CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu (GJ) – CS GAZ METAN Mediaş (SB) Data: 2013-09-28; Ora: 17:00; TV: DigiSport 1 Stadion: Tudor Vladimirescu (Târgu Jiu – Gorj) A: Bîrsan Marcel (Bucureşti – Bucureşti) A1: Velicu Bogdan (Bucureşti – Bucureşti) A2: Timar Iulius-Radu (Marghita – Bihor) R: Busi Cătălin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) Obs: Prodan Stan (Alexandria […]
ŞcoalaDeArbitri.Ro
Posts Tagged 'delegari arbitri Liga 1'
Liga 1, Etapa 9 | Arbitrii jocurilor: Steaua-Poli si Pandurii-Gaz Metan
Liga 1 | Arbitrii primului joc al etapei a 9-a
SC FC Universitatea Cluj SA (CJ) – AFC Săgeata Năvodari (CT) Data: 2013-09-27; Ora: 20:30; TV: DigiSport 1 Stadion: Cluj Arena (Cluj-Napoca – Cluj) A: Colţescu Sebastian (Craiova – Dolj; foto) A1: Avram Valentin (Bucureşti – Bucureşti) A2: Slabu Stelian (Braşov – Braşov) R: Unimatan Paul (Zalău – Sălaj) Obs: Marodin Nicolae (Bucureşti – Bucureşti) […]
Liga 1, Etapa 8 | Arbitrii si observatorii jocurilor de luni
FC Concordia Chiajna (IF) – SC FC OTELUL SA Galaţi Data: 2013-09-23; Ora: 19:30; TV: DolceSport Stadion: Concordia (Chiajna – Ilfov) A: Petrescu Radu (Bucureşti – Bucureşti) A1: Hulubei Daniel (Vaslui – Vaslui) A2: Constantinescu Andrei (Bucureşti – Bucureşti) R: Babadac Floarea Cristina (Alexandria – Teleorman) Obs: Huzu Aron (Sibiu – Sibiu; foto) Obs-joc: Calancia […]
Liga 1, Etapa 8 | Arbitrii jocurilor Botosani-Steaua si CFR-Pandurii
FC Botosani (BT) – SC FC Steaua Bucuresti SA (B) Data: 2013-09-22; Ora:17:00; TV: DigiSport 1 Stadion: Municipal (Botoşani – Botoşani) A: Balaj Pavel Cristian (Baia Mare – Maramureş) A1: Nagy Miclos Istvan (Cluj-Napoca – Cluj; foto) A2: Gheorghe Sebastian Eugen (Suceava – Suceava) R: Dreve Dan Florin (Cluj-Napoca – Cluj) Obs: Boca Sorin (Iaşi […]
Liga 1, Etapa 8 | Arbitrii jocurilor programate sambata
SC FC Braşov (BV) – SC Sporting Club SA Vaslui (VS) Data: 2013-09-21; Ora: 19:00; TV: DigiSport 1 Stadion: Tineretului (Braşov – Braşov) A: Kovacs Istvan (Carei – Satu Mare) A1: Marinescu Vasile (Bucureşti – Bucureşti) A2: Nicoară Marius (Băile Herculane – Caraş Severin) R: Chivulete Andrei Florin (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Abrudan Patritiu (Cluj-Napoca […]
Liga 1 | Arbitrii si observatorii primelor trei jocuri din etapa a 8-a
AFC Săgeata Năvodari (CT) – ASC Corona 2010 Brasov (BV) Data: 2013-09-20; Ora: 19:00; TV: DolceSport Stadion: Farul (Constanţa – Constanţa) A: Popa Cătălin (Piteşti – Argeş) A1: Urzică Vladimir (Piatra Neamţ – Neamţ) A2: Velicu Bogdan (Bucureşti – Bucureşti) R: Marodin Ion Marius (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Ştefan Constantin (Bucureşti – Bucureşti) Obs-joc: Dobrescu […]
Liga 1, Etapa 7 | Arbitrii jocului Pandurii-Dinamo
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu – FC Dinamo 1948 Bucureşti SA Data: 2013-09-13; Ora: 20:30; TV: DigiSport 1 Stadion: Tudor Vladimirescu (Târgu Jiu – Gorj) A: Kovacs Istvan (Carei – Satu Mare; foto) A1: Nagy Miclos Istvan (Cluj-Napoca – Cluj) A2: Nicoară Marius (Băile Herculane – Caraş Severin) R: Popa Cătălin (Piteşti – Argeş) Obs-arbitri: […]
Liga 1 | Arbitrii si observatorii ultimului joc al etapei a 6-a
SCS FC CFR 1907 Cluj SA – ASC Corona 2010 Brasov Data: 2013-08-26; Ora: 19:30; TV: DigiSport 1 Stadion: Gruia (Cluj-Napoca – Cluj) A: Gaman George Catalin (Craiova – Dolj; foto) A1: Stroe Gabriel Sabin (Piteşti – Argeş) A2: Timar Iulius-Radu (Marghita – Bihor) R: Albon Teodora (Cluj-Napoca – Cluj)
