Cupa Romaniei – Faza I
# | echipe | arbitri |
1 | CS Victoria Tandarei (IL) – ACS Rapid Fetesti (IL) | A: Stanciu Robert Ionut (Ploieşti – Prahova) |
A1: Călărașu Ștefan (Câmpina – Prahova) | ||
Data: 2014-07-16 Ora: 17:30 | A2: Banaseanu Paula Roxana (Câmpina – Prahova) | |
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: Tineretului (Ţăndărei – Ialomiţa) | ||
2 | ACS Lucky Sport Management (B) – Dinamo 2 1948 SA (B) | A: Catana Cristian (Târgovişte – Dâmbovita) |
A1: Dobre Răzvan Mihai (Târgovişte – Dâmbovita) | ||
Data: 2014-07-16 Ora: 17:30 | A2: Bădeanu Constantin Cosmin (Moreni – Dâmbovita) | |
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: M. Oprean (1 Decembrie – Ilfov) | ||
3 | Dunărea Ostrov (CT) – ACS Callatis 2010 Mangalia (CT) | A: Puscasu Ionela (Slobozia – Ialomiţa) |
A1: Dimache Ionut Jenel (Slobozia – Ialomiţa) | ||
Data: 2014-07-16 Ora: 17:30 | A2: Mihalcea Alexandru (Muntenii Buzău – Ialomiţa) | |
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: Dunarea (Ostrov – Constanţa) | ||
4 | AS Vointa Snagov (IF) – CS Viitorul Domneşti (IF) | A: Dumitrache Bogdan (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Căpăţineanu Ioan Rares (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2014-07-16 Ora: 17:30 | A2: Ivanov Roxana (Bucureşti – Bucureşti) | |
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: Voinţa (Ghermăneşti – Ilfov) | ||
5 | ACS Unirea Briceni (TR) – CS CONCORDIA Chiajna 2 (IF) | A: Penciu Mădălin (Giurgiu – Giurgiu) |
A1: Voinea Cristian Marius (Giurgiu – Giurgiu) | ||
Data: 2014-07-16 Ora: 17:30 | A2: Marinescu Adriana (Bucureşti – Bucureşti) | |
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: Comunal (Briceni – Teleorman) | ||
6 | AS Arsenal Malu (GR) – CS Tunari (IF) | A: Anton Sergiu (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Babadac Ionuţ (Alexandria – Teleorman) | ||
Data: 2014-07-16 Ora: 17:30 | A2: Nan Marilena Catalina (Alexandria – Teleorman) | |
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: Comunal (Malu – Giurgiu) | ||
7 | Inainte Modelu (CL) – ACS Gloria Popesti Leordeni (IF) | A: Zaharia Tudor Andrei (Slobozia – Ialomiţa) |
A1: Țoie Aurelian (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2014-07-16 Ora: 17:30 | A2: Popescu Speranţa (Bucureşti – Bucureşti) | |
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: Comunal (Modelu – Călăraşi) | ||
8 | AS Valea Ursului (AG) – FCM Târgoviște (DB) | A: Demetrescu Iuliana Elena (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: Dorobantu Ovidiu (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | ||
Data: 2014-07-16 Ora: 17:30 | A2: Zaharioiu Ionuţ (Băbeni – Vâlcea) | |
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: Comunal (Bascov (Hanul Valea Usrului) – Argeş) | ||
9 | CSM Flacăra Moreni (DB) – ACS URBAN Titu (DB) | A: Naidin Marius (Piteşti – Argeş) |
A1: Bălan Gheorghită (Piteşti – Argeş) | ||
Data: 2014-07-16 Ora: 17:30 | A2: Ciuciu Andrei (Piteşti – Argeş) | |
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: Flacăra (Moreni – Dâmbovita) | ||
10 | AFC Astra 2 (PH) – FC CONPET Ploieşti (PH) | A: Robu Ovidiu (Popeşti Leordeni – Ilfov) |
A1: Boncz Gabriel (Bragadiru – Ilfov) | ||
Data: 2014-07-16 Ora: 17:30 | A2: Măndită Cristian Ionut (Tunari – Ilfov) | |
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: Astra (Ploieşti – Prahova) | ||
11 | FK Csikszereda Miercurea Ciuc (HR) – CS FC Papauti (CV) | A: Ștef Claudiu (Târgu Mureş – Mureş) |
A1: Albu Balint (Târgu Mureş – Mureş) | ||
Data: 2014-07-16 Ora: 17:30 | A2: Tănăsuc Andra (Târgu Mureş – Mureş) | |
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: Municipal – Sintetic (Miercurea Ciuc – Harghita) | ||
