1 | CSM Paşcani (IS) – CS Sporting Liesti (GL) | A: Mavriche Sergiu (Bacău – Bacău) |
A1: Terente Bogdan (Bacău – Bacău) | ||
Data: 2015-09-11 Ora: 17:00 | A2: Vorovenci Cristian (Bacău – Bacău) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: CFR (Paşcani – Iaşi) | Obs: Păduraru Vasile (Suceava – Suceava) | |
Obs: Pop Ion Gabriel Flaviu (Bacău – Bacău) | ||
2 | CS Aerostar Bacău (BC) – ACS Bucovina Radauti (SV) | A: Moroita Andrei (Ploieşti – Prahova) |
A1: Popovici Cătălin Alexandru (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2015-09-12 Ora: 17:00 | A2: Dumitrache Stefan (Ploieşti – Prahova) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Aerostar (Bacău – Bacău) | Obs: Pais Mihai (Galaţi – Galaţi) | |
Obs: Donciu Stefan (Sfântu Gheorghe – Covasna) | ||
3 | Atletico Vaslui – ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe (CV) | A: Macovei Florin Aurelian (Galaţi – Galaţi) |
A1: Negoiță Răzvan (Brăila – Brăila) | ||
Data: 2015-09-12 Ora: 17:00 | A2: Iftode Florin (Târgu Bujor – Galaţi) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Municipal (Vaslui – Vaslui) | Obs: Diaconu Gigi (Buzău – Buzău) | |
Obs: Meregiu Haralambie (Tulcea – Tulcea) | ||
4 | ACS Inter Dorohoi – CS Stiinta Miroslava (IS) | A: Mihai Gică (Focşani – Vrancea) |
A1: Voicu Cristian (Focşani – Vrancea) | ||
Data: 2015-09-12 Ora: 17:00 | A2: Andrei Ionut Razvan (Piatra Neamţ – Neamţ) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: 1 Mai (Dorohoi – Botoşani) | Obs: Manasă Costică (Bacău – Bacău) | |
Obs: Daicu Aurel (Suceava – Suceava) | ||
5 | AFC Metalosport Galati (GL) – FC Cetatea Târgu Neamţ (NT) | A: Fratila Adrian (VADU PASII – Buzău) |
A1: Constantin Laurenţiu (Buzău – Buzău) | ||
Data: 2015-09-12 Ora: 17:00 | A2: Andreiu Silviu (Buzău – Buzău) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Dunarea (Galaţi – Galaţi) | Obs: Szoke Bela (Constanţa – Constanţa) | |
Obs: Moraru Florentin Vasile (Vaslui – Vaslui) | ||
6 | FC Zagon (CV) – SCM Petrotub Roman (NT) | A: Ștef Claudiu (Târgu Mureş – Mureş) |
A1: Albu Balint (Târgu Mureş – Mureş) | ||
Data: 2015-09-12 Ora: 17:00 | A2: Bojan Cosmin (Târgu Mureş – Mureş) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Comunal Zagon (Zagon – Covasna) | Obs: Ionescu Mihail (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Karda Zoltan (Odorheiu Secuiesc – Harghita) | ||
7 | CS Panciu (VN) – ACS Olimpia 2010 Rm. Sărat | A: Ciuchita Laurentiu (Buftea – Ilfov) |
A1: Măndită Cristian Ionut (Tunari – Ilfov) | ||
Data: 2015-09-12 Ora: 17:00 | A2: Radu Dragos (Dragomireşti – Ilfov) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Orăşenesc (Panciu – Vrancea) | Obs: Carlig Petrea (Tulcea – Tulcea) | |
Obs: Chiriazic Constantin (Tulcea – Tulcea) |
SERIA II
2 | ACS Inainte Modelu (CL) – ACS FC Delta Dobrogea Tulcea (TL) | A: Mladinovici Horia Gabriel (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Țoie Aurelian (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2015-09-12 Ora: 17:00 | A2: Ivanov Roxana (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Vasile Enache (Modelu – Călăraşi) | Obs: Stănescu Florin (Dragomireşti – Ilfov) | |
Obs: Antohi Haralambie (Brăila – Brăila) | ||
3 | CS Viitorul Domneşti (IF) – SC FC METALOGLOBUS SA (B) | A: Catana Cristian (Târgovişte – Dâmbovita) |
A1: Babadac Ionuţ (Alexandria – Teleorman) | ||
Data: 2015-09-12 Ora: 17:00 | A2: Ciuciu Andrei (Piteşti – Argeş) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Vointa (Domnesti – Ilfov) | Obs: Rusu Cristinel (Focşani – Vrancea) | |
