Alexandru Deaconu, observator in primul tur al Champions League

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuiul. 07, 2019

Alexandru Deaconu (foto) a fost delegat de UEFA observator de arbitri, in primul tur preliminar al Champions League (mansa I). Fostul arbitru FIFA se va deplasa in Belarus, unde va superviza prestatia unei echipe de arbitri din Turcia, la partida FC BATE Borisov – GKS Piast Gliwice (Polonia).


FC BATE Borisov (BLR) – GKS Piast Gliwice (POL)
10 Iulie 2019, 20:00 – Borisov (Borisov-Arena)

Arbitru: Mete Kalkavan (TUR)
Arbitru Asistent 1: Esat Sancaktar (TUR)
Arbitru Asistent 2: Samet Çiçek (TUR)
Al Patrulea Oficial: Arda Kardeşler (TUR)
Observator Arbitri: Alexandru Deaconu (ROU)
Delegat UEFA: Anton Fagan (SCO)

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!