Liga 3, Etapa 8
Vineri, 17 octombrie 2014
# | echipe | arbitri |
1 | SC FC Ceahlaul 2 Piatra Neamt – FC Cetatea Târgu Neamţ (NT) | A: Lungu Valentin (Iaşi – Iaşi) |
A1: Noroc Mihaita Adrian (Botoşani – Botoşani) | ||
Data: 2014-10-17 Ora: 15:00 | A2: Tanasa Ionel (Botoşani – Botoşani) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Ceahlăul 2 Sintetic (Piatra Neamţ – Neamţ) | Obs: Tamaş Zoltan (Odorheiu Secuiesc – Harghita) | |
Obs: Donciu Stefan (Sfântu Gheorghe – Covasna) | ||
2 | CSM Paşcani (IS) – ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe (CV) | A: Ionaşcu Laurenţiu (Buzău – Buzău) |
A1: Vorovenci Cristian (Bacău – Bacău) | ||
Data: 2014-10-17 Ora: 15:00 | A2: Negoiță Răzvan (Brăila – Brăila) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: CFR (Paşcani – Iaşi) | Obs: Sava Cristian (Bacău – Bacău) | |
Obs: Cosoreanu Dumitru (Galaţi – Galaţi) |
# | echipe | arbitri |
1 | AFC Dunarea 2005 Călăraşi (CL) – SC FC METALOGLOBUS SA (B) | A: Ciuchita Laurentiu (Buftea – Ilfov) |
A1: Iacob Florin (Constanţa – Constanţa) | ||
Data: 2014-10-17 Ora: 15:00 | A2: Ionus Erchian (Constanţa – Constanţa) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: STADIONUL CENTRAL ,,ION COMSA” (Călăraşi – Călăraşi) | Obs: Sandu Dumitru (Buzău – Buzău) | |
Obs: Seferi Gheorghe (Galaţi – Galaţi) | ||
2 | FC Dinamo 1948 SA (B) – ACS Gloria Popesti Leordeni (IF) | A: Naidin Marius (Piteşti – Argeş) |
A1: Florea Claudiu (Piteşti – Argeş) | ||
Data: 2014-10-17 Ora: 15:00 | A2: Ciuciu Andrei (Piteşti – Argeş) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Romprim (Bucureşti – Bucureşti) | Obs: Gheorghe Constantin (Suceava – Suceava) | |
Obs: Aelenei Vasile (Bucureşti – Bucureşti) | ||
3 | ACS Inainte Modelu (CL) – ACS FC Delta Dobrogea Tulcea (TL) | A: Robu Ovidiu (Popeşti Leordeni – Ilfov) |
A1: Cantemir Constantin Mihai (Făgăraş – Braşov) | ||
Data: 2014-10-17 Ora: 15:00 | A2: Pavel Cojocaru Andrei (Braşov – Braşov) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Vasile Enache (Modelu – Călăraşi) | Obs: Băntescu Costel (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Iancu Marin (Urziceni – Ialomiţa) | ||
4 | CS Tunari (IF) – ACS Callatis 2012 Mangalia (CT) | A: Burloiu Dorin (Galaţi – Galaţi) |
A1: Andreiu Silviu (Buzău – Buzău) | ||
Data: 2014-10-17 Ora: 15:00 | A2: Voicu Cristian (Focşani – Vrancea) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Tunari (Tunari – Ilfov) | Obs: Ionita Andrei (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Bădescu George (Bucureşti – Bucureşti) |
# | echipe | arbitri |
1 | SCM Argesul Pitesti 2012 (AG) – CS Afumati | A: Dumitrache Bogdan (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Dimache Ionut Jenel (Slobozia – Ialomiţa) | ||
Data: 2014-10-17 Ora: 15:00 | A2: Neacsu Ionut Traian (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Complex Nicolae Dobrin (Piteşti – Argeş) | Obs: Olah Iosif (Sfântu Gheorghe – Covasna) | |
Obs: Constantinescu Constantin (Slatina – Olt) | ||
2 | CS Concordia Chiajna 2 (IF) – ACS URBAN Titu (DB) | A: Penciu Mădălin (Giurgiu – Giurgiu) |
A1: Demetrescu Daniel (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | ||