Obs: Popescu Catalin Eugen (Ploieşti – Prahova) | ||
4 | CSM Olteniţa – FC Dinamo 1948 SA Bucuresti 2 (B) | A: Costreie Adrian Sorin (Buftea – Ilfov) |
A1: Banu Adrian Bogdan (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2015-09-12 Ora: 17:00 | A2: Cojocaru Ionut (Giurgiu – Giurgiu) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Orășenesc (Olteniţa – Călăraşi) | Obs: Sandu Dumitru (Buzău – Buzău) | |
Obs: Zisu Florin (Constanţa – Constanţa) | ||
5 | AFC Unirea 04 Slobozia (IL) – ACS Gloria Popesti Leordeni (IF) | A: Burloiu Dorin (Galaţi – Galaţi) |
A1: Neacsu Ionut Traian (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2015-09-12 Ora: 17:00 | A2: Bedreaga Razvan (Galaţi – Galaţi) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: 1 Mai (Slobozia – Ialomiţa) | Obs: Rusen Marin (Bucureşti – Bucureşti) | |
6 | CS Petrolistul Boldesti (PH) – SC Juventus Bucureşti (B) | A: Naidin Marius (Piteşti – Argeş) |
A1: Ionescu Mihai Marian (Suseni – Argeş) | ||
Data: 2015-09-12 Ora: 17:00 | A2: Tanase Lucian (Piteşti – Argeş) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Viorel Mateianu (Boldeşti-Scăieni – Prahova) | Obs: Munteanu Marius (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Luca Ilie (Braşov – Braşov) | ||
7 | Fotbal Club Viitorul 2 SA (CT) – CS Tunari (IF) | A: Dan Florin Costin (Chirnogi – Călăraşi) |
A1: Midvichi Alexandru (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2015-09-12 Ora: 17:00 | A2: Goicea Silviu (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: | Obs: Burloiu Daniel (Galaţi – Galaţi) | |
Obs: Marinescu Petre (Tulcea – Tulcea) |
SERIA III
1 | SCM Pitesti (AG) – CS Afumati (IF) | A: Dumitrică Omar Cristian (Craiova – Dolj) |
A1: Pătraşcu Cristian Daniel (Craiova – Dolj) | ||
Data: 2015-09-12 Ora: 17:00 | A2: Popa Romeo (Craiova – Dolj) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Complex Nicolae Dobrin (Piteşti – Argeş) | Obs: Stefan Ion (Buzescu – Teleorman) | |
Obs: Capra Olivian (Bucureşti – Bucureşti) | ||
2 | FC Voluntari 2 – CS Concordia Chiajna 2 (IF) | A: Olaru Gheorghe Alin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: Dorobantu Ovidiu (Olanu – Vâlcea) | ||
Data: 2015-09-12 Ora: 17:00 | A2: Brandusa Silviu (Călăraşi – Călăraşi) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Gheorghe Dinca (Voluntari – Ilfov) | Obs: Radu Petre (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Totan Mihnea Marsilian (Bucureşti – Bucureşti) | ||
3 | ACS Sporting Turnu Măgurele – ACS URBAN Titu (DB) | A: Gulei Silviu Ilie (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) |
A1: Drula Ionel Caius (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) | ||
Data: 2015-09-12 Ora: 17:00 | A2: Caluseru Andrei (Salcia – Mehedinţi) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Municipal (Turnu Măgurele – Teleorman) | Obs: Ezaru Marian (Craiova – Dolj) | |
Obs: Coloj Liviu Voicu (FILIAȘI – Dolj) | ||
4 | AFC Hărman – CS Atletic Bradu (AG) | A: Lazar Calin (Mediaş – Sibiu) (foto-centru) |
A1: Epure Adrian (Orlat – Sibiu)(foto-dreapta) | ||
Data: 2015-09-12 Ora: 17:00 | A2: Tocai Emeric (Mediaş – Sibiu) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Hărman Arena (Hărman – Braşov) | Obs: Abrudan Horia (Bacău – Bacău) | |
Obs: Talvan Ovidiu (Sibiu – Sibiu) | ||
5 | C.N. Dinicu Golescu Cimpulung (AG) – CS Sporting Rosiori 2008 | A: Peşu Ionela Alina (Craiova – Dolj) |
