Liga 2, Etapa 3
# | echipe | arbitri |
1 | CS FC Olimpia 2010 Satu Mare – SC FC Braşov SA (BV) | A: Codrea Cristian (Baia Mare – Maramureş) |
A1: Marica Mihai Marius (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | ||
Data: 2016-08-19 Ora: 18:00 | A2: Tunyogi Ferencz (Zalău – Sălaj) | |
Liga a 2-a, Liga 2 | R1: Dreve Dan Florin (Cluj-Napoca – Cluj) R2: ( – ) |
|
Stadion: Olimpia (Satu Mare – Satu Mare) | Obs: Muresan Ioan (Timişoara – Timiş) | |
Obs: Rad Vasile (Arad – Arad) | ||
2 | CS Afumati (IF) – ACS FC Academica Clinceni | A: Dumitrică Omar Cristian (Craiova – Dolj) |
A1: Bobe Ionuţ Marius (Videle – Teleorman) | ||
Data: 2016-08-20 Ora: 11:00 | A2: Ionescu Adrian (Târgovişte – Dâmbovita) | |
Liga a 2-a, Liga 2 | R1: Porumbel Valentin (Olteniţa – Călăraşi) R2: ( – ) |
|
Stadion: Comunal (Afumati – Ilfov) | Obs: Seceanu Liviu (Galaţi – Galaţi) | |
Obs: Bacescu Mihail (Braşov – Braşov) | ||
3 | CS Baloteşti (IF) – CSM Râmnicu Vâlcea (VL) | A: Popa Sergiu (Aiud – Alba) |
A1: Marginean Adrian (Aiud – Alba) | ||
Data: 2016-08-20 Ora: 11:00 | A2: Bîrdeş Romică (Piteşti – Argeş) | |
Liga a 2-a, Liga 2 | R1: Anton Sergiu (Bucureşti – Bucureşti) R2: ( – ) |
|
Stadion: Balotesti (Balotesti – Ilfov) | Obs: Negoescu Ion (Târgovişte – Dâmbovita) | |
Obs: Guteanu Stere (Techirghiol – Constanţa) | ||
4 | CS Unirea Târlungeni (BV) – CS Metalul Resita SA (CS) | A: Miron Florin (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Antal Damian (Bacău – Bacău) | ||
Data: 2016-08-20 Ora: 11:00 | A2: Dută George Bogdan (Bacău – Bacău) | |
Liga a 2-a, Liga 2 | R1: Costreie Adrian Sorin (Buftea – Ilfov) R2: ( – ) |
|
Stadion: Dumitru Matarau (Stefanesti – Ilfov) | Obs: Mureşan Ioan (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Cosoreanu Dumitru (Galaţi – Galaţi) | ||
5 | SC Juventus Bucureşti (B) – CS Soimii Pancota (AR) | A: Iugulescu Ionuţ Valentin (Târgovişte – Dâmbovita) |
A1: Peter Joszef (Sfântu Gheorghe – Covasna) | ||
Data: 2016-08-20 Ora: 11:00 | A2: Dobre Răzvan Mihai (Şotânga – Dâmbovita) | |
Liga a 2-a, Liga 2 | R1: Catana Cristian (Târgovişte – Dâmbovita) R2: ( – ) |
|
Stadion: Juventus (Bucureşti – Bucureşti) | Obs: Ioniţă Valeriu (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Ibris Valeriu (Buzău – Buzău) | ||
6 | ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe (CV) – CS Luceafarul Oradea (BH) | A: Nagy Vladimir Andrei (Aiud – Alba) |
A1: Vornicu Adrian (Iaşi – Iaşi) | ||
Data: 2016-08-20 Ora: 11:00 | A2: Arusoaiei Ovidiu (Piatra Neamţ – Neamţ) | |
Liga a 2-a, Liga 2 | R1: Safta Mihai (Iordacheanu – Prahova) R2: ( – ) |
|
Stadion: Municipal (Sfântu Gheorghe – Covasna) | Obs: Bratu Vasile (Slobozia – Ialomiţa) | |
Obs: Ionescu Aurel (Bucureşti – Bucureşti) | ||
7 | ACS Berceni (IF) – FC Chindia Târgovişte (DB) | A: Antonie Andrei (Bucureşti – Bucureşti; foto) |
A1: Midvichi Alexandru (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2016-08-20 Ora: 11:00 | A2: Vatamanu Cosmin (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 2-a, Liga 2 | R1: Dumitrache Bogdan (Bucureşti – Bucureşti) R2: ( – ) |
|
Stadion: CNAF (Buftea – Ilfov) | Obs: Moise Gheorghe (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Mihalcea Adrian (Bucureşti – Bucureşti) | ||
8 | AFC Dunarea 2005 Călăraşi (CL) – CS Mioveni (AG) | A: Pană Catalin Marian (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Vlase Daniel (Slobozia Conachi – Galaţi) | ||
Data: 2016-08-20 Ora: 12:30 | A2: Vişan Florian Alexandru (Galaţi – Galaţi) | |
Liga a 2-a, Liga 2 | R1: Ciuchita Laurentiu (Buftea – Ilfov) R2: ( – ) |
|
Stadion: Stadionul Central „Ion Comșa” (Călăraşi – Călăraşi) | Obs: Olteanu Ion (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Chiriazic Constantin (Tulcea – Tulcea) | ||
9 | ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) – ACS Dacia Unirea Brăila (BR) | A: Vidican Rares George (Oradea – Bihor) |
A1: Badea Marius Florin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | ||
Data: 2016-08-20 Ora: 15:00 | A2: Mihaila Alexandru (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | |
Liga a 2-a, Liga 2 | R1: Unimatan Paul (Zalău – Sălaj) R2: ( – ) |
|
Stadion: Motorul (Arad – Arad) | Obs: Spătaru Iulian (Timişoara – Timiş) | |
Obs: Mierea Florin (Timişoara – Timiş) | ||
10 | ACS ASU Politehnica Timișoara (TM) – ACS Foresta Suceava (SV) | |
Data: 2016-08-21 Ora: 12:30 | ||
Liga a 2-a, Liga 2 | ||
Stadion: Dan Păltinişanu (Timişoara – Timiş) | ||
Sursa: frf-cca.ro
Comentarii recente