Data: 2014-10-17 Ora: 15:00 | A2: Zaharioiu Ionuţ (Băbeni – Vâlcea) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Concordia (Chiajna – Ilfov) | Obs: Ştefan Constantin (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Pop Ion (Bucureşti – Bucureşti) | ||
3 | AFC Astra (PH) – CS Podari (DJ) | A: Olaru Gheorghe Alin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: Bădeanu Constantin Cosmin (Moreni – Dâmbovita) | ||
Data: 2014-10-17 Ora: 15:00 | A2: Duţu Ionuţ Cătălin (Târgovişte – Dâmbovita) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Astra (Ploieşti – Prahova) | Obs: Ion Adrian (Piteşti – Argeş) | |
Obs: Badea Constantin (Târgovişte – Dâmbovita) | ||
4 | CS Inter Clinceni (IF) – FCM Târgovişte SA (DB) | A: Nae Ionel (Constanţa – Constanţa) |
A1: Midvichi Alexandru (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2014-10-17 Ora: 15:00 | A2: Baluna Dragos (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Clinceni – Arena 1 (Clinceni – Ilfov) | Obs: Ilasi Iulian Iliuta (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Blagoe Vasile (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) |
# | echipe | arbitri |
1 | CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu (GJ) – CS FC Hunedoara (HD) | A: Barzuca Dorian (Lugoj – Timiş) |
A1: Botaș Alin Marian (Timişoara – Timiş) | ||
Data: 2014-10-17 Ora: 15:00 | A2: Filip Alexandru (Timişoara – Timiş) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Municipal – sintetic (Târgu Jiu – Gorj) | Obs: Simion Aurelian (Piteşti – Argeş) | |
Obs: Paraschiv Dumitru (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) | ||
2 | CS Millenium Giarmata (TM) – ACS Stiinta Turceni (GJ) | A: Nagy Vladimir Andrei (Aiud – Alba) |
A1: Potora Florin (Aiud – Alba) | ||
Data: 2014-10-17 Ora: 15:00 | A2: Popa Daniel (Aiud – Alba) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Nicu Moraru (Giarmata – Timiş) | Obs: Arsa Emil (Arad – Arad) | |
Obs: Baghiu Adrian Radu (Reşiţa – Caraş Severin) | ||
3 | CS Minerul Mehedinţi 2010 (MH) – CS Minerul Motru 2008 (GJ) | A: Muresan Horia Andrei (Timişoara – Timiş) |
A1: Alexa Marius (Arad – Arad) | ||
Data: 2014-10-17 Ora: 15:00 | A2: Pantea Sebastian (Arad – Arad) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Municipal (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) | Obs: Ezaru Marian (Craiova – Dolj) | |
Obs: Donose Alin (Craiova – Dolj) |
# | echipe | arbitri |
1 | CS Sanatatea Servicii Publice Cluj (CJ) – CF Metalurgistul Cugir 1939 (AB) | A: Vidican Rares George (Oradea – Bihor) |
A1: Bologan Gheorghe Cristian (Ştei – Bihor) | ||
Data: 2014-10-17 Ora: 15:00 | A2: Pascu Radu (Oradea – Bihor) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Parcul Iuliu Hateganu (Cluj-Napoca – Cluj) | Obs: Hincu Florin (Braşov – Braşov) | |
Obs: China Cristian (Baia Mare – Maramureş) | ||
2 | FC Unirea Dej (CJ) – ACS FCM Baia Mare | A: Vieru Cristian (Cisnădie – Sibiu) |
A1: Albu Sergiu Tudor (Oradea – Bihor) | ||
Data: 2014-10-17 Ora: 15:00 | A2: Epure Adrian (Orlat – Sibiu) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Municipal (Dej – Cluj) | Obs: Bocai Ovidiu (Aiud – Alba) | |
Obs: Orosfoian Ioan (Târgu Mureş – Mureş) |
Sursa: frf-cca.ro
Comentarii recente