Alexandru Deaconu, meci in preliminariile EURO 2020

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuiun. 08, 2019

Alexandru Deaconu (foto: frf) a fost delegat de UEFA observator la jocul Ucraina – Luxemburg, din grupa B a preliminariilor EURO 2020. Vicepresedintele Comisiei Centrale a Arbitrilor va superviza prestatia brigazii: Peter Kráľovič – Milan Štrbo, Erik Weiss – Michal Očenáš (toti din Slovacia).

Delegat UEFA va fi Nina Hedlund, din Norvegia.

Meciul se va disputa luni, 10 iunie 2019, de la ora 21:45 (20:45 CET), pe “Arena Lvov”, din Lvov.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!