Liga 1, Etapa 6 | Arbitrii jocurilor programate duminica
FC Botosani (BT) – SC Sporting Club SA Vaslui Data: 2013-08-25; Ora: 17:30; TV: DigiSport 1 Stadion: Municipal (Botoşani – Botoşani) A: Balaj Pavel Cristian (Baia Mare – Maramureş) A1: Ghinguleac Adrian Radu (Bucureşti – Bucureşti) A2: Stoianov Sebastian (Constanţa – Constanţa)
Liga 1, Etapa 6 | Arbitrii jocurilor programate sambata
SC FC Ceahlaul SA Piatra Neamţ – SC FC OTELUL SA Galaţi Data: 2013-08-24; Ora: 19:00; TV: Digisport 1 Stadion: Ceahlăul (Piatra Neamţ – Neamţ) A: Balaci Marian (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) A1: Gheorghe Sebastian Eugen (Suceava – Suceava) A2: Ciocănea Ioan Daniel (Sibiu – Sibiu) R: Voicu Emil (Bacău – Bacău) Obs: Ionescu […]
Liga 1 | Arbitrii si observatorii primelor trei jocuri din etapa a VI-a
AFC Săgeata Năvodari – SC FC Viitorul Constanţa SA Data: 2013-08-23; Ora: 19:00; TV: Digisport 1 Stadion: Farul (Constanţa – Constanţa) A: Cojocaru Adrian Viorel (Galaţi – Galaţi) A1: Bârleanu Vlad (Bucureşti – Bucureşti) A2: Iugulescu Petruţa (Târgovişte – Dâmbovita) R: Chivulete Andrei Florin (Bucureşti – Bucureşti)
Liga 1, Etapa 5 | Arbitrii jocurilor de luni
Liga 1, Etapa 5 | Arbitrii partidei Viitorul – Gaz Metan
SC FC Viitorul Constanţa SA – CS GAZ METAN Mediaş Data: 2013-08-18; Ora: 18:00; TV: DigiSport Stadion: Concordia (Chiajna – Ilfov) A: Rusandu Lucian (Sfântu Gheorghe – Covasna) A1: Marchidanu Marius Cristian (Brăila – Brăila) A2: Bucsi Imre-Laszlo (Sfântu Gheorghe – Covasna) R: Bujor Cristina (Bucureşti – Bucureşti; foto) Obs: Deaconu Alexandru (Bucureşti – Bucureşti) […]
Liga 1, Etapa 5 | Arbitrii jocurilor programate sambata
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu – AFC Astra Giurgiu Data: 2013-08-17; Ora: 19:00; TV: DigiSport Stadion: Tudor Vladimirescu (Târgu Jiu – Gorj) A: Tudor Alexandru (Bucureşti – Bucureşti) A1: Şovre Octavian (Oradea – Bihor) A2: Gheorghe Sebastian Eugen (Suceava – Suceava) R: Balaci Marian (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) Obs: Ionescu George (Bucureşti – Bucureşti) […]
Liga 1, Etapa 5 | Arbitrii jocurilor programate vineri
ACS Poli Timisoara – FC Botosani (BT) Data: 2013-08-16; Ora: 19:00; TV: DolceSport Stadion: Dan Păltinişanu (Timişoara – Timiş) A: Crăciunescu Teodor (Ramnicu Valcea – Vâlcea) A1: Nica Cristian (Ploieşti – Prahova) A2: Cerei Alexandru (Cluj-Napoca – Cluj)u R: Marcu Florin Mihai (Oradea – Bihor)
Liga 1, Etapa 4 | Arbitrii jocurilor de sambata
Liga 1, Etapa 4 | Arbitrii jocului FC Brasov – FC Botosani
Liga 1 | Arbitrii primului joc din etapa a 3-a
SC FC Universitatea Cluj SA – SC FC Ceahlaul SA Piatra Neamţ Data: 2013-08-02, Ora: 20:30; TV: DigiSport Stadion: Cluj Arena (Cluj-Napoca – Cluj) A: Tudor Alexandru (Bucureşti – Bucureşti) A1: Nica Cristian (Ploieşti – Prahova) A2: Bârjac Gabriel (Zalău – Sălaj; foto) R: Albon Teodora (Cluj-Napoca – Cluj) Obs-arbitri: Fecioru Corneliu (Bucureşti – Bucureşti) […]
Liga 1, Etapa 2 | Arbitrii jocurilor programate luni
SC FC Braşov SA – AFC Săgeata Năvodari Data: 2013-07-29; Ora: 19:00; TV: DigiSport Stadion: Tineretului (Braşov – Braşov) A: Crăciunescu Teodor (Ramnicu Valcea – Vâlcea) A1: Ghinguleac Adrian Radu (Bucureşti – Bucureşti) A2: Iugulescu Petruţa (Târgovişte – Dâmbovita; foto) R: Dreve Dan Florin (Cluj-Napoca – Cluj)
