Liga 3, Etapa 10, sambata
Seria 1
# | echipe | arbitri |
1 | CS Sporting Liesti (GL) – FC Cetatea Târgu Neamţ (NT) | A: Lungu Valentin (Iaşi – Iaşi) |
A1: Patrichi Ştefan (Iaşi – Iaşi) | ||
Data: 2015-10-31 Ora: 15:00 | A2: Condurache Adrian (Paşcani – Iaşi) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Comunal (Liesti – Galaţi) | Obs: Szoke Bela (Constanţa – Constanţa) | |
Obs: Daicu Aurel (Suceava – Suceava) | ||
2 | SCM Petrotub Roman (NT) – CS Stiinta Miroslava (IS) | A: Robu Ovidiu (Popeşti Leordeni – Ilfov) |
A1: Boncz Gabriel (Făgăraş – Braşov) | ||
Data: 2015-10-31 Ora: 15:00 | A2: Pavel Cojocaru Andrei (Braşov – Braşov) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Moldova (Roman – Neamţ) | Obs: Fodor Jozsef Lajos (Odorheiu Secuiesc – Harghita) | |
Obs: Andrici Ilie (Cervicesti – Botoşani) | ||
3 | CS Panciu (VN) – CS Aerostar Bacău (BC) | A: Cretu Denis Andrei (Botoşani – Botoşani) |
A1: Tanasa Ionel (Botoşani – Botoşani) | ||
Data: 2015-10-31 Ora: 15:00 | A2: Cretu Radu (Botoşani – Botoşani) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Orăşenesc (Panciu – Vrancea) | Obs: Carlig Petrea (Tulcea – Tulcea) | |
Obs: Mara Constantin (Predeal – Braşov) | ||
4 | FC Zagon (CV) – Atletico Vaslui | A: Catana Cristian (Târgovişte – Dâmbovita) |
A1: Dobre Răzvan Mihai (Şotânga – Dâmbovita) | ||
Data: 2015-10-31 Ora: 15:00 | A2: Duţu Ionuţ Cătălin (Târgovişte – Dâmbovita) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Zagon (Zagon – Covasna) | Obs: Harlab Mihai (Braşov – Braşov) | |
Obs: Iacomi Oleg (Piteşti – Argeş) | ||
5 | AFC Metalosport Galati (GL) – ACS Bucovina Radauti (SV) | A: Safta Mihai (Iordacheanu – Prahova) |
A1: Popovici Cătălin Alexandru (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2015-10-31 Ora: 15:00 | A2: Florea Bianca (Ploieşti – Prahova) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Dunarea (Galaţi – Galaţi) | Obs: Stanisteanu Victor (Buzău – Buzău) | |
Obs: Marinescu Petre (Tulcea – Tulcea) |
Seria 2
# | echipe | arbitri |
1 | ACS Gloria Popesti Leordeni (IF) – CS FC Callatis Mangalia (CT) | |
nu se disputa | ||
Data: 2015-10-31 Ora: 15:00 | ||
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: | ||
2 | CS Tunari (IF) – SC FC METALOGLOBUS SA (B) | A: Moldoveanu Cristian (Sfântu Gheorghe – Covasna) |
A1: Szabo Attila (Odorheiu Secuiesc – Harghita) | ||
Data: 2015-10-31 Ora: 15:00 | A2: Constantin Laurenţiu (Buzău – Buzău) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Tunari (Tunari – Ilfov) | Obs: Burloiu Daniel (Galaţi – Galaţi) | |
Obs: Toma Cristina (Bucureşti – Bucureşti) | ||
3 | Fotbal Club Viitorul 2 SA (CT) – ACS Inainte Modelu (CL) | A: Costreie Adrian Sorin (Buftea – Ilfov) |
A1: Necula Mihaita (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2015-10-31 Ora: 15:00 | A2: Țoie Aurelian (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Complex Sportiv (Ovidiu – Constanţa) | Obs: Seceanu Liviu (Galaţi – Galaţi) | |
Obs: Crangasu Decu (Ploieşti – Prahova) | ||
4 | CS Petrolistul Boldesti (PH) – CS Viitorul Domneşti (IF) | A: Mavriche Sergiu (Bacău – Bacău) |
A1: Dută George Bogdan (Bacău – Bacău) | ||
Data: 2015-10-31 Ora: 15:00 | A2: Vorovenci Cristian (Bacău – Bacău) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Viorel Mateianu (Boldeşti-Scăieni – Prahova) | Obs: Băntescu Costel (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Angelescu Iordan (Bucureşti – Bucureşti) | ||
5 | AFC Unirea 04 Slobozia (IL) – CSM Olteniţa | A: Chitu Marius (Târgovişte – Dâmbovita) |
