a fost desemnat observator de arbitri la meciul Manchester United – AC Milan. Partida, din prima manșă a optimilor de finală ale UEFA Europa League, se va disputa mâine, de la ora 19:55, la Manchester, pe „Old Trafford”. La centru se va afla Slavko Vinčić, din Slovenia.

Manchester United (ENG) – AC Milan (ITA)

Arbitru: Slavko Vinčić (SVN)

Arbitru Asistent 1: Tomaž Klančnik (SVN)

Arbitru Asistent 2: Andraž Kovačič (SVN)

Al patrulea oficial: Matej Jug (SVN)

VAR: Bastian Dankert (GER)

AVAR: Jure Praprotnik (SVN)

Observator Arbitri: Alexandru Deaconu (ROU)

Delegat UEFA: Duncan Fraser (SCO)

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!