Liga 3, Etapa 2
Seria 1
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | CS Aerostar Bacău – CSM Bucovina Rădăuţi | A: Burloiu Dorin (Galaţi – Galaţi) |
A1: Bedreaga Razvan (Galaţi – Galaţi) | ||
Data: 2017-09-01 Ora: 17:00 | A2: Iftode Florin (Târgu Bujor – Galaţi) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Aerostar (Bacău – Bacău) | Obs: Luca Valentin (Botoşani – Botoşani) | |
Obs: Simionas Vasile (Iaşi – Iaşi) | ||
2 | AFC Metalosport Galaţi – CSM Roman | A: Aelenei Ciprian (Iaşi – Iaşi) |
A1: Cornea Tudor (Iaşi – Iaşi) | ||
Data: 2017-09-02 Ora: 17:00 | A2: Diaconu Andrei (Iaşi – Iaşi) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Dunarea (Galaţi – Galaţi) | Obs: Grozea Teodor (Brăila – Brăila) | |
Obs: Pop Ion Gabriel Flaviu (Bacău – Bacău) | ||
3 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc – ACS KSE Târgu Secuiesc | A: Dicu Madalin (Bucov – Prahova) |
A1: Raduta Gabriel (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2017-09-02 Ora: 17:00 | A2: Paduraru Sebastian (Ploieşti – Prahova) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Municipal (Miercurea Ciuc – Harghita) | Obs: Suhan Grigore (Suceava – Suceava) | |
Obs: Cioloboc Daniel (Târgu Mureş – Mureş) | ||
4 | ACS Olimpic Cetate Râşnov – CS Avântul Valea Mărului | A: Fratila Adrian (VADU PASII – Buzău) |
A1: Andreiu Silviu (Râmnicu Sărat – Buzău) | ||
Data: 2017-09-02 Ora: 17:00 | A2: Martinescu Bogdan Mihai (Buzău – Buzău) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Bucegi (Râşnov – Braşov) | Obs: Simonis Andrei (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Lazar Mihail (COVASNA – Covasna) | ||
5 | CS Sporting Lieşti – CSM Paşcani | A: Robu Ovidiu (Popeşti Leordeni – Ilfov) |
A1: Măndită Cristian Ionut (Tunari – Ilfov) | ||
Data: 2017-09-02 Ora: 17:00 | A2: Baltatu Mihai (Buftea – Ilfov) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Comunal (Liesti – Galaţi) | Obs: Carlig Petrea (Tulcea – Tulcea) | |
Obs: Munteanu Ionel (Bacău – Bacău) | ||
6 | STĂ – ACS Sănătatea Darabani | |
Data: 2017-09-02 Ora: 17:00 | ||
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: | ||
7 | AFC Hărman – CSM Focşani 2007 | A: Naidin Marius (Piteşti – Argeş) |
A1: Bîrdeş Romică (Piteşti – Argeş) | ||
Data: 2017-09-02 Ora: 17:00 | A2: State Şerban (Curtea de Argeş – Argeş) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Hărman Arena (Hărman – Braşov) | Obs: Andrei Gheorghe (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Crangasu Decu (Ploieşti – Prahova) | ||
8 | ACS Suporter Club Oţelul Galaţi – AFC Odorheiu Secuiesc | A: Safta Mihai (Iordacheanu – Prahova) |
A1: Banu Adrian Bogdan (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2017-09-02 Ora: 19:00 | A2: Rusu Mircea (Bertea – Prahova) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Oţelul (Galaţi – Galaţi) | Obs: Rusu Cristinel (Focşani – Vrancea) | |
Obs: Ibris Valeriu (Buzău – Buzău) |
Seria 2
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | ACS Sportul Chiscani – AFC Progresul 1944 Spartac | A: Baban Vlad (Iaşi – Iaşi) |
A1: Condurache Adrian (Paşcani – Iaşi) | ||
Data: 2017-09-01 Ora: 17:00 | A2: Melinte Ionut (Iaşi – Iaşi) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Sportul (Chiscani – Brăila) | Obs: Stanisteanu Victor (Buzău – Buzău) | |
Obs: Seferi Gheorghe (Galaţi – Galaţi) | ||
2 | SC FC Voluntari SA 2 – ASSCS Farul Constanţa | A: Iugulescu Ionuţ Valentin (Târgovişte – Dâmbovita) |
A1: Bălan Gheorghită (Piteşti – Argeş) | ||
Data: 2017-09-01 Ora: 17:00 | A2: Zamfir Doru (Slatina – Olt) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Gheorghe Dinca (Voluntari – Ilfov) | Obs: Mirt Irina (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Costache Mihai (Bucureşti – Bucureşti) | ||
