Liga 2, Etapa 14
Seria 1
# | echipe | arbitri |
1 | FC Gloria Buzău (BZ) – ACS Bucovina Pojorata (SV) | A: Oprea Ovidiu Petru (Ploieşti – Prahova) |
A1: Iugulescu Petruţa (Târgovişte – Dâmbovita; foto) | ||
Data: 2015-11-14 Ora: 11:00 | A2: Apostu Alexandra Theodora (Bacău – Bacău) | |
Liga a 2-a, Seria I | R1: Mavriche Sergiu (Bacău – Bacău) R2: ( – ) |
|
Stadion: Gloria (Buzău – Buzău) | Obs: Ciubotariu Liviu (Galaţi – Galaţi) | |
Obs: Carje Lucian (Constanţa – Constanţa) | ||
2 | ACS Rapid CFR Suceava (SV) – ACS Dacia Unirea Brăila (BR) | A: Dumitru Robert George (Sfântu Gheorghe – Covasna) |
A1: Lucaci Cristian Nicolae (Baia Mare – Maramureş) | ||
Data: 2015-11-14 Ora: 11:00 | A2: Despa Radu (Baia Mare – Maramureş) | |
Liga a 2-a, Seria I | R1: Cretu Denis Andrei (Botoşani – Botoşani) R2: ( – ) |
|
Stadion: Areni (Suceava – Suceava) | Obs: Popa Ionel (Paşcani – Iaşi) | |
Obs: Petre Adrian (Buzău – Buzău) | ||
3 | Sport Club Bacau (BC) – AFC Dunărea 2005 Călăraşi | A: Călin Iulian (Ştefăneşti – Argeş) |
A1: Vatamanu Cosmin (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2015-11-14 Ora: 11:00 | A2: Necula Mihaita (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 2-a, Seria I | R1: Mihai Gică (Focşani – Vrancea) R2: ( – ) |
|
Stadion: | Obs: Boca Sorin (Iaşi – Iaşi) | |
Obs: Paraschiv Ciprian (Iaşi – Iaşi) | ||
4 | FC Otelul Galati (GL) – ACS FC Academica Clinceni | A: Marcu Claudiu Cornel (Constanţa – Constanţa) |
A1: Vornicu Adrian (Iaşi – Iaşi) | ||
Data: 2015-11-14 Ora: 11:00 | A2: Roman Andrei Alexandru (Târgu Neamţ – Neamţ) | |
Liga a 2-a, Seria I | R1: Nae Ionel (Constanţa – Constanţa) R2: ( – ) |
|
Stadion: Oţelul (Galaţi – Galaţi) | Obs: Mureşan Ioan (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Tudor Emil (Târgovişte – Dâmbovita) | ||
5 | ACS Berceni (IF) – FCM Dorohoi | |
nu se disputa | ||
6 | CS FC Farul Constanţa (CT) – FC Ceahlăul Piatra Neamț | A: Anghelinei Bogdan Ionuţ (Galaţi – Galaţi) |
A1: Burlacu Florin Liviu (Urziceni – Ialomiţa) | ||
Data: 2015-11-14 Ora: 11:00 | A2: Voicu Cristian (Focşani – Vrancea) | |
Liga a 2-a, Seria I | R1: Dan Florin Costin (Chirnogi – Călăraşi) R2: ( – ) |
|
Stadion: Farul (Constanţa – Constanţa) | Obs: Borcan Ionut (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Cojocaru Sorin (Bucureşti – Bucureşti) | ||
7 | CS Baloteşti (IF) – SC FC Rapid SA București | A: Busi Cătălin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: Bobe Ionuţ Marius (Videle – Teleorman) | ||
Data: 2015-11-14 Ora: 13:30 | A2: Babadac Ionuţ (Alexandria – Teleorman) | |
Liga a 2-a, Seria I | R1: Moroita Andrei (Ploieşti – Prahova) R2: ( – ) |
|
Stadion: Balotesti (Balotesti – Ilfov) | Obs: Ştefan Constantin (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Ionescu Aurel (Bucureşti – Bucureşti) |
