Liga 3, Etapa 4
echipe | arbitri | |
1 | CS FC Zagon (CV) – CS Aerostar Bacău (BC) | A: Coza Ionuţ (Cernica – Ilfov) |
A1: Vişan Florin Alexandru (Galaţi – Galaţi) | ||
Data: 2014-09-19 Ora: 17:00 | A2: Bedreaga Razvan (Galaţi – Galaţi) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Zagon (Zagon – Covasna) | Obs: Ionescu Mihail (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Hanu Dorinel (Braşov – Braşov) | ||
2 | CS FC Papauti (CV) – ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe (CV) | A: Dorcioman Cristina (Câmpulung Muscel – Argeş) |
A1: Albu Balint (Târgu Mureş – Mureş) | ||
Data: 2014-09-19 Ora: 17:00 | A2: Bojan Cosmin (Târgu Mureş – Mureş) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Bucegi (Râşnov – Braşov) | Obs: Rusu Cristinel (Focşani – Vrancea) | |
Obs: Bacescu Mihail (Braşov – Braşov) | ||
3 | SC FC Ceahlaul 2 Piatra Neamt – SCM Petrotub Roman (NT) | A: Ștef Claudiu (Târgu Mureş – Mureş) |
A1: Voicu Cristian (Focşani – Vrancea) | ||
Data: 2014-09-19 Ora: 17:00 | A2: Tănăsuc Andra (Târgu Mureş – Mureş) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Ceahlăul 2 Sintetic (Piatra Neamţ – Neamţ) | Obs: Fodor Jozsef Lajos (Odorheiu Secuiesc – Harghita) | |
Obs: Daicu Aurel (Suceava – Suceava) | ||
4 | CS Sporting Liesti (GL) – FC Cetatea Târgu Neamţ (NT) | A: Teodor Dragoş (Constanţa – Constanţa) |
A1: Dută George Bogdan (Bacău – Bacău) | ||
Data: 2014-09-20 Ora: 17:00 | A2: Terente Bogdan (Bacău – Bacău) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Comunal (Liesti – Galaţi) | Obs: Grozea Teodor (Brăila – Brăila) | |
Obs: Pop Ion Gabriel Flaviu (Bacău – Bacău) | ||
5 | ACS Bucovina Radauti (SV) – ACS Sporting Suceava – echipa retrasa | |
Data: 2014-09-20 Ora: 17:00 | ||
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: | ||
6 | ACS Bucovina Pojorata (SV) – AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | A: Beldiman Razvan (Vaslui – Vaslui) |
A1: Noroc Mihaita Adrian (Botoşani – Botoşani) | ||
Data: 2014-09-20 Ora: 17:00 | A2: Tanasa Ionel (Botoşani – Botoşani) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Comunal (Pojorata – Suceava) | Obs: Botezatu Nicolae (Piatra Neamţ – Neamţ) | |
Obs: Andrici Ilie (Cervicesti – Botoşani) | ||
7 | CS Stiinta Miroslava (IS) – CSM Paşcani (IS) | A: Mavriche Sergiu (Bacău – Bacău) |
A1: Antal Damian (Bacău – Bacău) | ||
Data: 2014-09-20 Ora: 17:00 | A2: Apostu Alexandra Theodora (Bacău – Bacău) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Comunal (Miroslava – Iaşi) | Obs: Zanfirescu Bogdan (Botoşani – Botoşani) | |
Obs: Buhus Bogdan Constantin (Bârlad – Vaslui) |
echipe | arbitri | |
1 | SC FC METALOGLOBUS SA (B) – AFC Metalosport Galati (GL) | A: Ciuchita Laurentiu (Buftea – Ilfov) |
A1: Iugulescu Petruţa (Târgovişte – Dâmbovita) | ||
Data: 2014-09-19 Ora: 17:00 | A2: Bădeanu Constantin Cosmin (Moreni – Dâmbovita) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Comunal (Clinceni – Ilfov) | Obs: Ene Mihai (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Aelenei Vasile (Bucureşti – Bucureşti) | ||
2 | AFC Dunarea 2005 Călăraşi (CL) – ACS FC Delta Dobrogea Tulcea (TL) | A: Botescu Dan Grigore (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Geambazu Ciprian Petre (Buşteni – Prahova) | ||
Data: 2014-09-19 Ora: 17:00 | A2: Călărașu Ștefan (Câmpina – Prahova) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: STADIONUL CENTRAL ,,ION COMSA” (Călăraşi – Călăraşi) | Obs: Munteanu Marius (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Iancu Marin (Urziceni – Ialomiţa) | ||
