Etapa 17
# | echipe | arbitri |
CSM Moinesti (BC) – Sport Club Bacau (BC) | A: Bocăneală Marius (Galaţi – Galaţi) | |
A1: Marchidanu Marius Cristian (Brăila – Brăila) | ||
Data: 2013-03-29 Ora: 15:00 | A2: Popescu Vasile Dan (Buzău – Buzău) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Municipal (Moineşti – Bacău) | Obs: Zanfirescu Bogdan (Botoşani – Botoşani) | |
Obs: Mandoca Ioan (Braşov – Braşov) | ||
CS Aerostar Bacău (BC) – ACS Sporting Suceava (SV) | A: Ionaşcu Laurenţiu (Buzău – Buzău) | |
A1: Constantin Laurenţiu (Buzău – Buzău) | ||
Data: 2013-03-29 Ora: 15:00 | A2: Andreiu Silviu (Buzău – Buzău) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Aerostar (Bacău – Bacău) | Obs: Pais Mihai (Galaţi – Galaţi) | |
Obs: Vamanu Vasile (Piatra Neamţ – Neamţ) | ||
FCM Dorohoi (BT) – SC FC Otelul Galaţi 2 (GL) | A: Ignat Ionut (Suceava – Suceava) | |
A1: Simo Zoltan (Cristuru Secuiesc – Harghita) | ||
Data: 2013-03-29 Ora: 15:00 | A2: Szabo Attila (Odorheiu Secuiesc – Harghita) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: 1 Mai (Dorohoi – Botoşani) | Obs: Groza Corneliu (Iaşi – Iaşi) | |
Obs: Varodin Dumitru (Piatra Neamţ – Neamţ) | ||
AS Stiinta Miroslava (IS) – SC FC Ceahlaul SA Piatra Neamţ | A: Burloiu Dorin (Galaţi – Galaţi) | |
A1: Vişan Florin Alexandru (Galaţi – Galaţi) | ||
Data: 2013-03-30 Ora: 15:00 | A2: Vlase Daniel (Galaţi – Galaţi) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Comunal (Miroslava – Iaşi) | Obs: Sandu Dumitru (Buzău – Buzău) | |
Obs: Gheorghiu Stan (Focşani – Vrancea) |
# | echipe | arbitri |
FC METALOGLOBUS Bucureşti (B) – SC FC Sportul Studentesc 2 (B) | A: Demetrescu Iuliana Elena (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | |
A1: Zaharioiu Ionuţ (Băbeni – Vâlcea) | ||
Data: 2013-03-29 Ora: 15:00 | A2: Sima Maria Simona (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Clinceni 2 Comunal (Clinceni – Ilfov) | Obs: Munteanu Marius (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Mihalcea Adrian (Bucureşti – Bucureşti) | ||
FC Gloria Buzău (BZ) – CSM Râmnicu Sărat (BZ) | A: Mavriche Sergiu (Bacău – Bacău) | |
A1: Terente Bogdan (Bacău – Bacău) | ||
Data: 2013-03-29 Ora: 15:00 | A2: Antal Damian (Bacău – Bacău) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Gloria (Buzău – Buzău) | Obs: Vărgatu Laurenţiu (Brăila – Brăila) | |
Obs: Rotaru Ion (Bucureşti – Bucureşti) | ||
CS Viitorul Axintele (IL) – CS Victoria Chirnogi (CL) | A: Antonie Sorin Andrei (Bucureşti – Bucureşti) | |
A1: Pantilimonescu Constantin (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2013-03-29 Ora: 15:00 | A2: Florea Bianca (Ploieşti – Prahova) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Comunal (Axintele – Ialomiţa) | Obs: Szoke Bela (Constanţa – Constanţa) | |
Obs: Dumitriu Constantin (Bucureşti – Bucureşti) |
# | echipe | arbitri |
CS Stefanesti (IF) – CS Inter Clinceni (IF) | A: Iugulescu Ionuţ Valentin (Târgovişte – Dâmbovita) | |
A1: Dobre Răzvan Mihai (Târgovişte – Dâmbovita) | ||
Data: 2013-03-29 Ora: 15:00 | A2: Pucheanu Florin (Ulmi – Dâmbovita) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Dumitru Matarau (Stefanesti – Ilfov) | Obs: Harabagiu Ion (Bacău – Bacău) | |
Obs: Ionescu Adrian Mihail (Bucureşti – Bucureşti) | ||
CS Concordia Chiajna (IF) – CS Vişina Nouă (OT) | A: Botescu Dan Grigore (Bucureşti – Bucureşti) | |
A1: Căpăţineanu Ioan Rares (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2013-03-29 Ora: 15:00 | A2: Țoie Aurelian (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Rosu – sintetic (Chiajna – Ilfov) | Obs: Dumitrescu Eduard (Piteşti – Argeş) | |
Obs: Pop Ion (Bucureşti – Bucureşti) | ||