A1: Baluna Dragos (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2015-10-31 Ora: 15:00 | A2: Tepusa Mihaela (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: 1 Mai (Slobozia – Ialomiţa) | Obs: Draganescu Mugurel (Breaza – Prahova; foto) | |
Obs: Barbu Catalin (Piteşti – Argeş) |
Seria 3
# | echipe | arbitri |
1 | CS Sporting Rosiori 2008 – CS Atletic Bradu (AG) | A: Ciuchita Laurentiu (Buftea – Ilfov) |
A1: Burlacu Florin Liviu (Urziceni – Ialomiţa) | ||
Data: 2015-10-31 Ora: 15:00 | A2: Carson Marian (Constanţa – Constanţa) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Municipal (Roşiori de Vede – Teleorman) | Obs: Uţică Sorin (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Nicolaescu Florin (Slatina – Olt) | ||
2 | CS Stefanesti – ACS URBAN Titu (DB) | A: Dan Florin Costin (Chirnogi – Călăraşi) |
A1: Marin Nicusor (Suseni – Argeş) | ||
Data: 2015-10-31 Ora: 15:00 | A2: State Şerban (Piteşti – Argeş) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Dumitru Matarau (Stefanesti – Ilfov) | Obs: Mihalache Gheorghe (Buzău – Buzău) | |
Obs: Nicolae Camelia (Bucureşti – Bucureşti) | ||
3 | FC Aninoasa (DB) – CS Concordia Chiajna 2 (IF) | A: Peşu Ionela Alina (Craiova – Dolj) |
A1: Pătraşcu Cristian Daniel (Craiova – Dolj) | ||
Data: 2015-10-31 Ora: 15:00 | A2: Ciuciu Andrei (Piteşti – Argeş) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Comunal (Comuna Aninoasa – Dâmbovita) | Obs: Voicu Viorel (Slatina – Olt) | |
Obs: Ciocoiu Constantin (Băicoi – Prahova) | ||
4 | CS Podari (DJ) – SCM Pitesti (AG) | A: Oprea Ovidiu Petru (Ploieşti – Prahova) |
A1: Oprescu Louis George (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2015-10-31 Ora: 15:00 | A2: Dumitrache Stefan (Ploieşti – Prahova) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Podari (Podari – Dolj) | Obs: Tomoioaga Grigore (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | |
Obs: Catana Ionel (Motru – Gorj) | ||
5 | ACS Inter Olt Slatina (OT) – FC Voluntari 2 | A: Nagy Vladimir Andrei (Aiud – Alba) |
A1: Albu Balint (Târgu Mureş – Mureş) | ||
Data: 2015-10-31 Ora: 15:00 | A2: Bojan Cosmin (Târgu Mureş – Mureş) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: 1 Mai (Slatina – Olt) | Obs: Ghiberdel Mihail (Piteşti – Argeş) | |
Obs: Lazarescu Mihai (Târgu Jiu – Gorj) | ||
6 | C.N. Dinicu Golescu Cimpulung (AG) – ACS Sporting Turnu Măgurele | A: Amoraritei Mihai (Câmpina – Prahova) |
A1: Radu Dragos (Dragomireşti – Ilfov) | ||
Data: 2015-10-31 Ora: 15:00 | A2: Neacsu Ionut Traian (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Municipal (Câmpulung Muscel – Argeş) | Obs: Vadan Mugurel (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Coloj Liviu Voicu (FILIAȘI – Dolj) | ||
7 | AFC Hărman – CS Afumati (IF) | A: Inoan Vlad (Floreşti – Cluj) |
A1: Pojar Paul Bogdan (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2015-10-31 Ora: 15:00 | A2: Popa Dragos Daniel (Baisoara – Cluj) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Hărman Arena (Hărman – Braşov) | Obs: Szanto Lorant (Târgu Mureş – Mureş) | |
Obs: Aelenei Vasile (Bucureşti – Bucureşti) |
Seria 4
# | echipe | arbitri |
1 | STA – ACSO Filiasi | |
2 | CS FC Hunedoara (HD) – CF Metalurgistul Cugir 1939 (AB) | A: Vărzan Aurel (OȚELU ROȘU – Caraş Severin) |
A1: Haramuz Silviu Cătălin (Reşiţa – Caraş Severin) | ||
Data: 2015-10-31 Ora: 15:00 | A2: Drula Ionel Caius (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Michael Klein (Hunedoara – Hunedoara) | Obs: Faniță Constantin (Timişoara – Timiş) | |
Obs: Vancea Viorel (Oradea – Bihor) | ||
3 | CS Performanţa Ighiu (AB) – ACS ASU Politehnica Timișoara (TM) | A: Rosu Catalin (Var – Sălaj) |
