Liga 3, Etapa 2: Delegari arbitri

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuSep 02, 2017

Liga 3, Etapa 2

Seria 1

# echipe arbitri
1 CS Aerostar Bacău – CSM Bucovina Rădăuţi A: Burloiu Dorin (Galaţi – Galaţi)
    A1: Bedreaga Razvan (Galaţi – Galaţi)
  Data: 2017-09-01     Ora: 17:00 A2: Iftode Florin (Târgu Bujor – Galaţi) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Aerostar (Bacău – Bacău) Obs: Luca Valentin (Botoşani – Botoşani)
    Obs: Simionas Vasile (Iaşi – Iaşi)
2 AFC Metalosport Galaţi – CSM Roman A: Aelenei Ciprian (Iaşi – Iaşi)
    A1: Cornea Tudor (Iaşi – Iaşi)
  Data: 2017-09-02     Ora: 17:00 A2: Diaconu Andrei (Iaşi – Iaşi) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Dunarea (Galaţi – Galaţi) Obs: Grozea Teodor (Brăila – Brăila)
    Obs: Pop Ion Gabriel Flaviu (Bacău – Bacău)
3 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc – ACS KSE Târgu Secuiesc A: Dicu Madalin (Bucov – Prahova)
    A1: Raduta Gabriel (Ploieşti – Prahova)
  Data: 2017-09-02     Ora: 17:00 A2: Paduraru Sebastian (Ploieşti – Prahova) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Municipal (Miercurea Ciuc – Harghita) Obs: Suhan Grigore (Suceava – Suceava)
    Obs: Cioloboc Daniel (Târgu Mureş – Mureş)
4 ACS Olimpic Cetate Râşnov – CS Avântul Valea Mărului A: Fratila Adrian (VADU PASII – Buzău)
    A1: Andreiu Silviu (Râmnicu Sărat – Buzău)
  Data: 2017-09-02     Ora: 17:00 A2: Martinescu Bogdan Mihai (Buzău – Buzău) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Bucegi (Râşnov – Braşov) Obs: Simonis Andrei (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Lazar Mihail (COVASNA – Covasna)
5 CS Sporting Lieşti – CSM Paşcani A: Robu Ovidiu (Popeşti Leordeni – Ilfov)
    A1: Măndită Cristian Ionut (Tunari – Ilfov)
  Data: 2017-09-02     Ora: 17:00 A2: Baltatu Mihai (Buftea – Ilfov) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Comunal (Liesti – Galaţi) Obs: Carlig Petrea (Tulcea – Tulcea)
    Obs: Munteanu Ionel (Bacău – Bacău)
6 STĂ – ACS Sănătatea Darabani  
     
  Data: 2017-09-02     Ora: 17:00
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion:  
     
7 AFC Hărman – CSM Focşani 2007 A: Naidin Marius (Piteşti – Argeş)
    A1: Bîrdeş Romică (Piteşti – Argeş)
  Data: 2017-09-02     Ora: 17:00 A2: State Şerban (Curtea de Argeş – Argeş) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Hărman Arena (Hărman – Braşov) Obs: Andrei Gheorghe (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Crangasu Decu (Ploieşti – Prahova)
8 ACS Suporter Club Oţelul Galaţi – AFC Odorheiu Secuiesc A: Safta Mihai (Iordacheanu – Prahova)
    A1: Banu Adrian Bogdan (Ploieşti – Prahova)
  Data: 2017-09-02     Ora: 19:00 A2: Rusu Mircea (Bertea – Prahova) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Oţelul (Galaţi – Galaţi) Obs: Rusu Cristinel (Focşani – Vrancea)
    Obs: Ibris Valeriu (Buzău – Buzău)