12 | ACS FC Granitul Babadag (TL) – CS Sporting Liesti (GL) | A: Marcu Claudiu (Constanţa – Constanţa) |
A1: Iacob Florin (Constanţa – Constanţa) | ||
Data: 2014-07-16 Ora: 17:30 | A2: Ionus Erchian (Constanţa – Constanţa) | |
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: Granitul (BABADAG – Tulcea) | ||
13 | Sportul Chișcani (BR) – ACS Avantul CONPET Cireşul (BR) | A: Burloiu Dorin (Galaţi – Galaţi) |
A1: Vlase Daniel (Galaţi – Galaţi) | ||
Data: 2014-07-16 Ora: 17:30 | A2: Bedreaga Razvan (Galaţi – Galaţi) | |
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: Municipal (Brăila – Brăila) | ||
14 | Gloria Ivesti (GL) – SC FC Otelul 2 SA Galaţi (GL) | A: Mihai Gică (Focşani – Vrancea) |
A1: Voicu Cristian (Focşani – Vrancea) | ||
Data: 2014-07-16 Ora: 17:30 | A2: Paraschiv Ionut (Focşani – Vrancea) | |
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: Nicu Nour (Ivesti – Galaţi) | ||
15 | FC Panciu (VN) – CSM Moinesti (BC) | A: Ionaşcu Laurenţiu (Buzău – Buzău) |
A1: Andreiu Silviu (Buzău – Buzău) | ||
Data: 2014-07-16 Ora: 17:30 | A2: Grama Adrian Ionel (Buzău – Buzău) | |
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: Orăşenesc (Panciu – Vrancea) | ||
16 | Vitis Suletea (VS) – CS Aerostar Bacău (BC) | A: Ignat Ionut (Suceava – Suceava) |
A1: Cosma Florin Mihai (Piatra Neamţ – Neamţ) | ||
Data: 2014-07-16 Ora: 17:30 | A2: Roman Andrei Alexandru (Târgu Neamţ – Neamţ) | |
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: Municipal FEPA (Bârlad – Vaslui) | ||
17 | Vointa Ion Creanga (NT) – SC FC Ceahlăul SA 2 (NT) | A: Mavriche Sergiu (Bacău – Bacău) |
A1: Dută George Bogdan (Bacău – Bacău) | ||
Data: 2014-07-16 Ora: 17:30 | A2: Apostu Alexandra Theodora (Bacău – Bacău) | |
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: Comunal (Ion Creanga – Neamţ) | ||
18 | ACS Transdor Tudora (BT) – ACS Bucovina Radauti (SV) | A: Lungu Valentin (Iaşi – Iaşi) |
A1: Melinte Ionut (Iaşi – Iaşi) | ||
Data: 2014-07-16 Ora: 17:30 | A2: Aniţoaei Petronela (Iaşi – Iaşi) | |
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: Comunal (TUDORA – Botoşani) | ||
19 | AS Rapid Dumesti (IS) – ACS Bucovina Pojorata (SV) | A: Cretu Denis Andrei (Botoşani – Botoşani) |
A1: Cretu Radu (Botoşani – Botoşani) | ||
Data: 2014-07-16 Ora: 17:30 | A2: Noroc Mihaita Adrian (Botoşani – Botoşani) | |
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: Comunal (Dumesti – Iaşi) | ||
20 | AS Progresul Fratautii Vechi (SV) – ACS Sporting Suceava (SV) | A: Baban Vlad (Iaşi – Iaşi) |
A1: Condurache Adrian (Iaşi – Iaşi) | ||
Data: 2014-07-16 Ora: 17:30 | A2: Vorovenci Cristian (Bacău – Bacău) | |
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: Comunal (Fratautii Vechi – Suceava) | ||
21 | ACF Gloria 2 1922 Bistrita (BN) – FC Unirea Dej (CJ) | A: Codrea Cristian (Baia Mare – Maramureş) |
A1: Tarba Gheorghe Vasile (Baia Mare – Maramureş) | ||
Data: 2014-07-16 Ora: 17:30 | A2: Erdokozi Andrea (Baia Mare – Maramureş) | |
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: IPROEB (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | ||
22 | AS Inter Ciugud (AB) – FC Ariesul 1907 Turda (CJ) | A: Lazar Calin (Mediaş – Sibiu) |
A1: Cirlea Gabriel (Sibiu – Sibiu) | ||
Data: 2014-07-16 Ora: 17:30 | A2: Duma Ioan (Mediaş – Sibiu) | |
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: Comunal (Ciugud – Alba) | ||
23 | AS Înfrățirea Valea Izvoarelor (MS) – CSM Avantul Reghin (MS) | A: Inoan Vlad (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Balint Marius Sorin (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2014-07-16 Ora: 17:30 | A2: Herţia Radu Nicolae (Câmpia Turzii – Cluj) | |
