Alexandru Deaconu merge în Polonia pentru meci din preliminariile Europa League

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariusept. 13, 2020

Săptamâna viitoare, Alexandru Deaconu (foto: frf) va merge în Polonia pentru meci din turul doi preliminar al Europa League. Vicepreședintele CCA va fi observator de arbitri la partida Piast Gliwice (POL) – TSV Hartberg (AUT). Jocul se va disputa joi, 17 septembrie, de la ora 21:00, pe stadionul „Piast”, din Gliwice.

Echipa de arbitri este din Belgia: Erik Lambrechts – Rien Vanyzere, Jo de Weirdt – Nathan Verboomen.

Delegat UEFA va fi slovacul Richard Havrilla.

Pe 6 septembrie, Alexandru Deaconu a fost observator de arbitri la jocul Ungaria – Rusia, din Liga Națiunilor.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!