Etapa 19
# | echipe | arbitri |
1 | SC FC Ceahlaul SA 2 Piatra Neamţ (NT) – CS Stiinta Miroslava (IS) | A: Kusztos Laszlo Istvan (Târgu Mureş – Mureş) |
A1: Rosca Mircea Andrei (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | ||
Data: 2014-03-21 Ora: 15:00 | A2: Tănăsuc Andra (Târgu Mureş – Mureş) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Ceahlaul Sintetic (Piatra Neamţ – Neamţ) | Obs: Lefter Gabi Cristian (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Bucur Mircea (Târgu Mureş – Mureş) | ||
2 | CS FC Dorohoi (BT) – SCM Petrotub Roman (NT) | A: Albon Teodora (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Lucaciu Doru Claudiu (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2014-03-21 Ora: 15:00 | A2: Cîmpeanu Petrică Ionut (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: 1 Mai (Dorohoi – Botoşani) | Obs: Groza Corneliu (Iaşi – Iaşi) | |
Obs: Jiga Dan (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | ||
3 | CSM Moinesti (BC) – AS FCM Bacau (BC) | |
nu se disputa | ||
4 | CS Aerostar Bacău (BC) – ACS Sporting Suceava (SV) | A: Ionita Alexandru (Braşov – Braşov) |
A1: Tanasa Ionel (Botoşani – Botoşani) | ||
Data: 2014-03-21 Ora: 15:00 | A2: Melinte Ionut (Iaşi – Iaşi) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Aerostar (Bacău – Bacău) | Obs: Dorobanţu Marian (Buzău – Buzău) | |
Obs: Iordachi Teofil (Vaslui – Vaslui) | ||
5 | CS Kosarom Pascani (IS) – FC Cetatea Târgu Neamţ (NT) | A: Ivan Ionel (Brăila – Brăila) |
A1: Vornicu Adrian (Botoşani – Botoşani) | ||
Data: 2014-03-21 Ora: 15:00 | A2: Vlase Daniel (Galaţi – Galaţi) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: CFR (Paşcani – Iaşi) | Obs: Sandu Dumitru (Buzău – Buzău) | |
Obs: Daicu Aurel (Suceava – Suceava) | ||
6 | ACS Bucovina Pojorata (SV) – ACS Bucovina Radauti (SV) | A: Spinu Mihai (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Todea Anghel (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2014-03-22 Ora: 15:00 | A2: Rigo Monica (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Comunal (Pojorata – Suceava) | Obs: Zanfirescu Bogdan (Botoşani – Botoşani) | |
Obs: Palade Vasile (Paşcani – Iaşi) |
# | echipe | arbitri |
1 | FC Afumati (IF) – FC Voluntari (IF) | A: Bocăneală Marius (Galaţi – Galaţi) |
A1: Avram Valentin (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2014-03-21 Ora: 15:00 | A2: Cantemir Constantin Mihai (Făgăraş – Braşov) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Comunal (Afumati – Ilfov) | Obs: Ion Adrian (Piteşti – Argeş) | |
Obs: Tolea Constantin (Galaţi – Galaţi) | ||
2 | AFC Dunarea 2005 Călăraşi (CL) – CS Sporting Liesti (GL) | A: Botescu Dan Grigore (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Țoie Aurelian (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2014-03-21 Ora: 15:00 | A2: Mătăoanu Nicolae (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: STADIONUL CENTRAL ,,ION COMSA” (Călăraşi – Călăraşi) | Obs: Ivan Iulian (Giurgiu – Giurgiu) | |
Obs: Badea Petre (Tulcea – Tulcea) | ||
3 | SC FC Otelul 2 SA Galaţi (GL) – ACS Gloria Popesti Leordeni (IF) | A: Lungu Valentin (Iaşi – Iaşi) |
A1: Patrichi Ştefan (Iaşi – Iaşi) | ||
Data: 2014-03-21 Ora: 15:00 | A2: Aniţoaei Petronela (Iaşi – Iaşi) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: ANCORA (Galaţi – Galaţi) | Obs: Alecsandrescu Aurelian (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Mihu Vasile (Constanţa – Constanţa) | ||
4 | ACS FC Viitorul Axintele (IL) – ACS Avantul CONPET Cireşul (BR) | A: Nae Ionel (Constanţa – Constanţa) |
A1: Iacob Florin (Constanţa – Constanţa) | ||
