Play-Out Liga I, Etapa 7
ŞcoalaDeArbitri.Ro
Posts Tagged 'fotbal'
Arbitrii jocului Petrolul – Craiova
Arbitrii jocurilor programate astazi in Liga 1
Play-Off Liga I, Etapa 6 CS PANDURII LIGNITUL Târgu Jiu – AS FC ASA Targu Mures 2013 (MS) Data: 2016-04-11; Ora: 20:30 Play-Off Liga I, Play-Off Liga I Stadion: Municipal (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) A: Rusandu Lucian (Sfântu Gheorghe – Covasna) A1: Urzică Vladimir (Piatra Neamţ – Neamţ)
Liga 3, Etapa 19: Arbitrii jocurilor programate sambata
Liga 3, Etapa 19; Sambata, 09.04.2016
Liga 2: Arbitrii jocurilor programate sambata
Play-off Liga a 2-a, Seria 1, Etapa 1
Arbitrii jocurilor: Viitorul-Astra si Craiova-CFR
Play-Off Liga I, Etapa 6
Horatiu Fesnic va conduce meciul Chiajna-Petrolul
CS Concordia Chiajna (IF) – FC Petrolul Ploiesti (PH) Data: 2016-04-08; Ora: 20:30 Play-Out Liga I, Etapa 6 Stadion: Concordia (Chiajna – Ilfov) A: Fesnic Horatiu Mircea (Cluj-Napoca – Cluj; foto)
Liga 2: Robert Dumitru arbitreaza Rapid-Bacau
SC FC RAPID SA Bucureşti (B) – Sport Club Bacau (BC) Data: 2016-04-08; Ora: 18:00 Play-off Liga a 2-a, Seria 1, Etapa 1 Stadion: Valentin Stanescu (Bucureşti – Bucureşti) A: Dumitru Robert George (Sfântu Gheorghe – Covasna; foto)
Liga 3, Etapa 19: Arbitrii jocurilor programate vineri
Liga 3, Etapa 19; Vineri, 08.04.2016
Hategan si Cojocaru arbitreaza jocurile programate duminica in Liga 1
Play-Off Liga I, Etapa 5
Arbitrii meciurilor programate sambata in Liga 1
Play-Out Liga I, Etapa 5
Arbitrii meciurilor programate joi in Liga 1
Play-Out Liga I, Etapa 4 CS U Craiova SA (DJ) – AS FC Botoşani (BT) Data: 2016-03-31; Ora: 16:00 Stadion: Extensiv (Craiova – Dolj) A: Kovacs Istvan (Carei – Satu Mare) A1: Avram Valentin (Bucureşti – Bucureşti) A2: Urzică Vladimir (Piatra Neamţ – Neamţ; foto)
Arbitrii derbiului Pandurii-Steaua / Liga 1, Play-Off
Liga 1, Play-Off, Etapa 4 CS PANDURII LIGNITUL Târgu Jiu – SC FC Steaua Bucuresti SA (B) Data: 2016-03-30; Ora: 21:00 Stadion: Municipal (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
Liga 1: Arbitrii jocurilor programate marti si miercuri in play-out
Play-Out Liga I, Etapa 4 ACS Poli Timisoara (TM) – FC Petrolul Ploiesti (PH) Data: 2016-03-29; Ora: 20:30 Stadion: Dan Păltinişanu (Timişoara – Timiş) A: Marcu Florin Mihai (Oradea – Bihor)
Liga 3, Etapa 17: Arbitrii jocurilor programate sambata
Liga 3, Etapa 17; Sambata, 26.03.2016
Liga 2: Arbitrii jocurilor din etapa 25
Liga a 2-a, Etapa 25
Liga 3, Etapa 17: Arbitrii jocurilor programate vineri
Liga 3, Etapa 17; Vineri, 25.03.2016
Liga 2: Arbitrii jocului Rapid – Bacau
SC FC Rapid SA București – Sport Club Bacau (BC)
Liga 2: Arbitrii jocurilor din etapa intermediara
Liga a 2-a, Etapa 24
Arbitrii semifinalei Chiajna-Dinamo, din Cupa Ligii
Cupa Ligii, Semifinale, Tur
Incepe Liga 3. Arbitrii jocurilor programate vineri
Liga 3, Etapa 14, vineri
Liga 1: Arbitrii primului joc din play-out
Play-Out Liga 1, Etapa 1, vineri AS FC Botoşani (BT) – FC Petrolul Ploiesti (PH) Data: 2016-03-04; Ora: 20:30 Stadion: Municipal (Botoşani – Botoşani) A: Rădulescu George (Bucureşti – Bucureşti)
Arbitrii jocurilor: Rapid-Dunarea si Farul-Bucovina / Liga 2, Etapa 20
Liga a 2-a, Seria 1, Etapa 20, vineri
Birsan si Petrescu arbitreaza semifinalele Cupei Romaniei (tur)
Cupa Romaniei, Semifinale, Tur
Balaj, Rusandu si Gaman conduc meciurile de sambata, din Liga 1
Liga 1, Etapa 26, Sambata
Liga 2, Etapa 19: Arbitrii jocurilor programate sambata
Liga 2, Etapa 19, Sambata
Debuteaza Liga 2. Arbitrii primului joc al etapei a 19-a
Liga a 2-a, Seria a 2-a, Etapa 19, vineri
Horatiu Fesnic va conduce primul joc al etapei a 26-a din Liga 1
Liga 1, Etapa 26, Vineri
Hategan si Birsan vor conduce jocurile de duminica, din Liga 1
Liga 1, Etapa 25
Coltescu si Tudor arbitreaza jocurile programate astazi in Liga 1
Liga 1, Etapa 25
Arbitrii jocurilor din sferturile Cupei Romaniei
Cupa Romaniei Timisoreana, Sferturi ACS Poli Timisoara (TM) – AS FC ASA 2013 Targu Mures (MS) Data: 2015-12-15; Ora: 18:00 Stadion: Dan Păltinişanu (Timişoara – Timiş) A: Balaj Pavel Cristian (Baia Mare – Maramureş) A1: Orbuleţ Mircea (Bucureşti – Bucureşti) A2: Oniţă Aurel (Constanţa – Constanţa) R1: Mazilu Florin Ovidiu (Satu Mare – Satu Mare) […]
© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare.
~ SITE-URI UTILE ~
Comentarii recente