Liga 3, Etapa 11
Sambata, 08 Noiembrie 2014
echipe | arbitri | |
CS Stiinta Miroslava (IS) – ACS Bucovina Radauti (SV) | A: Beldiman Razvan (Vaslui – Vaslui) | |
A1: Dută George Bogdan (Bacău – Bacău) | ||
Data: 2014-11-08 Ora: 14:00 | A2: Cretu Radu (Botoşani – Botoşani) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Comunal (Miroslava – Iaşi) | Obs: Manasă Costică (Bacău – Bacău) | |
Obs: Alexa Niculai (Bacău – Bacău) | ||
CS FC Papauti (CV) – ACS Bucovina Pojorata (SV) | ||
nu se disputa | ||
CS Sporting Liesti (GL) – SC FC Ceahlaul 2 Piatra Neamt | A: Nae Ionel (Constanţa – Constanţa) | |
A1: Ionus Erchian (Constanţa – Constanţa) | ||
Data: 2014-11-08 Ora: 14:00 | A2: Iacob Florin (Constanţa – Constanţa) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Comunal (Liesti – Galaţi) | Obs: Grozea Teodor (Brăila – Brăila) | |
Obs: Ibris Valeriu (Buzău – Buzău) | ||
ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe (CV) – ACS Sporting Suceava – echipa retrasa | ||
nu se disputa |
echipe | arbitri | |
SC Juventus Bucureşti (B) – ACS Inainte Modelu (CL) | A: Penciu Mădălin (Giurgiu – Giurgiu) | |
A1: Voinea Cristian Marius (Giurgiu – Giurgiu) | ||
Data: 2014-11-08 Ora: 14:00 | A2: Măndită Cristian Ionut (Tunari – Ilfov) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Juventus (Bucureşti – Bucureşti) | Obs: Negoescu Ion (Târgovişte – Dâmbovita) | |
Obs: Aron Rodel (Slobozia – Ialomiţa) | ||
AFC Metalosport Galati (GL) – CS Tunari (IF) | A: David Cristian Petrisor (Bucureşti – Bucureşti) | |
A1: Țoie Aurelian (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2014-11-08 Ora: 14:00 | A2: Ivanov Roxana (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Dunarea (Galaţi – Galaţi) | Obs: Abrudan Horia (Bacău – Bacău) | |
Obs: Moraru Florentin Vasile (Vaslui – Vaslui) | ||
ACS FC Delta Dobrogea Tulcea (TL) – SC FC Otelul Galaţi (GL) | A: Moroita Andrei (Ploieşti – Prahova) | |
A1: Boncz Gabriel (Bragadiru – Ilfov) | ||
Data: 2014-11-08 Ora: 14:00 | A2: Radu Dragos (Dragomireşti – Ilfov) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Cosma Zait (Tulcea – Tulcea) | Obs: Stoian Cosmin (Constanţa – Constanţa) | |
Obs: Rosca Victor Dorin (Buzău – Buzău) |
echipe | arbitri | |
FCM Târgovişte SA (DB) – SCM Argesul Pitesti 2012 (AG) | A: Kiriţă Adrian (Bucureşti – Bucureşti) | |
A1: Demetrescu Daniel (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | ||
Data: 2014-11-08 Ora: 14:00 | A2: Truţă Marian (Sirineasa – Vâlcea) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Alpan (Şotânga – Dâmbovita) | Obs: Stănescu Florin (Dragomireşti – Ilfov) | |
Obs: Mara Constantin (Predeal – Braşov) | ||
CS Vişina Nouă (OT) – CS Concordia Chiajna 2 (IF) | A: Naidin Marius (Piteşti – Argeş) | |
A1: Bălan Gheorghită (Piteşti – Argeş) | ||
Data: 2014-11-08 Ora: 14:00 | A2: Ciuciu Andrei (Piteşti – Argeş) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Sportul (Visina – Olt) | Obs: Ezaru Marian (Craiova – Dolj) | |
Obs: Donose Costica (Craiova – Dolj) | ||
CS Podari (DJ) – CS Inter Clinceni (IF) | A: Catana Cristian (Târgovişte – Dâmbovita) | |
A1: Zamfir Doru (Slatina – Olt) | ||
Data: 2014-11-08 Ora: 14:00 | A2: Catrina Adina (Slatina – Olt) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Podari (Podari – Dolj) | Obs: Moisescu Luis (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) | |
Obs: Nicolescu Viorel (Videle – Teleorman) |
echipe | arbitri | |
CS Muncitorul Resita – echipa retrasa – ACSO Filiasi | ||
nu se disputa | ||
CS FC Hunedoara (HD) – CS Millenium Giarmata (TM) | A: Chioran Marius Nechita (Cluj-Napoca – Cluj) | |
A1: Szekely Iulian (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2014-11-08 Ora: 14:00 | A2: Nasc Iosif Adrian (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Michael Klein (Hunedoara – Hunedoara) | Obs: Sopa Danut (Sibiu – Sibiu) | |
Obs: Bogdan Ioan (Arad – Arad) | ||
CS Ineu (AR) – ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) | A: Braşovean Cristian Cosmin (Cluj-Napoca – Cluj) | |
A1: Suciu George (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2014-11-08 Ora: 14:00 | A2: Rigo Monica (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Central (Ineu – Arad) | Obs: Ciev Zaharia (Timişoara – Timiş) | |
Obs: Biriş Teodor (Hunedoara – Hunedoara) | ||
ACS Stiinta Turceni (GJ) – CS Minerul Motru 2008 (GJ) | A: Neagoe Daniel Nicolae (Timişoara – Timiş) | |
A1: Ghiciulescu Raul Constantin (Lugoj – Timiş) | ||
Data: 2014-11-08 Ora: 14:00 | A2: Filip Alexandru (Timişoara – Timiş) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Orasenesc (Turceni – Gorj) | Obs: Miholcea Dan Alexandru (Bocşa – Caraş Severin) | |
Obs: Orbonas Calin Marius (Ilia – Hunedoara) |
echipe | arbitri | |
CF Metalurgistul Cugir 1939 (AB) – FC Gloria Progresul | A: Ardelean Mircea (Arad – Arad) | |
A1: Sava Ionuţ (Baia Mare – Maramureş) | ||
Data: 2014-11-08 Ora: 14:00 | A2: Tarba Gheorghe Vasile (Baia Mare – Maramureş) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Arena CSO (Cugir – Alba) | Obs: Szekely Zoltan (Baia Mare – Maramureş) | |
Obs: Kanyaro Attila (Târgu Mureş – Mureş) | ||
CS Iernut (MS) – ACS Industria Galda | A: Lazar Calin (Mediaş – Sibiu) | |
A1: Bologan Gheorghe Cristian (Ştei – Bihor) | ||
Data: 2014-11-08 Ora: 14:00 | A2: Pascu Radu (Oradea – Bihor) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Cornel Oarza (Iernut – Mureş) | Obs: Beudeanu Marius (Braşov – Braşov) | |
Obs: Cavai Iosif (Cluj-Napoca – Cluj) |
Sursa: frf-cca
VEZI SI:
Liga 3, Etapa 11: Arbitrii si observatorii jocurilor programate sambata
Comentarii recente