A debutat cursul pentru arbitrii si observatorii din Liga 2 / GALERIE FOTO

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuiul. 23, 2019

Luni, 22 iulie, la Complexul Cheile Gradistei Fundata, a debutat cursul pentru arbitrii, arbitrii asistenti si observatorii de arbitri din Liga 2. Cursul a fost deschis de catre Alexandru Deaconu si Gabriel Bodescu.

Pe langa temele teoretice la care au participat, arbitrii si observatorii au fost testati teoretic si video.

A fost prezentata si mingea oficiala – Joma – pentru noul sezon din Liga 2 si Liga 3.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!