A1: Zamfir Doru (Slatina – Olt) | ||
Data: 2015-09-12 Ora: 17:00 | A2: Călărașu Ștefan (Câmpina – Prahova) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Municipal (Câmpulung Muscel – Argeş) | Obs: Sopa Danut (Sibiu – Sibiu) | |
Obs: Bacescu Mihail (Braşov – Braşov) | ||
6 | ACS Inter Olt Slatina (OT) – CS Stefanesti | A: Filip Alexandru (Târgovişte – Dâmbovita) |
A1: Ionescu Adrian (Târgovişte – Dâmbovita) | ||
Data: 2015-09-12 Ora: 17:00 | A2: Duţu Ionuţ Cătălin (Târgovişte – Dâmbovita) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: 1 Mai (Slatina – Olt) | Obs: Ghiberdel Mihail (Piteşti – Argeş) | |
Obs: Donose Costica (Craiova – Dolj) | ||
7 | CS Podari (DJ) – FC Aninoasa (DB) | A: Safta Mihai (Iordacheanu – Prahova) |
A1: Pantilimonescu Constantin (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2015-09-12 Ora: 17:00 | A2: Mateescu Emil Andrei (Ploieşti – Prahova) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Podari (Podari – Dolj) | Obs: Tomoioaga Grigore (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | |
Obs: Croitoru Gheorghe (Drobeta Turnu Severin – |
SERIA IV
1 | CS Magura Cisnadie (SB) – CS Municipal Lugoj (TM) | A: Avram Robert (Piteşti – Argeş) |
A1: Bîrdeş Romică (Piteşti – Argeş) | ||
Data: 2015-09-11 Ora: 17:00 | A2: Bălan Gheorghită (Piteşti – Argeş) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Magura (Cisnădie – Sibiu) | Obs: Rigo Monica (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Obs: Popescu Emanoil (Târgu Jiu – Gorj) | ||
2 | CS Nuova Mama Mia Becicherecul Mic (TM) – ACSO Filiasi | A: Rosu Catalin (Var – Sălaj) |
A1: Cozorici Ioan (Zalău – Sălaj) | ||
Data: 2015-09-11 Ora: 17:00 | A2: Corb Sergiu Paul (Zalău – Sălaj) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: CFR (Timişoara – Timiş) | Obs: Moisin Sebastian (Oradea – Bihor) | |
Obs: Biriş Teodor (Hunedoara – Hunedoara) | ||
3 | CNS Cetate Deva – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) | A: Mihai Ioan Iulian (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: Badea Marius Florin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | ||
Data: 2015-09-11 Ora: 17:00 | A2: Truţă Marian (Sirineasa – Vâlcea) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Cetate (Deva – Hunedoara) | Obs: Faniță Constantin (Timişoara – Timiş) | |
Obs: Cocoş Adrian (Reşiţa – Caraş Severin) | ||
4 | CS Millenium Giarmata (TM) – CS Minerul Motru (GJ) | A: Lădar Razvan (Oradea – Bihor) |
A1: Corb Ioan Alexandru (Oradea – Bihor) | ||
Data: 2015-09-12 Ora: 17:00 | A2: Fiter Ciprian (SânMartin – Bihor) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Nicu Moraru (Giarmata – Timiş) | Obs: Balaj Vasile (Reşiţa – Caraş Severin) | |
Obs: Scridon Daniel (Arad – Arad) | ||
5 | ACS ASU Politehnica Timișoara (TM) – CF Metalurgistul Cugir 1939 (AB) | A: Omuţ Marius (Oradea – Bihor) |
A1: Gireada Bogdan (Oradea – Bihor) | ||
Data: 2015-09-12 Ora: 17:00 | A2: Lakatos Rares (Oradea – Bihor) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Stiinta (Timişoara – Timiş) | Obs: Mocanu Silviu (Arad – Arad) | |
Obs: Rad Vasile (Arad – Arad) | ||
6 | Club Sportiv U Craiova SA 2 (DJ) – STA | |
Data: 2015-09-12 Ora: 17:00 | ||
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: | ||
7 | CS Ineu (AR) – CS FC Hunedoara (HD) | A: Demian Valeriu Ciprian (Zalău – Sălaj) |
A1: Haramuz Silviu Cătălin (Reşiţa – Caraş Severin) | ||