3 | FC Dinamo 1948 SA (B) – CS Tunari (IF) | A: Burloiu Dorin (Galaţi – Galaţi) |
A1: Ionus Erchian (Constanţa – Constanţa) | ||
Data: 2014-09-19 Ora: 17:00 | A2: Iacob Florin (Constanţa – Constanţa) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: M. Oprean (1 Decembrie – Ilfov) | Obs: Borcan Ionut (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Ciocoiu Constantin (Băicoi – Prahova) | ||
4 | SC Juventus Bucureşti (B) – ACS Gloria Popesti Leordeni (IF) | A: Penciu Mădălin (Giurgiu – Giurgiu) |
A1: Demetrescu Daniel (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | ||
Data: 2014-09-20 Ora: 17:00 | A2: Nan Marilena Catalina (Alexandria – Teleorman) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Juventus (Bucureşti – Bucureşti) | Obs: Marodin Nicolae (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Bădescu George (Bucureşti – Bucureşti) | ||
5 | ACS FC Viitorul Axintele (IL) – SC FC Otelul Galaţi (GL) | A: Robu Ovidiu (Popeşti Leordeni – Ilfov) |
A1: Tănase Aurelian Sebastian (Roşiori de Vede – Teleorman) | ||
Data: 2014-09-20 Ora: 17:00 | A2: Niţă Adrian (Ploieşti – Prahova) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Comunal (Axintele – Ialomiţa) | Obs: Simtion Daniel (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Ibris Valeriu (Buzău – Buzău) | ||
6 | AS Vointa Snagov (IF) – CS Viitorul Domneşti (IF) | A: Dumitrache Bogdan (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Tepusa Mihaela (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2014-09-20 Ora: 17:00 | A2: Marin Nicusor (Suseni – Argeş) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Voinţa (Snagov – Ilfov) | Obs: Bratu Vasile (Slobozia – Ialomiţa) | |
Obs: Popescu Catalin Eugen (Ploieşti – Prahova) | ||
7 | ACS Callatis 2012 Mangalia (CT) – ACS Inainte Modelu (CL) | A: Anton Sergiu (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Popovici Cătălin Alexandru (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2014-09-20 Ora: 17:00 | A2: Banu Adrian Bogdan (Ploieşti – Prahova) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Central (Mangalia – Constanţa) | Obs: Ioan Silviu Veronel (Galaţi – Galaţi) | |
Obs: Marinescu Petre (Tulcea – Tulcea) |
echipe | arbitri | |
1 | CS Afumati – ACS URBAN Titu (DB) | A: Peşu Ionela Alina (Craiova – Dolj) |
A1: Stanciu Amedeo Dragoş (Craiova – Dolj) | ||
Data: 2014-09-19 Ora: 17:00 | A2: Pătraşcu Cristian Daniel (Craiova – Dolj) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Comunal (Afumati – Ilfov) | Obs: Ionita Andrei (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Negoita Tudor (Ploieşti – Prahova) | ||
2 | CS Atletic Bradu (AG) – CS Podari (DJ) | A: Oprea Ovidiu Petru (Ploieşti – Prahova) |
A1: Mateescu Emil Andrei (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2014-09-19 Ora: 17:00 | A2: Pantilimonescu Constantin (Ploieşti – Prahova) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Bradu (Bradu – Argeş) | Obs: Poenaru Ştefan (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Nicolescu Viorel (Videle – Teleorman) | ||
3 | SCM Argesul Pitesti 2012 (AG) – C.N. Dinicu Golescu Cimpulung (AG) | A: Olaru Gheorghe Alin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: Zamfir Doru (Slatina – Olt) | ||
Data: 2014-09-19 Ora: 17:00 | A2: Andreiu Silviu (Buzău – Buzău) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Complex Nicolae Dobrin (Piteşti – Argeş) | Obs: Voicu Viorel (Slatina – Olt) | |
Obs: Nicolaescu Florin (Slatina – Olt) | ||
4 | CS Concordia Chiajna 2 (IF) – CS Inter Clinceni (IF) | A: Busi Cătălin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: Bîrdeş Romică (Piteşti – Argeş) | ||