3 | CSA Axiopolis Sport Cernavodă – ACS Înainte Modelu | A: Neculcea Bogdan (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Vatamanu Cosmin (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2017-09-02 Ora: 17:00 | A2: Vornicu Adrian (Iaşi – Iaşi) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Trust (Cernavodă – Constanţa) | Obs: Burloiu Daniel (Galaţi – Galaţi) | |
Obs: Capra Olivian (Bucureşti – Bucureşti) | ||
4 | SC Fotbal Club FCSB SA 2 – AFC Metalul Buzău | A: Terteleac Ana Maria (Berceni – Ilfov) |
A1: Voicu Cristian (Focşani – Vrancea) | ||
Data: 2017-09-02 Ora: 17:00 | A2: Apostu Alexandra Theodora (Bacău – Bacău; foto: GazetaBT.ro) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Clinceni – Arena 1 (Clinceni – Ilfov) | Obs: Ivan Iulian (Giurgiu – Giurgiu) | |
Obs: Totan Mihnea Marsilian (Bucureşti – Bucureşti) | ||
5 | ACSM Olteniţa – ACS FC Delta Dobrogea Tulcea | A: Spinu Marius (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Midvichi Alexandru (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2017-09-02 Ora: 17:00 | A2: Nan Marilena Catalina (Alexandria – Teleorman) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Orășenesc (Olteniţa – Călăraşi) | Obs: Deaconu Marian (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Epure Valentin (Bucureşti – Bucureşti) | ||
6 | AFC Unirea 04 Slobozia – CSM Râmnicu Sărat | A: Trandafir Cristina Mariana (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Iugulescu Petruţa (Târgovişte – Dâmbovita) | ||
Data: 2017-09-02 Ora: 17:00 | A2: Ivanov Roxana (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: 1 Mai (Slobozia – Ialomiţa) | Obs: Borcan Ionut (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Matei Adrian (Berceni – Ilfov) | ||
7 | AS FC Agricola Borcea – ACS Victoria Traian | A: Anton Sergiu (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Bobe Ionuţ Marius (Videle – Teleorman) | ||
Data: 2017-09-02 Ora: 17:00 | A2: Tepusa Mihaela (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Comunal (Borcea – Călăraşi) | Obs: Stănescu Florin (Dragomireşti – Ilfov) | |
Obs: Guteanu Stere (Techirghiol – Constanţa) |
Seria 3
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | AFC Astra 2 – CS Atletic Bradu | A: Buzea Vasile (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Țoie Aurelian (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2017-09-01 Ora: 17:00 | A2: Istrate Marian (Buftea – Ilfov) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Astra (Ploieşti – Prahova) | Obs: Filip Ioan (Slatina – Olt) | |
Obs: Craioveanu Petrescu Florin (Bucureşti – Bucureşti) | ||
2 | ACS Viitorul Domneşti – AFCM Alexandria | A: Ciucanu Octavian (Braşov – Braşov) |
A1: Boncz Gabriel (Făgăraş – Braşov) | ||
Data: 2017-09-01 Ora: 17:00 | A2: Schiopet Claudiu (Braşov – Braşov) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Vointa (Domnesti – Ilfov) | Obs: Cristea Ioan (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Boroneant Silvia (Bucureşti – Bucureşti) | ||
3 | CS Tunari – CSM Flacăra Moreni | A: Oprea Ovidiu Petru (Ploieşti – Prahova) |
A1: Dumitru Ionel Valentin (Gherghiţa – Prahova) | ||
Data: 2017-09-01 Ora: 17:00 | A2: Pantilimonescu Constantin (Ploieşti – Prahova) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Central (Buftea – Ilfov) | Obs: Simtion Daniel (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Nicolescu Viorel (Videle – Teleorman) | ||
4 | ACS Urban Titu – CS Mioveni 2 | A: Suvar Alexandru Nicolae (Sibiu – Sibiu) |
A1: Duta Vasile Marius (Avrig – Sibiu) | ||