Data: 2015-09-12 Ora: 17:00 | A2: Kopriva Tamas (Satu Mare – Satu Mare) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Central (Ineu – Arad) | Obs: Dan Gabriel (Timişoara – Timiş) | |
Obs: Nichimiş Valeriu (Alba Iulia – Alba) | ||
8 | CS Performanţa Ighiu (AB) – CS National Sebiş (AR) | A: Lunca Dragoș Nicolae (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Pojar Paul Bogdan (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2015-09-12 Ora: 17:00 | A2: Suciu George (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Cetate (Alba Iulia – Alba) | Obs: Szanto Lorant (Târgu Mureş – Mureş) | |
Obs: Găman Sorin Sergiu (Târgu Jiu – Gorj) |
SERIA V
1 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc – CSM Sighetul Marmatiei (MM) | A: Amoraritei Mihai (Câmpina – Prahova) |
A1: Dobre Răzvan Mihai (Şotânga – Dâmbovita) | ||
Data: 2015-09-11 Ora: 17:00 | A2: Cătană Gabriel Ion (Târgovişte – Dâmbovita) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Municipal – Sintetic (Miercurea Ciuc – Harghita) | Obs: Căpâlnaş Augustin (Mediaş – Sibiu) | |
Obs: Mara Constantin (Predeal – Braşov) | ||
2 | CS Luceafărul Bălan (SJ) – CS Sanatatea Servicii Publice Cluj (CJ) | A: Popa Sergiu (Aiud – Alba) |
A1: Popa Daniel (Aiud – Alba) | ||
Data: 2015-09-12 Ora: 17:00 | A2: Soporan Răzvan (Baia Mare – Maramureş) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Dumbrava (Galgau Almasului – Sălaj) | Obs: Hotico Ion (Baia Mare – Maramureş) | |
Obs: Papp Ioan (Carei – Satu Mare) | ||
3 | CS Luceafarul Oradea (BH) – CS Iernut (MS) | A: Balan Alexandru (Deva – Hunedoara) |
A1: Ghiciulescu Raul Constantin (Lugoj – Timiş) | ||
Data: 2015-09-12 Ora: 17:00 | A2: Nicolae Chiţoiu Andrei (Timişoara – Timiş) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Luceafarul (SânMartin – Bihor) | Obs: Marchis Traian (Baia Mare – Maramureş) | |
Obs: Biro Gabor (Arad – Arad) | ||
4 | FC Unirea Dej (CJ) – CS Osorhei (BH) | A: Codrea Cristian (Baia Mare – Maramureş) |
A1: Szabo Attila (Odorheiu Secuiesc – Harghita) | ||
Data: 2015-09-12 Ora: 17:00 | A2: Panzaru Viorel (Braşov – Braşov) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Unirea (Dej – Cluj) | Obs: Bordaş Vasile (Târgu Mureş – Mureş) | |
Obs: Pascanu Catalin (Cugir – Alba) | ||
5 | CS Unirea Jucu (CJ) – ACS Industria Galda | A: Necrici Razvan (Baia Mare – Maramureş) |
A1: Boncz Gabriel (Făgăraş – Braşov) | ||
Data: 2015-09-12 Ora: 17:00 | A2: Pavel Cojocaru Andrei (Braşov – Braşov) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Baza Sportiva (Jucu – Cluj) | Obs: Stefanuti Claudiu (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | |
Obs: Dan Costin (Zalău – Sălaj) | ||
6 | ACS Fotbal Comuna Recea – CS FC Zalău (SJ) | A: Inoan Vlad (Floreşti – Cluj) |
A1: Todea Anghel (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2015-09-12 Ora: 17:00 | A2: Popa Dragos Daniel (Baisoara – Cluj) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Comunal Recea (Comuna Recea – Maramureş) | Obs: Pantea Cornel (Oradea – Bihor) | |
Obs: Vancea Valer (Oradea – Bihor) | ||
7 | AFC Odorheiu Secuiesc – CSM Avantul Reghin (MS) | A: Antonie Sorin Andrei (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Dumitru Ionel Valentin (Gherghiţa – Prahova) | ||
Data: 2015-09-12 Ora: 17:00 | A2: Oprescu Louis George (Ploieşti – Prahova) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Municipal (Odorheiu Secuiesc – Harghita) | Obs: Comsea Ovidiu (Sibiu – Sibiu) | |
Obs: Hanu Dorinel (Braşov – Braşov) |
sursa: frf-cca
foto: sportuldoljean.ro
Comentarii recente