Seria 2

# echipe arbitri
1 ACS Sportul Chiscani – AFC Progresul 1944 Spartac A: Baban Vlad (Iaşi – Iaşi)
    A1: Condurache Adrian (Paşcani – Iaşi)
  Data: 2017-09-01     Ora: 17:00 A2: Melinte Ionut (Iaşi – Iaşi) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Sportul (Chiscani – Brăila) Obs: Stanisteanu Victor (Buzău – Buzău)
    Obs: Seferi Gheorghe (Galaţi – Galaţi)
2 SC FC Voluntari SA 2 – ASSCS Farul Constanţa A: Iugulescu Ionuţ Valentin (Târgovişte – Dâmbovita)
    A1: Bălan Gheorghită (Piteşti – Argeş)
  Data: 2017-09-01     Ora: 17:00 A2: Zamfir Doru (Slatina – Olt) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Gheorghe Dinca (Voluntari – Ilfov) Obs: Mirt Irina (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Costache Mihai (Bucureşti – Bucureşti)
3 CSA Axiopolis Sport Cernavodă – ACS Înainte Modelu A: Neculcea Bogdan (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Vatamanu Cosmin (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2017-09-02     Ora: 17:00 A2: Vornicu Adrian (Iaşi – Iaşi) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Trust (Cernavodă – Constanţa) Obs: Burloiu Daniel (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Capra Olivian (Bucureşti – Bucureşti)
4 SC Fotbal Club FCSB SA 2 – AFC Metalul Buzău A: Terteleac Ana Maria (Berceni – Ilfov)
    A1: Voicu Cristian (Focşani – Vrancea)
  Data: 2017-09-02     Ora: 17:00 A2: Apostu Alexandra Theodora (Bacău – Bacău; foto: GazetaBT.ro)  
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Clinceni – Arena 1 (Clinceni – Ilfov) Obs: Ivan Iulian (Giurgiu – Giurgiu)
    Obs: Totan Mihnea Marsilian (Bucureşti – Bucureşti)
5 ACSM Olteniţa – ACS FC Delta Dobrogea Tulcea A: Spinu Marius (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Midvichi Alexandru (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2017-09-02     Ora: 17:00 A2: Nan Marilena Catalina (Alexandria – Teleorman) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Orășenesc (Olteniţa – Călăraşi) Obs: Deaconu Marian (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Epure Valentin (Bucureşti – Bucureşti)
6 AFC Unirea 04 Slobozia – CSM Râmnicu Sărat A: Trandafir Cristina Mariana (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Iugulescu Petruţa (Târgovişte – Dâmbovita)
  Data: 2017-09-02     Ora: 17:00 A2: Ivanov Roxana (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: 1 Mai (Slobozia – Ialomiţa) Obs: Borcan Ionut (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Matei Adrian (Berceni – Ilfov)
7 AS FC Agricola Borcea – ACS Victoria Traian A: Anton Sergiu (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Bobe Ionuţ Marius (Videle – Teleorman)
  Data: 2017-09-02     Ora: 17:00 A2: Tepusa Mihaela (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Comunal (Borcea – Călăraşi) Obs: Stănescu Florin (Dragomireşti – Ilfov)
    Obs: Guteanu Stere (Techirghiol – Constanţa)

Seria 3

# echipe arbitri
1 AFC Astra 2 – CS Atletic Bradu A: Buzea Vasile (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Țoie Aurelian (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2017-09-01     Ora: 17:00 A2: Istrate Marian (Buftea – Ilfov) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Astra (Ploieşti – Prahova) Obs: Filip Ioan (Slatina – Olt)
    Obs: Craioveanu Petrescu Florin (Bucureşti – Bucureşti)
2 ACS Viitorul Domneşti – AFCM Alexandria A: Ciucanu Octavian (Braşov – Braşov)
    A1: Boncz Gabriel (Făgăraş – Braşov)
  Data: 2017-09-01     Ora: 17:00 A2: Schiopet Claudiu (Braşov – Braşov) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Vointa (Domnesti – Ilfov) Obs: Cristea Ioan (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Boroneant Silvia (Bucureşti – Bucureşti)
3 CS Tunari – CSM Flacăra Moreni A: Oprea Ovidiu Petru (Ploieşti – Prahova)
    A1: Dumitru Ionel Valentin (Gherghiţa – Prahova)
  Data: 2017-09-01     Ora: 17:00 A2: Pantilimonescu Constantin (Ploieşti – Prahova) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Central (Buftea – Ilfov) Obs: Simtion Daniel (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Nicolescu Viorel (Videle – Teleorman)
4 ACS Urban Titu – CS Mioveni 2 A: Suvar Alexandru Nicolae (Sibiu – Sibiu)
    A1: Duta Vasile Marius (Avrig – Sibiu)
  Data: 2017-09-02     Ora: 17:00 A2: Recorean Roxana (Mediaş – Sibiu) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Orăşenesc (Titu – Dâmbovita) Obs: Babadac Cristina (Alexandria – Teleorman)
    Obs: Barbu Florentin (Giurgiu – Giurgiu)
5 SC Popeşti-Leordeni – ACSF Voinţa Turnu Măgurele A: Marcu Claudiu (Constanţa – Constanţa)
    A1: Vlase Daniel (Slobozia Conachi – Galaţi)
  Data: 2017-09-02     Ora: 17:00 A2: Vişan Florian Alexandru (Galaţi – Galaţi) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Inter Gaz (Popeşti Leordeni – Ilfov) Obs: Ionita Andrei (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Cintic Malina (Bucureşti – Bucureşti)
6 CS Sporting Roşiori 2008 – ACS Petrolul 52 A: Comănescu Adrian (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    A1: Mihaila Alexandru (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
  Data: 2017-09-02     Ora: 17:00 A2: Truţă Marian (Babeni – Vâlcea) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Municipal (Roşiorii de Vede – Teleorman) Obs: Ungureanu Florin (Bacău – Bacău)
    Obs: Nicolaescu Florin (Slatina – Olt)
7 AS FC Aninoasa – CS Concordia Chiajna 2 A: Naidin Valentin (Turnu Măgurele – Teleorman)
    A1: Panzaru Viorel (Braşov – Braşov)
  Data: 2017-09-02     Ora: 17:00 A2: Țuțu Lucian (Tărlungeni – Braşov) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Comunal (Aninoasa – Dâmbovita) Obs: Dumitrescu Eduard (Piteşti – Argeş)
    Obs: Popa Alexandru (Plopeni – Prahova)