Liga 1, Etapa 2 | Arbitrii jocurilor programate duminica
Liga 1, Etapa 2 | Arbitrii jocurilor de vineri si sambata
CS GAZ METAN Mediaş – FC Botosani (BT) Data: 2013-07-26; Ora: 19:00 Stadion: Gaz Metan (Mediaş – Sibiu) A: Dumitru Robert George (Braşov – Braşov) A1: Vodă Alexandru (Alba Iulia – Alba) A2: Stroe Gabriel Sabin (Piteşti – Argeş) R: Albon Teodora (Cluj-Napoca – Cluj) Obs: Bogdan Silviu (Craiova – Dolj)
Liga 1, Etapa 1 | Arbitrii jocurilor programate luni
ASC Corona 2010 Brasov (BV) – SC FC OTELUL SA Galaţi Data: 2013-07-22; Ora: 19:00; TV: DigiSport Stadion: Tineretului (Braşov – Braşov) A: Gaman George Catalin (Craiova – Dolj) A1: Avram Valentin (Bucureşti – Bucureşti) A2: Radu Iulian (Bucureşti – Bucureşti) R: Fesnic Horatiu Mircea (Cluj-Napoca – Cluj) Obs: Vidan Adrian (Bucureşti – Bucureşti)
Liga 1, Etapa 1 | Arbitrii jocurilor de duminica
FC Botosani (BT) – SCS FC CFR 1907 Cluj SA Data: 2013-07-21; Ora: 17:00; TV: DigiSport Stadion: Municipal (Botoşani – Botoşani) A: Avram Marius (Bucureşti – Bucureşti) A1: Orbuleţ Mircea (Bucureşti – Bucureşti) A2: Gheorghe Bogdan (Bucureşti – Bucureşti) R: Istrate Dragoş (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Moise Gheorghe (Bucureşti – Bucureşti)
Baraj Liga 3 | Arbitrii si observatorii jocurilor
Maine, de la ora 17:30, se vor disputa jocurile de baraj pentru promovarea in Liga 3. Printre arbitrii care vor oficia la cele 21 de partide se afla si cativa purtatori ai ecusonului FIFA. AS FC Pojorata (SV) – AS Viitorul Targu Frumos (IS) Data: 2013-06-19; Ora: 17:30 Stadion: 1 Mai (Dorohoi – Botoşani) […]
Liga 1, Etapa 34 | Arbitrii meciurilor programate joi
CSM Studentesc Iaşi – SC Sporting Club SA Vaslui Data: 2013-05-30; Ora: 18:00 Stadion: Emil Alexandrescu (Iaşi – Iaşi) A: Comănescu Adrian (Ramnicu Valcea – Vâlcea) A1: Avram Valentin (Bucureşti – Bucureşti) A2: Marinescu Vasile (Bucureşti – Bucureşti; foto) R: Ionita Eduard (Constanţa – Constanţa) Obs: Moise Gheorghe (Bucureşti – Bucureşti)
Liga 2, Etapa 29 | Arbitrii si observatorii jocurilor
Liga 1, Etapa 34 | Arbitrii jocurilor programate marti si miercuri
SC FC Steaua Bucuresti SA – SC FC Braşov SA Data: 2013-05-28; Ora: 18:00 Stadion: National Arena (Bucureşti – Bucureşti) A: Avram Marius (Bucureşti – Bucureşti) A1: Mudura Dorin (Oradea – Bihor) A2: Neacşu George Florin (Câmpulung Muscel – Argeş) R: Constantin Florin Marian (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Miclea Constantin (Buşteni – Prahova)
Liga 1, Etapa 33 | Arbitrii si observatorii jocurilor de vineri
SC Sporting Club SA Vaslui – FC Otelul Galati Data: 2013-05-24; Ora: 19:00; DigiSport 1 Stadion: Municipal (Vaslui – Vaslui) A: Avram Marius (Bucureşti – Bucureşti) A1: Urzică Vladimir (Piatra Neamţ – Neamţ) A2: Gheorghe Bogdan (Bucureşti – Bucureşti)
Liga 1, Etapa 33 | Florin Miron arbitreaza FC Brasov-Gloria Bistrita
Liga 1, Etapa 32 | Arbitrii jocurilor: Petrolul-Astra, Vaslui-Dinamo si Pandurii Brasov
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu – SC FC Braşov SA Data: 2013-05-18; Ora: 17:00 Stadion: Tudor Vladimirescu (Târgu Jiu – Gorj) A: Balaj Pavel Cristian (Baia Mare – Maramureş) A1: Oniţă Aurel (Constanţa – Constanţa; foto) A2: Danşa Ciprian Florin (Oradea – Bihor) R: Balaci Marian (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) Obs: Petrescu Dan (Bucureşti […]
© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare.
~ SITE-URI UTILE ~
Comentarii recente