Data: 2014-09-19 Ora: 17:00 | A2: Duţu Ionuţ Cătălin (Târgovişte – Dâmbovita) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Concordia (Chiajna – Ilfov) | Obs: Filip Ioan (Slatina – Olt) | |
Obs: Rosca Victor Dorin (Buzău – Buzău) | ||
5 | AFC Astra (PH) – CS Stefanesti | A: Moldoveanu Cristian (Sfântu Gheorghe – Covasna) |
A1: Țoie Aurelian (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2014-09-19 Ora: 17:00 | A2: Neacsu Ionut Traian (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Astra (Ploieşti – Prahova) | Obs: Diaconu Gigi (Buzău – Buzău) | |
Obs: Pisau Viorel Dumitru (Buzău – Buzău) | ||
6 | CS Vişina Nouă (OT) – FC Chindia Târgovişte (DB) | A: Avram Robert (Piteşti – Argeş) |
A1: Truţă Marian (Sirineasa – Vâlcea) | ||
Data: 2014-09-20 Ora: 17:00 | A2: Dorobantu Ovidiu (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Sportul (Visina – Olt) | Obs: Ezaru Marian (Craiova – Dolj) | |
Obs: Pancu Bogdan (Craiova – Dolj) | ||
7 | FCM Târgovişte SA (DB) – CS Sporting Rosiori 2008 | A: Pană Catalin Marian (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Simo Zoltan (Cristuru Secuiesc – Harghita) | ||
Data: 2014-09-20 Ora: 17:00 | A2: Szabo Attila (Odorheiu Secuiesc – Harghita) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Alpan (Şotânga – Dâmbovita) | Obs: Miclea Constantin (Buşteni – Prahova) | |
Obs: Iacomi Oleg (Piteşti – Argeş) |
echipe | arbitri | |
1 | ACS VIITORUL MUNICIPAL CRAIOVA (DJ) – ACS Stiinta Turceni (GJ) | A: Ţiţii Andrei Lucian (Sibiu – Sibiu) |
A1: Caluseru Andrei (Salcia – Mehedinţi) | ||
Data: 2014-09-19 Ora: 17:00 | A2: Drula Ionel Caius (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Isalnita (Craiova – Dolj) | Obs: Mușetoiu Elena (Piteşti – Argeş) | |
Obs: Catana Ionel (Motru – Gorj) | ||
2 | CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu (GJ) – CS Minerul Motru 2008 (GJ) | A: Drăgoi Răzvan Nicolae (Timişoara – Timiş) |
A1: Pleşa Cristian Ionuţ (Timişoara – Timiş) | ||
Data: 2014-09-19 Ora: 17:00 | A2: Filip Alexandru (Timişoara – Timiş) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Municipal – sintetic (Târgu Jiu – Gorj) | Obs: Huzu Aron (Sibiu – Sibiu) | |
Obs: Croitoru Gheorghe (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) | ||
3 | ACSO Filiasi – CS Minerul Mehedinţi 2010 (MH) | A: Costreie Adrian Sorin (Buftea – Ilfov) |
A1: Dragoş Bogdan Ioan (Făgăraş – Braşov) | ||
Data: 2014-09-19 Ora: 17:00 | A2: Pavel Cojocaru Andrei (Braşov – Braşov) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Comunal Braloștița (FILIAȘI – Dolj) | Obs: Radu Adrian (Deva – Hunedoara) | |
Obs: Găman Sorin Sergiu (Târgu Jiu – Gorj) | ||
4 | CS Vulturii 2009 (TM) – CS Millenium Giarmata (TM) | A: Nagy Vladimir Andrei (Aiud – Alba) |
A1: Alexa Marius (Arad – Arad) | ||
Data: 2014-09-19 Ora: 17:00 | A2: Popa Daniel (Aiud – Alba) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Tineretului (Lugoj – Timiş) | Obs: Miholcea Dan Alexandru (Bocşa – Caraş Severin) | |
Obs: Lupsa Ion (Caransebeş – Caraş Severin) | ||
5 | CS FC Hunedoara (HD) – CS Nuova Mama Mia Becicherecul Mic (TM) | A: Albon Teodora (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Szabo Gero (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2014-09-20 Ora: 17:00 | A2: Balint Marius Sorin (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Michael Klein (Hunedoara – Hunedoara) | Obs: Damian Augustin (Blaj – Alba) | |
Obs: Cocoş Adrian (Reşiţa – Caraş Severin) | ||
