Liga 2, Etapa 3: Arbitrii si observatorii jocurilor

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuaug. 19, 2016

Andrei Antonie_600x189

Liga 2, Etapa 3

# echipe arbitri
1 CS FC Olimpia 2010 Satu Mare – SC FC Braşov SA (BV) A: Codrea Cristian (Baia Mare – Maramureş)
    A1: Marica Mihai Marius (Bistriţa – Bistriţa Năsăud)
  Data: 2016-08-19     Ora: 18:00 A2: Tunyogi Ferencz (Zalău – Sălaj) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Dreve Dan Florin (Cluj-Napoca – Cluj) 
R2: ( – )
  Stadion: Olimpia (Satu Mare – Satu Mare) Obs: Muresan Ioan (Timişoara – Timiş)
    Obs: Rad Vasile (Arad – Arad)
2 CS Afumati (IF) – ACS FC Academica Clinceni A: Dumitrică Omar Cristian (Craiova – Dolj)
    A1: Bobe Ionuţ Marius (Videle – Teleorman)
  Data: 2016-08-20     Ora: 11:00 A2: Ionescu Adrian (Târgovişte – Dâmbovita) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Porumbel Valentin (Olteniţa – Călăraşi) 
R2: ( – )
  Stadion: Comunal (Afumati – Ilfov) Obs: Seceanu Liviu (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Bacescu Mihail (Braşov – Braşov)
3 CS Baloteşti (IF) – CSM Râmnicu Vâlcea (VL) A: Popa Sergiu (Aiud – Alba)
    A1: Marginean Adrian (Aiud – Alba)
  Data: 2016-08-20     Ora: 11:00 A2: Bîrdeş Romică (Piteşti – Argeş) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Anton Sergiu (Bucureşti – Bucureşti) 
R2: ( – )
  Stadion: Balotesti (Balotesti – Ilfov) Obs: Negoescu Ion (Târgovişte – Dâmbovita)
    Obs: Guteanu Stere (Techirghiol – Constanţa)
4 CS Unirea Târlungeni (BV) – CS Metalul Resita SA (CS) A: Miron Florin (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Antal Damian (Bacău – Bacău)
  Data: 2016-08-20     Ora: 11:00 A2: Dută George Bogdan (Bacău – Bacău) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Costreie Adrian Sorin (Buftea – Ilfov) 
R2: ( – )
  Stadion: Dumitru Matarau (Stefanesti – Ilfov) Obs: Mureşan Ioan (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Cosoreanu Dumitru (Galaţi – Galaţi)
5 SC Juventus Bucureşti (B) – CS Soimii Pancota (AR) A: Iugulescu Ionuţ Valentin (Târgovişte – Dâmbovita)
    A1: Peter Joszef (Sfântu Gheorghe – Covasna)
  Data: 2016-08-20     Ora: 11:00 A2: Dobre Răzvan Mihai (Şotânga – Dâmbovita) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Catana Cristian (Târgovişte – Dâmbovita) 
R2: ( – )
  Stadion: Juventus (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Ioniţă Valeriu (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Ibris Valeriu (Buzău – Buzău)
6 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe (CV) – CS Luceafarul Oradea (BH) A: Nagy Vladimir Andrei (Aiud – Alba)
    A1: Vornicu Adrian (Iaşi – Iaşi)
  Data: 2016-08-20     Ora: 11:00 A2: Arusoaiei Ovidiu (Piatra Neamţ – Neamţ) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Safta Mihai (Iordacheanu – Prahova) 
R2: ( – )
  Stadion: Municipal (Sfântu Gheorghe – Covasna) Obs: Bratu Vasile (Slobozia – Ialomiţa)
    Obs: Ionescu Aurel (Bucureşti – Bucureşti)
7 ACS Berceni (IF) – FC Chindia Târgovişte (DB) A: Antonie Andrei (Bucureşti – Bucureşti; foto)
    A1: Midvichi Alexandru (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2016-08-20     Ora: 11:00 A2: Vatamanu Cosmin (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Dumitrache Bogdan (Bucureşti – Bucureşti) 
R2: ( – )
  Stadion: CNAF (Buftea – Ilfov) Obs: Moise Gheorghe (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Mihalcea Adrian (Bucureşti – Bucureşti)
8 AFC Dunarea 2005 Călăraşi (CL) – CS Mioveni (AG) A: Pană Catalin Marian (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Vlase Daniel (Slobozia Conachi – Galaţi)
  Data: 2016-08-20     Ora: 12:30 A2: Vişan Florian Alexandru (Galaţi – Galaţi) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Ciuchita Laurentiu (Buftea – Ilfov) 
R2: ( – )
  Stadion: Stadionul Central “Ion Comșa” (Călăraşi – Călăraşi) Obs: Olteanu Ion (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Chiriazic Constantin (Tulcea – Tulcea)
9 ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) – ACS Dacia Unirea Brăila (BR) A: Vidican Rares George (Oradea – Bihor)
    A1: Badea Marius Florin (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
  Data: 2016-08-20     Ora: 15:00 A2: Mihaila Alexandru (Ramnicu Valcea – Vâlcea) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Unimatan Paul (Zalău – Sălaj) 
R2: ( – )
  Stadion: Motorul (Arad – Arad) Obs: Spătaru Iulian (Timişoara – Timiş)
    Obs: Mierea Florin (Timişoara – Timiş)
10 ACS ASU Politehnica Timișoara (TM) – ACS Foresta Suceava (SV)  
     
  Data: 2016-08-21     Ora: 12:30  
  Liga a 2-a, Liga 2  
  Stadion: Dan Păltinişanu (Timişoara – Timiş)  
     

Sursa: frf-cca.ro

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!