echipe | arbitri | |
1 | AS FCM Bacau (BC) – CS Aerostar Bacău (BC) | |
nu se disputa | ||
2 | ACS Bucovina Radauti (SV) – ACS Sporting Suceava (SV) | A: Lungu Valentin (Iaşi – Iaşi) |
A1: Condurache Adrian (Iaşi – Iaşi) | ||
Data: 2014-04-25 Ora: 17:00 | A2: Aniţoaei Petronela (Iaşi – Iaşi) | |
Play-out Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Municipal (Rădăuti – Suceava) | Obs: Bordaş Vasile (Târgu Mureş – Mureş) | |
Obs: Daicu Aurel (Suceava – Suceava) | ||
3 | CSM Moinesti (BC) – SC FC Ceahlaul SA 2 Piatra Neamţ (NT) | A: Kiriţă Adrian (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Banu Adrian Bogdan (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2014-04-25 Ora: 17:00 | A2: Pantilimonescu Constantin (Ploieşti – Prahova) | |
Play-out Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Municipal (Moineşti – Bacău) | Obs: Boca Sorin (Iaşi – Iaşi) | |
Obs: Ciubotariu Liviu (Galaţi – Galaţi) |
# | echipe | arbitri |
1 | ACS Progresul Cernica (IF) – CS Sporting Liesti (GL) | |
nu se disputa | ||
2 | ACS Rapid Fetesti (IL) – SC FC Otelul 2 SA Galaţi (GL) | A: Burcea Petrică (Giurgiu – Giurgiu) |
A1: Țoie Aurelian (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2014-04-26 Ora: 17:00 | A2: Marinescu Adriana (Bucureşti – Bucureşti) | |
Play-out Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Tineretului (Fetesti – Ialomiţa) | Obs: Stoian Cosmin (Constanţa – Constanţa) | |
Obs: Dinca Dorinel (Călăraşi – Călăraşi) | ||
3 | ACS Callatis 2012 Mangalia (CT) – ACS Avantul CONPET Cireşul (BR) | A: Stanciu Robert Ionut (Ploieşti – Prahova) |
A1: Dimache Ionut Jenel (Slobozia – Ialomiţa) | ||
Data: 2014-04-26 Ora: 17:00 | A2: Mihalcea Alexandru (Muntenii Buzău – Ialomiţa) | |
Play-out Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Central (Mangalia – Constanţa) | Obs: Seceanu Liviu (Galaţi – Galaţi) | |
Obs: Ichim Vasile (Tulcea – Tulcea) |
# | echipe | arbitri |
1 | CS Concordia Chiajna 2 (IF) – CS Viitorul Domneşti (IF) | A: Croitoru Nicolae Alin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: Dorobantu Ovidiu (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | ||
Data: 2014-04-25 Ora: 17:00 | A2: Sima Maria Simona (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | |
Play-out Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion : Rosu – sintetic (Chiajna – Ilfov) | Obs: Măiereanu Lucian (Braşov – Braşov) | |
Obs: Popescu Marian (Bucureşti – Bucureşti) | ||
2 | Dinamo 2 1948 SA (B) – ACS VIITORUL MUNICIPAL CRAIOVA (DJ) | A: Mavriche Sergiu (Bacău – Bacău) |
A1: Fridl George Marian (Comăneşti – Bacău) | ||
Data: 2014-04-25 Ora: 17:00 | A2: Dută George Bogdan (Bacău – Bacău) | |
Play-out Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion v:shapes=”_x0000_i1030″>: M. Oprean (1 Decembrie – Ilfov) | Obs: Ionita Andrei (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Aron Rodel (Slobozia – Ialomiţa) | ||
3 | CS Podari (DJ) – CS Tunari (IF) | A: Rodina Vasile (Alba Iulia – Alba) |