Seria 2
# | echipe | arbitri |
1 | CS Soimii Pancota (AR) – CS Unirea Târlungeni (BV) | A: Omuţ Marius (Oradea – Bihor) |
A1: Szekely Iulian (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2015-11-14 Ora: 11:00 | A2: Lucaciu Doru Claudiu (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Liga a 2-a, Seria a 2-a | R1: Drăgoi Răzvan Nicolae (Timişoara – Timiş) R2: ( – ) |
|
Stadion: Soimii (Pancota – Arad) | Obs: Ciev Zaharia (Timişoara – Timiş) | |
Obs: Papp Ioan (Carei – Satu Mare) | ||
2 | SC Universitatea Cluj SA (CJ) – FC Chindia Târgovişte (DB) | A: Botaş Nicolae Cătălin (Timişoara – Timiş) |
A1: Timar Ovidiu (Marghita – Bihor) | ||
Data: 2015-11-14 Ora: 11:00 | A2: Nistoran Răzvan Constantin (Reşiţa – Caraş Severin) | |
Liga a 2-a, Seria a 2-a | R1: Codrea Cristian (Baia Mare – Maramureş) R2: ( – ) |
|
Stadion: Clujana (Cluj-Napoca – Cluj) | Obs: Deaconu Marian (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Vancea Valer (Oradea – Bihor) | ||
3 | CS Mioveni (AG) – CS FC Bihor Oradea (BH) | A: Dumitrică Omar Cristian (Craiova – Dolj) |
A1: Popescu Vasile Dan (Buzău – Buzău) | ||
Data: 2015-11-14 Ora: 11:00 | A2: Peter Joszef (Sfântu Gheorghe – Covasna) | |
Liga a 2-a, Seria a 2-a | R1: Costreie Adrian Sorin (Buftea – Ilfov) R2: ( – ) |
|
Stadion: | Obs: Corocan Cornel (Reşiţa – Caraş Severin) | |
Obs: Bodescu Gabriel (Bucureşti – Bucureşti) | ||
4 | CS FC Olimpia 2010 Satu Mare – CS Metalul Resita SA (CS) | A: Nagy Vladimir Andrei (Aiud – Alba) |
A1: Tunyogi Ferencz (Zalău – Sălaj) | ||
Data: 2015-11-14 Ora: 11:00 | A2: Băla Casian (Arad – Arad) | |
Liga a 2-a, Seria a 2-a | R1: Lunca Dragoș Nicolae (Cluj-Napoca – Cluj) R2: ( – ) |
|
Stadion: | Obs: Szekely Zoltan (Baia Mare – Maramureş) | |
Obs: Bologan Gheorghe (Oradea – Bihor) | ||
5 | CSM Râmnicu Vâlcea (VL) – CS FC Caransebes (CS) | A: Chioran Marius Nechita (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Bălan Marius (Dej – Cluj) | ||
Data: 2015-11-14 Ora: 11:00 | A2: Dobre Răzvan Mihai (Şotânga – Dâmbovita) | |
Liga a 2-a, Seria a 2-a | R1: Bălăcescu Liviu (Târgu Jiu – Gorj) R2: ( – ) |
|
Stadion: 1 Mai (Municipal) (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | Obs: Jiga Dan (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | |
Obs: Paraschiv Dumitru (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) | ||
6 | CS GAZ METAN Mediaş (SB) – ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) | |
Data: 2015-11-15 Ora: 13:30 | ||
Liga a 2-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Gaz Metan (Mediaş – Sibiu) | ||
7 | SC FC Braşov SA (BV) – ACS FC Municipal Baia Mare (MM) | |
Data: 2015-11-15 Ora: 18:30 | ||
Liga a 2-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Tineretului (Braşov – Braşov) | ||
Sursa: frf-cca.ro
Comentarii recente