Data: 2017-09-02 Ora: 17:00 | A2: Recorean Roxana (Mediaş – Sibiu) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Orăşenesc (Titu – Dâmbovita) | Obs: Babadac Cristina (Alexandria – Teleorman) | |
Obs: Barbu Florentin (Giurgiu – Giurgiu) | ||
5 | SC Popeşti-Leordeni – ACSF Voinţa Turnu Măgurele | A: Marcu Claudiu (Constanţa – Constanţa) |
A1: Vlase Daniel (Slobozia Conachi – Galaţi) | ||
Data: 2017-09-02 Ora: 17:00 | A2: Vişan Florian Alexandru (Galaţi – Galaţi) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Inter Gaz (Popeşti Leordeni – Ilfov) | Obs: Ionita Andrei (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Cintic Malina (Bucureşti – Bucureşti) | ||
6 | CS Sporting Roşiori 2008 – ACS Petrolul 52 | A: Comănescu Adrian (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: Mihaila Alexandru (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | ||
Data: 2017-09-02 Ora: 17:00 | A2: Truţă Marian (Babeni – Vâlcea) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Municipal (Roşiorii de Vede – Teleorman) | Obs: Ungureanu Florin (Bacău – Bacău) | |
Obs: Nicolaescu Florin (Slatina – Olt) | ||
7 | AS FC Aninoasa – CS Concordia Chiajna 2 | A: Naidin Valentin (Turnu Măgurele – Teleorman) |
A1: Panzaru Viorel (Braşov – Braşov) | ||
Data: 2017-09-02 Ora: 17:00 | A2: Țuțu Lucian (Tărlungeni – Braşov) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Comunal (Aninoasa – Dâmbovita) | Obs: Dumitrescu Eduard (Piteşti – Argeş) | |
Obs: Popa Alexandru (Plopeni – Prahova) |
Seria 4
Etapa 2
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – CSM Școlar Reșita | A: Nicoras Ionut Vasile (Arad – Arad) |
A1: Popa Daniel (Aiud – Alba) | ||
Data: 2017-09-01 Ora: 17:00 | A2: Pantea Sebastian (Arad – Arad) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: CFR (Timişoara – Timiş) | Obs: Pantea Cornel (Oradea – Bihor) | |
Obs: Dima Nicolae (Gorj – Gorj) | ||
2 | Centrul Naţional de Pregătire Timişoara – ACS Ghiroda | A: Barzuca Dorian (Lugoj – Timiş) |
A1: Neichi Sergiu (Satu Mare – Satu Mare) | ||
Data: 2017-09-01 Ora: 17:00 | A2: Kopriva Zsolt (Satu Mare – Satu Mare) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Banatul (Timişoara – Timiş) | Obs: Mocanu Silviu (Arad – Arad) | |
Obs: Stoicovici Gabriel (Timişoara – Timiş) | ||
3 | CSM Lugoj – Club Sportiv U Craiova SA 2 | A: Jurca Tudor Florin (Arad – Arad) |
A1: Kopriva Tamas (Satu Mare – Satu Mare) | ||
Data: 2017-09-01 Ora: 17:00 | A2: Costea Danut Vasile (Satu Mare – Satu Mare) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Tineretului (Lugoj – Timiş) | Obs: Miholcea Dan Alexandru (Bocşa – Caraş Severin) | |
Obs: Lupu Alin (Caras Severin – Caraş Severin) | ||
4 | AFC Hermannstadt 2 – CS Millenium Giarmata | A: Ștef Claudiu (Târgu Mureş – Mureş) |
A1: Albu Balint (Târgu Mureş – Mureş) | ||
Data: 2017-09-01 Ora: 17:00 | A2: Todea Anghel (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Independenta Obor (Sibiu – Sibiu) | Obs: Ghiberdel Mihail (Piteşti – Argeş) | |
Obs: Gherghe Alexandru (Făgăraş – Braşov) | ||
5 | CS Naţional Sebiş – ACS Şirineasa | A: Inoan Vlad (Floreşti – Cluj) |
A1: Antal Csaba (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2017-09-01 Ora: 17:00 | A2: Suciu George (Câmpia Turzii – Cluj) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Naţional (Sebiş – Arad) | Obs: Faniță Constantin (Timişoara – Timiş) | |
Obs: Micsa Dorin (Timişoara – Timiş) | ||
6 | ACSO Filiaşi – STĂ | |
Data: 2017-09-02 Ora: 17:00 | ||
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Oltenia (fost Petrom Chimia) (Craiova – Dolj) | ||
7 | CS Gloria Lunca Teuz Cermei – CS Şoimii Lipova | A: Moca Rares (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Nasc Iosif Adrian (Câmpia Turzii – Cluj) | ||