FCM Alexandria (TR) – CS Tunari (IF) | A: Burcea Petrică (Giurgiu – Giurgiu) | |
A1: Voinea Cristian Marius (Giurgiu – Giurgiu) | ||
Data: 2013-03-29 Ora: 15:00 | A2: Zamfir Doru (Slatina – Olt) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Municipal (Alexandria – Teleorman) | Obs: Voicu Viorel (Slatina – Olt) | |
Obs: Ciucu Lazăr (Bucureşti – Bucureşti) | ||
CS Baloteşti (IF) – CS Viitorul Domneşti (IF) | A: Mladinovici Horia Gabriel (Bucureşti – Bucureşti) | |
A1: Midvichi Alexandru (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2013-03-29 Ora: 15:00 | A2: Popescu Speranţa (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Balotesti (Balotesti – Ilfov) | Obs: Ionescu Mihail (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Nutu Petre (Bucureşti – Bucureşti) | ||
ACS Progresul Cernica (IF) – CS Afumati (IF) | A: Lilea Leonard (Piteşti – Argeş) | |
A1: State Şerban (Piteşti – Argeş) | ||
Data: 2013-03-29 Ora: 15:00 | A2: Tanase Lucian (Piteşti – Argeş) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Comunal (Cernica – Ilfov) | Obs: Niţu Dan (Turnu Măgurele – Teleorman) | |
Obs: Florea Vasile (Bucureşti – Bucureşti) | ||
FC Caracal (OT) – ACS Berceni (IF) | A: Bîrsan Marcel (Bucureşti – Bucureşti) | |
A1: Vatamanu Cosmin (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2013-03-29 Ora: 15:00 | A2: Ungureanu Mihai (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Parc (Caracal – Olt) | Obs: Tomoioaga Grigore (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | |
Obs: Vlad Nicolae (Bucureşti – Bucureşti) |
# | echipe | arbitri |
CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) – AFCM Resita 2012 | A: Barzuca Dorian (Lugoj – Timiş) | |
A1: Nicolae Chiţoiu Andrei (Timişoara – Timiş) | ||
Data: 2013-03-29 Ora: 15:00 | A2: Pleşa Cristian Ionuţ (Timişoara – Timiş) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Minerul (Mătăsari – Gorj) | Obs: Ion Adrian (Piteşti – Argeş) | |
Obs: Donose Costica (Craiova – Dolj) | ||
CS Flacăra Făget (TM) – CS Autocatania Caransebes (CS) | A: Vidican Rares George (Oradea – Bihor) | |
A1: Fiter Ciprian (Oradea – Bihor) | ||
Data: 2013-03-29 Ora: 15:00 | A2: Toderas Gabriela Ioana (Suncuius – Bihor) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Calor (Timişoara – Timiş) | Obs: Zgovancu Marius (Târgu Jiu – Gorj) | |
Obs: Negrila Nicolae (Craiova – Dolj) | ||
CS Vulturii 2009 – CS Vladimirescu 2003 (AR) | A: Popescu Constantin Daniel (Ţicleni – Gorj) | |
A1: Cicu Emanuel (Caransebeş – Caraş Severin) | ||
Data: 2013-03-29 Ora: 15:00 | A2: Bunget Ramona Doriana (Târgu Jiu – Gorj) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Tineretului (Lugoj – Timiş) | Obs: Sopa Danut (Sibiu – Sibiu) | |
Obs: Cocoş Adrian (Reşiţa – Caraş Severin) | ||
CS Muncitorul Resita (CS) – CS Minerul Motru (GJ) | A: Flueran Viorel Nicusor (Craiova – Dolj) | |
A1: Iliescu Dragoş Mihai (Craiova – Dolj) | ||
Data: 2013-03-29 Ora: 15:00 | A2: Pătraşcu Cristian Daniel (Craiova – Dolj) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Comunal Lupac (Lupac – Caraş Severin) | Obs: Ciev Zaharia (Timişoara – Timiş) | |
Obs: Ilie Alexandru (Craiova – Dolj) | ||
CS A.S.R.A. Apa Craiova (DJ) – CS Millenium Giarmata (TM) | A: Haidiner Denis (Hunedoara – Hunedoara) | |
A1: Danciu Cosmin Horatiu (Deva – Hunedoara) | ||
Data: 2013-03-30 Ora: 15:00 | A2: Paval Marius (Simeria – Hunedoara) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Extensiv (Craiova – Dolj) | Obs: Poenaru Ştefan (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Chivescu Gheorghe (Piteşti – Argeş) |