6 | CS Muncitorul Resita – echipa retrasa – CS Ineu (AR) | |
nu se disputa | ||
Data: 2014-09-20 Ora: 17:00 | ||
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: | ||
7 | CS National Sebiş (AR) – ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) | A: Şuta Adrian (Baia Mare – Maramureş) |
A1: Sava Ionuţ (Baia Mare – Maramureş) | ||
Data: 2014-09-20 Ora: 17:00 | A2: Lar Stefan Daniel (Baia Mare – Maramureş) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Naţional (Sebiş – Arad) | Obs: Muresan Ion (Timişoara – Timiş) | |
Obs: Stoicovici Gabriel (Timişoara – Timiş) |
echipe | arbitri | |
1 | CS Osorhei (BH) – ACS FCM Baia Mare | A: Lunca Dragoș Nicolae (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Todea Anghel (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2014-09-19 Ora: 17:00 | A2: Pojar Paul Bogdan (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Comunal Alparea (Osorhei – Bihor) | Obs: Spătaru Iulian (Timişoara – Timiş) | |
Obs: Birtalan Attila (Crasna – Sălaj) | ||
2 | CS Sanatatea Servicii Publice Cluj (CJ) – FC Ariesul 1907 Turda (CJ) | A: Vidican Rares George (Oradea – Bihor) |
A1: Lakatos Rares (Oradea – Bihor) | ||
Data: 2014-09-19 Ora: 17:00 | A2: Fiter Ciprian (Oradea – Bihor) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Parcul Iuliu Hateganu (Cluj-Napoca – Cluj) | Obs: Lucaciu Dinu (Jibou – Sălaj) | |
Obs: Bologan Gheorghe (Oradea – Bihor) | ||
3 | FC Unirea Dej (CJ) – ACS Industria Galda | A: Kovacs Szabolcs (Carei – Satu Mare) |
A1: Neichi Sergiu (Satu Mare – Satu Mare) | ||
Data: 2014-09-19 Ora: 17:00 | A2: Kopriva Tamas (Satu Mare – Satu Mare) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Municipal (Dej – Cluj) | Obs: Marchis Traian (Baia Mare – Maramureş) | |
Obs: Orosfoian Ioan (Târgu Mureş – Mureş) | ||
4 | CS FC Zalău (SJ) – CSC Sanmartin (BH) | A: Codrea Cristian (Baia Mare – Maramureş) |
A1: Nasc Iosif Adrian (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2014-09-19 Ora: 17:00 | A2: Torok Gyurko Zoltan Attila (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Municipal (Zalău – Sălaj) | Obs: Szanto Lorant (Târgu Mureş – Mureş) | |
Obs: Biro Gabor (Arad – Arad) | ||
5 | CF Metalurgistul Cugir 1939 (AB) – CS Iernut (MS) | A: Barzuca Dorian (Lugoj – Timiş) |
A1: Ghiciulescu Raul Constantin (Lugoj – Timiş) | ||
Data: 2014-09-20 Ora: 17:00 | A2: Danciu Cosmin Horatiu (Deva – Hunedoara) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Arena CSO (Cugir – Alba) | Obs: Salomir Marian (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Obs: Biriş Teodor (Hunedoara – Hunedoara) | ||
6 | CSM Avantul Reghin (MS) – CS Unirea Jucu (CJ) | A: Demian Valeriu Ciprian (Zalău – Sălaj) |
A1: Costea Danut Vasile (Satu Mare – Satu Mare) | ||
Data: 2014-09-20 Ora: 17:00 | A2: Gireada Bogdan (Oradea – Bihor) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Avântul (Reghin – Mureş) | Obs: Popa Vasile (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | |
Obs: Karda Zoltan (Odorheiu Secuiesc – Harghita) | ||
7 | FC Gloria Progresul – CSM Sighetul Marmatiei (MM) | A: Inoan Vlad (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Popa Dragos Daniel (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2014-09-20 Ora: 17:00 | A2: Antal Csaba (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Teren I Complex Sportiv Jean Padureanu (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | Obs: Păduraru Vasile (Suceava – Suceava) | |
Obs: Buia Romulus (Baia Mare – Maramureş) |
Sursa: frf-cca
Vezi si:
Liga 2, Etapa 4: Arbitrii si observatorii jocurilor
Comentarii recente