Data: 2017-09-02 Ora: 17:00 | A2: Mazilu Elena Roxana (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Comunal-Central (Cermei – Arad) | Obs: Ciev Zaharia (Timişoara – Timiş) | |
Obs: Vancea Viorel (Oradea – Bihor) | ||
8 | CS Internaţional Băleşti – CNS Cetate Deva | A: Dumitru Madalin Alexandru (Piteşti – Argeş) |
A1: Marin Nicusor (Suseni – Argeş) | ||
Data: 2017-09-02 Ora: 17:00 | A2: Ciuciu Andrei (Piteşti – Argeş) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Comunal (Balesti – Gorj) | Obs: Bocai Ovidiu (Aiud – Alba) | |
Obs: Catanescu Marian (Craiova – Dolj) |
Seria 5
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | FC CFR 1907 Cluj SA 2 – ACS Viitorul Ghimbav | A: Olaru Constantin Alin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: Dorobantu Ovidiu (Olanu – Vâlcea) | ||
Data: 2017-09-01 Ora: 17:00 | A2: Epure Adrian (Orlat – Sibiu) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: CMC (Cluj-Napoca – Cluj) | Obs: Por Constantin (Satu Mare – Satu Mare) | |
Obs: China Cristian (Baia Mare – Maramureş) | ||
2 | ACS Performanţa Ighiu – CS Gaz Metan Mediaş 2 | A: Salomir Mircea (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Popa Dragos Daniel (Baisoara – Cluj) | ||
Data: 2017-09-02 Ora: 17:00 | A2: Pojar Paul Bogdan (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Cetate (Alba Iulia – Alba) | Obs: Bordaş Vasile (Târgu Mureş – Mureş) | |
Obs: Lupsa Ion (Caransebeş – Caraş Severin) | ||
3 | ACS Fotbal Comuna Recea – AFC Unirea 1924 Alba Iulia | A: Rosu Catalin (Var – Sălaj) |
A1: Cozorici Ioan (Zalău – Sălaj) | ||
Data: 2017-09-02 Ora: 17:00 | A2: Duma Sergiu (Zalău – Sălaj) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Comunal Recea (Săsar – Maramureş) | Obs: Marc Vasile (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Obs: Papp Ioan (Carei – Satu Mare) | ||
4 | AFC Metalurgistul Cugir 1939 – CS Iernut | A: Lastun Mihail Sebastian (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: Tanase Lucian (Piteşti – Argeş) | ||
Data: 2017-09-02 Ora: 17:00 | A2: Ionescu Mihai Marian (Suseni – Argeş) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Arena CSO (Cugir – Alba) | Obs: Comsea Ovidiu (Sibiu – Sibiu) | |
Obs: Catana Ionel (Motru – Gorj) | ||
5 | CSM Avântul Reghin – ACS FC Avrig | A: Necrici Razvan (Chechis – Maramureş) |
A1: Lar Stefan Daniel (Baia Mare – Maramureş) | ||
Data: 2017-09-02 Ora: 17:00 | A2: Muresan Cristian Gheorghe (Cavnic – Maramureş) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Avântul (Reghin – Mureş) | Obs: Popa Vasile (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | |
Obs: Lup Virgil (Aiud – Alba) | ||
6 | ACS Industria Galda – CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca | A: Ardelean Mircea (Arad – Arad) |
A1: Filip Alexandru (Timişoara – Timiş) | ||
Data: 2017-09-02 Ora: 17:00 | A2: Ilie Alexandru (Bocşa – Caraş Severin) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Comunal (Galda de Jos – Alba) | Obs: Glogoviceanu Lucian (Reşiţa – Caraş Severin) | |
Obs: Dan Costin (Zalău – Sălaj) | ||
7 | FC Unirea Dej – AS FC Universitatea Cluj | A: Moldoveanu Cristian (Sfântu Gheorghe – Covasna) |
A1: Pavel Cojocaru Andrei (Braşov – Braşov) | ||
Data: 2017-09-02 Ora: 17:00 | A2: Bojan Cosmin (Târgu Mureş – Mureş) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Municipal (Dej – Cluj) | Obs: Sopa Danut (Sibiu – Sibiu) | |
Obs: Pascanu Catalin (Cugir – Alba) | ||
8 | STĂ – AFC Unirea Tăşnad | |
Data: 2017-09-02 Ora: 17:00 | ||
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: | ||
Sursa: frf-cca.ro
Comentarii recente