# | echipe | arbitri |
CS Sanatatea Servicii Publice Cluj – CS FC Zalău (SJ) | A: Ardelean Mircea (Arad – Arad) | |
A1: Pantea Sebastian (Arad – Arad) | ||
Data: 2013-03-29 Ora: 15:00 | A2: Pantiş Robert Cătălin (Arad – Arad) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Baza Sportiva Unirea (Cluj-Napoca – Cluj) | Obs: Szanto Lorant (Târgu Mureş – Mureş) | |
Obs: Balan Lucian (Baia Mare – Maramureş) | ||
CS Plimob Sighetu Marmatiei (MM) – FC Olimpia 2010 Satu Mare (SM) | A: Popa Sergiu (Aiud – Alba) | |
A1: Albu Balint (Târgu Mureş – Mureş) | ||
Data: 2013-03-29 Ora: 15:00 | A2: Moldovan Aurel Sebastian (Târgu Mureş – Mureş) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Municipal (Sighetu Marmaţiei – Maramureş) | Obs: Onicas Ioan (Zalău – Sălaj) | |
Obs: Toma Ivan (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | ||
CS Osorhei – FCM Turda | A: Bărbus Marius Bogdănel (Baia Mare – Maramureş) | |
A1: Sava Ionuţ (Baia Mare – Maramureş) | ||
Data: 2013-03-29 Ora: 15:00 | A2: Tarba Gheorghe Vasile (Baia Mare – Maramureş) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Iuliu Bodola (Oradea – Bihor) | Obs: Mocanu Silviu (Arad – Arad) | |
Obs: Bumbui Mihai (Timişoara – Timiş) | ||
FC Hunedoara (HD) – CS National Sebiş (AR) | A: Braşovean Cristian Cosmin (Cluj-Napoca – Cluj) | |
A1: Rigo Monica (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2013-03-30 Ora: 15:00 | A2: Nasc Iosif Adrian (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Michael Klein (Hunedoara – Hunedoara) | Obs: Moisescu Luis (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) | |
Obs: Cavai Ion (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
AS Europa Alba Iulia (AB) – FC Seso Campia Turzii (CJ) | A: Bordean Marian Nicolae (Sibiu – Sibiu) | |
A1: Boncz Gabriel (Făgăraş – Braşov) | ||
Data: 2013-03-30 Ora: 15:00 | A2: Țuțu Lucian (Braşov – Braşov) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Chisineu Cris (Chişinau Criş – Arad) | Obs: Hotico Ion (Baia Mare – Maramureş) | |
Obs: Gherghel Emanoil (Arad – Arad) |
# | echipe | arbitri |
FCM Târgovişte (DB) – FCM Avantul Reghin (MS) | A: Danielenco Radu (Ploieşti – Prahova) | |
A1: Teodor Cătălin (Brăila – Brăila) | ||
Data: 2013-03-29 Ora: 15:00 | A2: Perianu Cătălin Raul (Brăila – Brăila) | |
Liga a 3-a, Seria 6 | ||
Stadion: Alpan (Şotânga – Dâmbovita) | Obs: Mușetoiu Elena (Piteşti – Argeş) | |
Obs: Filipeanu Gheorghe (Bucureşti – Bucureşti) | ||
CS Unirea Tărlungeni (BV) – CS CONPET Ploieşti (PH) | A: Lungu Valentin (Iaşi – Iaşi) | |
A1: Patrichi Ştefan (Iaşi – Iaşi) | ||
Data: 2013-03-29 Ora: 15:00 | A2: Ştefănescu Daniel Ionut (Iaşi – Iaşi) | |
Liga a 3-a, Seria 6 | ||
Stadion: Tarlungeni (Braşov – Braşov) | Obs: Daraban Mircea (Sibiu – Sibiu) | |
Obs: Florea Frusin (Bucureşti – Bucureşti) | ||
SCM Argesul Pitesti 2012 – ACS Civitas Fagaras | A: Bujor Cristina (Bucureşti – Bucureşti) | |
A1: Măndită Cristian Ionut (Tunari – Ilfov) | ||
Data: 2013-03-29 Ora: 15:00 | A2: Manciu Ion Răzvan (Popeşti Leordeni – Ilfov) | |
Liga a 3-a, Seria 6 | ||
Stadion: Complex Nicolae Dobrin (Piteşti – Argeş) | Obs: Lefter Gabi Cristian (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Straţi Dumitru (Bucureşti – Bucureşti) | ||
FC GIROM Albota (AG) – AFC Fortuna Brazi | A: Chivulete Andrei Florin (Bucureşti – Bucureşti) | |
A1: Burlacu Florin Liviu (Urziceni – Ialomiţa) | ||
Data: 2013-03-29 Ora: 15:00 | A2: Mătăoanu Nicolae (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 3-a, Seria 6 | ||
Stadion: Central (Albota – Argeş) | Obs: Radu Petre (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Nicolaescu Florin (Slatina – Olt) |
Sursa: frf-cca.ro
Comentarii recente