Seria 4

Etapa 2

# echipe arbitri
1 CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – CSM Școlar Reșita A: Nicoras Ionut Vasile (Arad – Arad)
    A1: Popa Daniel (Aiud – Alba)
  Data: 2017-09-01     Ora: 17:00 A2: Pantea Sebastian (Arad – Arad) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: CFR (Timişoara – Timiş) Obs: Pantea Cornel (Oradea – Bihor)
    Obs: Dima Nicolae (Gorj – Gorj)
2 Centrul Naţional de Pregătire Timişoara – ACS Ghiroda A: Barzuca Dorian (Lugoj – Timiş)
    A1: Neichi Sergiu (Satu Mare – Satu Mare)
  Data: 2017-09-01     Ora: 17:00 A2: Kopriva Zsolt (Satu Mare – Satu Mare) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Banatul (Timişoara – Timiş) Obs: Mocanu Silviu (Arad – Arad)
    Obs: Stoicovici Gabriel (Timişoara – Timiş)
3 CSM Lugoj – Club Sportiv U Craiova SA 2 A: Jurca Tudor Florin (Arad – Arad)
    A1: Kopriva Tamas (Satu Mare – Satu Mare)
  Data: 2017-09-01     Ora: 17:00 A2: Costea Danut Vasile (Satu Mare – Satu Mare) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Tineretului (Lugoj – Timiş) Obs: Miholcea Dan Alexandru (Bocşa – Caraş Severin)
    Obs: Lupu Alin (Caras Severin – Caraş Severin)
4 AFC Hermannstadt 2 – CS Millenium Giarmata A: Ștef Claudiu (Târgu Mureş – Mureş)
    A1: Albu Balint (Târgu Mureş – Mureş)
  Data: 2017-09-01     Ora: 17:00 A2: Todea Anghel (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Independenta Obor (Sibiu – Sibiu) Obs: Ghiberdel Mihail (Piteşti – Argeş)
    Obs: Gherghe Alexandru (Făgăraş – Braşov)
5 CS Naţional Sebiş – ACS Şirineasa A: Inoan Vlad (Floreşti – Cluj)
    A1: Antal Csaba (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2017-09-01     Ora: 17:00 A2: Suciu George (Câmpia Turzii – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Naţional (Sebiş – Arad) Obs: Faniță Constantin (Timişoara – Timiş)
    Obs: Micsa Dorin (Timişoara – Timiş)
6 ACSO Filiaşi – STĂ  
     
  Data: 2017-09-02     Ora: 17:00
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Oltenia (fost Petrom Chimia) (Craiova – Dolj)  
     