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: Subec Arena (Valea Izvoarelor – Mureş) | ||
24 | Someșul 2010 Apahida (CJ) – CS Unirea Jucu (CJ) | A: Almas Gabriel (Zalău – Sălaj) |
A1: Antal Csaba (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2014-07-16 Ora: 17:30 | A2: Corb Sergiu Paul (Zalău – Sălaj) | |
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: Someşul (Apahida) (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
25 | CSC Sanmartin (BH) – CS Sanatatea Servicii Publice Cluj (CJ) | A: Kovacs Szabolcs (Carei – Satu Mare) |
A1: Costea Danut Vasile (Satu Mare – Satu Mare) | ||
Data: 2014-07-16 Ora: 17:30 | A2: Kopriva Tamas (Satu Mare – Satu Mare) | |
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: Baza Sportivă Luceafărul (Sinmartin – Bihor) | ||
26 | CS Sportul Șimleul Silvaniei (SJ) – CS FC Zalău (SJ) | A: Vidican Rares George (Oradea – Bihor) |
A1: Fiter Ciprian (Oradea – Bihor) | ||
Data: 2014-07-16 Ora: 17:30 | A2: Pascu Radu (Oradea – Bihor) | |
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: Măgura (Şimleul Silvaniei – Sălaj) | ||
27 | CS Speranța Colțău (MM) – ACS FC Municipal Baia Mare (MM) | A: Lunca Dragoș Nicolae (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Nasc Iosif Adrian (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2014-07-16 Ora: 17:30 | A2: Hiticas Andra Simona (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: Viorel Mateianu (ex Dealul Florilor) (Baia Mare – Maramureş) | ||
28 | ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) – CS Muncitorul Resita (CS) | A: Drăgoi Răzvan Nicolae (Timişoara – Timiş) |
A1: Drăguţ Cristian Gabriel (Timişoara – Timiş) | ||
Data: 2014-07-16 Ora: 17:30 | A2: Bozdog Lavinia (Timişoara – Timiş) | |
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: Sânicolau Mic (Arad – Arad) | ||
29 | ASU POLI Timișoara (TM) – CS Millenium Giarmata (TM) | A: Ardelean Mircea (Arad – Arad) |
A1: Băla Casian (Arad – Arad) | ||
Data: 2014-07-16 Ora: 17:30 | A2: Alexa Marius (Arad – Arad) | |
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: Ştiinţa – Baza 1 (Timişoara – Timiş) | ||
30 | AS Minerul Anina (CS) – SCM 2012 Resita (CS) | A: Haidiner Denis (Hunedoara – Hunedoara) |
A1: Petrean Cristian Ştefan (Deva – Hunedoara) | ||
Data: 2014-07-16 Ora: 17:30 | A2: Paval Marius (Simeria – Hunedoara) | |
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: Minerul Anina (Anina – Caraş Severin) | ||
31 | CS Gilortul Targu Carbunesti (GJ) – ACS Stiinta Turceni (GJ) | A: Peşu Ionela Alina (Craiova – Dolj) |
A1: Tudor Razvan Claudiu (Craiova – Dolj) | ||
Data: 2014-07-16 Ora: 17:30 | A2: Popa Romeo (Craiova – Dolj) | |
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: Gilortul (Târgu Cărbuneşti – Gorj) | ||
32 | CSO Retezatul Hațeg (HD) – ACS Jiul Rovinari (GJ) | A: Vărzan Aurel (OȚELU ROȘU – Caraş Severin) |
A1: Haramuz Silviu Cătălin (Reşiţa – Caraş Severin) | ||
Data: 2014-07-16 Ora: 17:30 | A2: Cicu Emanuel (Caransebeş – Caraş Severin) | |
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: Retezatul (Hateg – Hunedoara) | ||
33 | ACS Flacara Horezu (VL) – ACS Vitorul Municipal Craiova (DJ) | A: Avram Robert (Piteşti – Argeş) |
A1: Ionescu Mihai Marian (Suseni – Argeş) | ||
Data: 2014-07-16 Ora: 17:30 | A2: Marin Nicusor (Suseni – Argeş) | |
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: Treapt (HOREZU – Vâlcea) | ||
34 | AS Viitorul Carcea (DJ) – CS Podari (DJ) | A: Erdei Zoltan Iosif (Slatina – Olt) |
A1: Zamfir Doru (Slatina – Olt) | ||
Data: 2014-07-16 Ora: 17:30 | A2: Catrina Adina (Slatina – Olt) | |
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: Hanul Doctorului (Craiova – Dolj) | ||
Sursa: frf-cca
Comentarii recente