A1: Paval Marius (Simeria – Hunedoara) | ||
Data: 2014-04-26 Ora: 17:00 | A2: Petrean Cristian Ştefan (Deva – Hunedoara) | |
Play-out Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Podari (Podari – Dolj) | Obs: Iugulescu Ciprian George (Târgovişte – Dâmbovita) | |
Obs: Catoi Ion (Bucureşti – Bucureşti) |
# | echipe | arbitri |
1 | CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) – SCM 2012 Resita (CS) | |
nu se disputa | ||
2 | FC Avrig (SB) – ACS Stiinta Turceni (GJ) | |
nu se disputa | ||
3 | CS Muncitorul Resita (CS) – ACS Jiul Rovinari (GJ) | A: Iscru Mara Elena (ALEȘD – Bihor) |
A1: Bologan Gheorghe Cristian (Ştei – Bihor) | ||
Data: 2014-04-25 Ora: 17:00 | A2: Toderas Gabriela Ioana (Suncuius – Bihor) | |
Play-out Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion v:shapes=”_x0000_i1032″>: Comunal Lupac (Lupac – Caraş Severin) | Obs: Radu Adrian (Deva – Hunedoara) | |
Obs: Bumbui Mihai (Timişoara – Timiş) |
# | echipe | arbitri |
1 | CS FC Maramureş Universitar Baia Mare (MM) – FC Ariesul 1907 Turda (CJ) | |
nu se disputa | ||
2 | FC Unirea Dej (CJ) – CS Unirea Jucu (CJ) | A: Şuta Adrian (Baia Mare – Maramureş) |
A1: Sava Ionuţ (Baia Mare – Maramureş) | ||
Data: 2014-04-25 Ora: 17:00 | A2: Tarba Gheorghe Vasile (Baia Mare – Maramureş) | |
Play-out Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion’ v:shapes=”_x0000_i1033″> : Municipal (Dej – Cluj) | Obs: Onicas Ioan (Zalău – Sălaj) | |
Obs: Balan Lucian (Baia Mare – Maramureş) | ||
3 | CS Sanatatea Servicii Publice Cluj (CJ) – CS FC Zalău (SJ) | A: Bălăcescu Liviu (Timişoara – Timiş) |
A1: Cosma Florin Mihai (Piatra Neamţ – Neamţ) | ||
Data: 2014-04-25 Ora: 17:00 | A2: Roman Andrei Alexandru (Târgu Neamţ – Neamţ) | |
Play-out Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: CMC (Cluj-Napoca – Cluj) | Obs: Hotico Ion (Baia Mare – Maramureş) | |
Obs: Biriş Teodor (Hunedoara – Hunedoara) |
# | echipe | arbitri |
1 | ACS Civitas Fagaras (BV) – CS FC Papauti (CV) | |
nu se disputa | ||
2 | ACS URBAN Titu (DB) – CSM Avantul Reghin (MS) | A: Trandafir Cristina Mariana (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Zaharioiu Ionuţ (Băbeni – Vâlcea) | ||
Data: 2014-04-25 Ora: 17:00 | A2: Mazilu Elena Roxana (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | |
Play-out Liga a 3-a, Seria 6 | ||
Stadion: Orăşenesc (Titu – Dâmbovita) | Obs: Mirt Irina (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Stroe Constantin (Bucureşti – Bucureşti) | ||
3 | FC CONPET Ploieşti (PH) – FCM Târgovişte SA (DB) | A: Vieru Cristian (Cisnădie – Sibiu) |
A1: Mihaila Alexandru (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | ||
Data: 2014-04-25 Ora: 17:00 | A2: Bunget Ramona Doriana (Târgu Jiu – Gorj) | |
Play-out Liga a 3-a, Seria 6 | ||
Stadion: Conpet (Strejnic – Prahova) | Obs: Coacă Viorel (Piteşti – Argeş) | |
Obs: Ciugarin Marius (Bucureşti – Bucureşti) |
Sursa: frf-cca.ro
Vezi si:
Liga 3, Play-off, Etapa 2 | Arbitrii si observatorii jocurilor
Comentarii recente