7 CS Gloria Lunca Teuz Cermei – CS Şoimii Lipova A: Moca Rares (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Nasc Iosif Adrian (Câmpia Turzii – Cluj)
  Data: 2017-09-02     Ora: 17:00 A2: Mazilu Elena Roxana (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Comunal-Central (Cermei – Arad) Obs: Ciev Zaharia (Timişoara – Timiş)
    Obs: Vancea Viorel (Oradea – Bihor)
8 CS Internaţional Băleşti – CNS Cetate Deva A: Dumitru Madalin Alexandru (Piteşti – Argeş)
    A1: Marin Nicusor (Suseni – Argeş)
  Data: 2017-09-02     Ora: 17:00 A2: Ciuciu Andrei (Piteşti – Argeş) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Comunal (Balesti – Gorj) Obs: Bocai Ovidiu (Aiud – Alba)
    Obs: Catanescu Marian (Craiova – Dolj)

Seria 5

# echipe arbitri
1 FC CFR 1907 Cluj SA 2 – ACS Viitorul Ghimbav A: Olaru Constantin Alin (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    A1: Dorobantu Ovidiu (Olanu – Vâlcea)
  Data: 2017-09-01     Ora: 17:00 A2: Epure Adrian (Orlat – Sibiu) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: CMC (Cluj-Napoca – Cluj) Obs: Por Constantin (Satu Mare – Satu Mare)
    Obs: China Cristian (Baia Mare – Maramureş)
2 ACS Performanţa Ighiu – CS Gaz Metan Mediaş 2 A: Salomir Mircea (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Popa Dragos Daniel (Baisoara – Cluj)
  Data: 2017-09-02     Ora: 17:00 A2: Pojar Paul Bogdan (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Cetate (Alba Iulia – Alba) Obs: Bordaş Vasile (Târgu Mureş – Mureş)
    Obs: Lupsa Ion (Caransebeş – Caraş Severin)
3 ACS Fotbal Comuna Recea – AFC Unirea 1924 Alba Iulia A: Rosu Catalin (Var – Sălaj)
    A1: Cozorici Ioan (Zalău – Sălaj)
  Data: 2017-09-02     Ora: 17:00 A2: Duma Sergiu (Zalău – Sălaj) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Comunal Recea (Săsar – Maramureş) Obs: Marc Vasile (Cluj-Napoca – Cluj)
    Obs: Papp Ioan (Carei – Satu Mare)
4 AFC Metalurgistul Cugir 1939 – CS Iernut A: Lastun Mihail Sebastian (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    A1: Tanase Lucian (Piteşti – Argeş)
  Data: 2017-09-02     Ora: 17:00 A2: Ionescu Mihai Marian (Suseni – Argeş) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Arena CSO (Cugir – Alba) Obs: Comsea Ovidiu (Sibiu – Sibiu)
    Obs: Catana Ionel (Motru – Gorj)
5 CSM Avântul Reghin – ACS FC Avrig A: Necrici Razvan (Chechis – Maramureş)
    A1: Lar Stefan Daniel (Baia Mare – Maramureş)
  Data: 2017-09-02     Ora: 17:00 A2: Muresan Cristian Gheorghe (Cavnic – Maramureş) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Avântul (Reghin – Mureş) Obs: Popa Vasile (Bistriţa – Bistriţa Năsăud)
    Obs: Lup Virgil (Aiud – Alba)
6 ACS Industria Galda – CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca A: Ardelean Mircea (Arad – Arad)
    A1: Filip Alexandru (Timişoara – Timiş)
  Data: 2017-09-02     Ora: 17:00 A2: Ilie Alexandru (Bocşa – Caraş Severin) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Comunal (Galda de Jos – Alba) Obs: Glogoviceanu Lucian (Reşiţa – Caraş Severin)
    Obs: Dan Costin (Zalău – Sălaj)
7 FC Unirea Dej – AS FC Universitatea Cluj A: Moldoveanu Cristian (Sfântu Gheorghe – Covasna)
    A1: Pavel Cojocaru Andrei (Braşov – Braşov)
  Data: 2017-09-02     Ora: 17:00 A2: Bojan Cosmin (Târgu Mureş – Mureş) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Municipal (Dej – Cluj) Obs: Sopa Danut (Sibiu – Sibiu)
    Obs: Pascanu Catalin (Cugir – Alba)
8 STĂ – AFC Unirea Tăşnad  
     
  Data: 2017-09-02     Ora: 17:00
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion:  
   

Sursa: frf-cca.ro

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!