A1: Țuțu Lucian (Tărlungeni – Braşov) | ||
Data: 2015-10-31 Ora: 15:00 | A2: Panzaru Viorel (Braşov – Braşov) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Cetate (Alba Iulia – Alba) | Obs: Corocan Cornel (Reşiţa – Caraş Severin) | |
Obs: Moraru Maria Alina (Hunedoara – Hunedoara) | ||
4 | CS Ineu (AR) – CS Magura Cisnadie (SB) | A: Rodina Vasile (Alba Iulia – Alba) |
A1: Tarba Gheorghe Vasile (Baia Mare – Maramureş) | ||
Data: 2015-10-31 Ora: 15:00 | A2: Soporan Răzvan (Baia Mare – Maramureş) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Central (Ineu – Arad) | Obs: Spătaru Iulian (Timişoara – Timiş) | |
Obs: Stoicovici Gabriel (Timişoara – Timiş) |
Seria 5
# | echipe | arbitri |
1 | ACS Industria Galda – CS Osorhei (BH) | A: Olaru Gheorghe Alin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: Saraol Alin Gabriel (Deva – Hunedoara) | ||
Data: 2015-10-31 Ora: 15:00 | A2: Mazilu Elena Roxana (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Galda de Jos (Galda de Jos – Alba) | Obs: Ciglenean Mircea (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Obs: Biro Gabor (Arad – Arad) | ||
2 | CSM Avantul Reghin (MS) – CS Sanatatea Servicii Publice Cluj (CJ) | A: Drăgoi Răzvan Nicolae (Timişoara – Timiş) |
A1: Botaș Alin Marian (Timişoara – Timiş) | ||
Data: 2015-10-31 Ora: 15:00 | A2: Mihoc Alina (Arad – Arad) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Avântul (Reghin – Mureş) | Obs: Hompoth Deszo (Odorheiu Secuiesc – Harghita) | |
Obs: Karda Zoltan (Odorheiu Secuiesc – Harghita) | ||
3 | AFC Odorheiu Secuiesc – AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | A: Kiriţă Adrian (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Cojocaru Ionut (Giurgiu – Giurgiu) | ||
Data: 2015-10-31 Ora: 15:00 | A2: Iugulescu Petruţa (Târgovişte – Dâmbovita) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Municipal (Odorheiu Secuiesc – Harghita) | Obs: Lucaciu Dinu (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Obs: Toma Ivan (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | ||
4 | ACS Fotbal Comuna Recea – CS Luceafărul Bălan (SJ) | A: Braşovean Cristian Cosmin (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Lazar Marius Alin (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | ||
Data: 2015-10-31 Ora: 15:00 | A2: Potora Florin (Aiud – Alba) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Comunal Recea (Comuna Recea – Maramureş) | Obs: Pantea Cornel (Oradea – Bihor) | |
Obs: Papp Ioan (Carei – Satu Mare) | ||
5 | CS Unirea Jucu (CJ) – CS Luceafarul Oradea (BH) | A: Gornic Alexandru Dan (Arad – Arad) |
A1: Ionescu Mihai Marian (Suseni – Argeş) | ||
Data: 2015-10-31 Ora: 15:00 | A2: Tanase Lucian (Piteşti – Argeş) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Baza Sportiva (Jucu – Cluj) | Obs: Hotico Ion (Baia Mare – Maramureş) | |
Obs: Biriş Teodor (Hunedoara – Hunedoara) | ||
6 | FC Unirea Dej (CJ) – CSM Sighetul Marmatiei (MM) | A: Neagoe Daniel Nicolae (Timişoara – Timiş) |
A1: Filip Alexandru (Timişoara – Timiş) | ||
Data: 2015-10-31 Ora: 15:00 | A2: Samsudean Patricia (Timişoara – Timiş) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Unirea (Dej – Cluj) | Obs: Bordaş Vasile (Târgu Mureş – Mureş) | |
Obs: Dan Costin (Zalău – Sălaj) |
Sursa: frf-cca.ro
Vezi si:
Liga 3, Etapa 10: Arbitrii jocurilor programate vineri
Liga 2, Etapa 11: Arbitrii jocurilor programate sambata
Liga 1: Arbitrii primului joc al etapei a 16-a
Liga 1, Etapa 16: Arbitrii jocurilor programate sambata
Liga 1: Gradul de risc si observatorii LPF ai etapei a 16-a
Comentarii recente