Data: 2014-03-21 Ora: 15:00 | A2: Oprescu Louis George (Ploieşti – Prahova) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Comunal (Axintele – Ialomiţa) | Obs: Stănescu Florin (Dragomireşti – Ilfov) | |
Obs: Bărgăoanu Dumitru (Bucureşti – Bucureşti) | ||
5 | ACS Rapid Fetesti (IL) – ACS Progresul Cernica (IF) | A: Harabagiu Mihai (Bacău – Bacău) |
A1: Dută George Bogdan (Bacău – Bacău) | ||
Data: 2014-03-22 Ora: 15:00 | A2: Vorovenci Cristian (Bacău – Bacău) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Tineretului (Fetesti – Ialomiţa) | Obs: Simtion Daniel (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Dăuceanu Ion (Tulcea – Tulcea) | ||
6 | CS Stefanesti (IF) – ACS Callatis 2012 Mangalia (CT) | A: Dobre Oprea Marina Catalina (Târgovişte – Dâmbovita) |
A1: Bădeanu Constantin Cosmin (Moreni – Dâmbovita) | ||
Data: 2014-03-22 Ora: 15:00 | A2: Duţu Ionuţ Cătălin (Târgovişte – Dâmbovita) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Dumitru Matarau (Stefanesti – Ilfov) | Obs: Pais Mihai (Galaţi – Galaţi) | |
Obs: Mihalcea Adrian (Bucureşti – Bucureşti) |
# | echipe | arbitri |
1 | CS Inter Clinceni (IF) – FC Baloteşti (IF) | A: Paraschiv Adrian (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Popovici Cătălin Alexandru (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2014-03-21 Ora: 15:00 | A2: Dănănae Gabriela (Bucureşti – Bucureşti; foto: Liga2.ro) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Comunal (Clinceni – Ilfov) | Obs: Negoescu Ion (Târgovişte – Dâmbovita) | |
Obs: Cioacă Constantin (Bucureşti – Bucureşti) | ||
2 | CS Viitorul Domneşti (IF) – ACS VIITORUL MUNICIPAL CRAIOVA (DJ) | A: Dan Florin Costin (Olteniţa – Călăraşi) |
A1: Călărașu Ștefan (Câmpina – Prahova) | ||
Data: 2014-03-21 Ora: 15:00 | A2: Voinea Cristian Marius (Giurgiu – Giurgiu) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Vointa (Domnesti – Ilfov) | Obs: Mușetoiu Elena (Piteşti – Argeş) | |
Obs: Cernea Cornel (Bucureşti – Bucureşti) | ||
3 | CS Concordia Chiajna 2 (IF) – CS FC Balş 2007 (OT) | A: Dică Marius (Alexandria – Teleorman) |
A1: Dobre Nicolae (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2014-03-21 Ora: 15:00 | A2: Negoiță Răzvan (Brăila – Brăila) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Rosu – sintetic (Chiajna – Ilfov) | Obs: Marodin Nicolae (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Ciucu Lazăr (Bucureşti – Bucureşti) | ||
4 | Dinamo 2 1948 SA (B) – CS Podari (DJ) | A: Olaru Gheorghe Alin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: Pavel Cojocaru Andrei (Braşov – Braşov) | ||
Data: 2014-03-21 Ora: 15:00 | A2: Panzaru Viorel (Braşov – Braşov) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: M. Oprean (1 Decembrie – Ilfov) | Obs: Petrescu Dan (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Ionescu Aurel (Bucureşti – Bucureşti) | ||
5 | SC Juventus Bucureşti (B) – CS Tunari (IF) | A: Mihai Gică (Focşani – Vrancea) |
A1: Grama Adrian Ionel (Buzău – Buzău) | ||
Data: 2014-03-21 Ora: 15:00 | A2: Paraschiv Ionut (Focşani – Vrancea) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Juventus (Bucureşti – Bucureşti) | Obs: Niţu Dan (Turnu Măgurele – Teleorman) | |
Obs: Cristoloveanu Gheorghe (Bucureşti – Bucureşti) | ||
6 | CS Vişina Nouă (OT) – SC FC METALOGLOBUS SA (B) | A: Stamatoiu Constantin (Moldova Nouă – Caraş Severin) |
A1: Cicu Emanuel (Caransebeş – Caraş Severin) | ||
Data: 2014-03-22 Ora: 15:00 | A2: Danasel Alexandra Alina (Târgu Jiu – Gorj) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Sportul (Visina – Olt) | Obs: Turlete Ionel (Alexandria – Teleorman) | |
Obs: Donose Costica (Craiova – Dolj) |
# | echipe | arbitri |
1 | CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) – CS Vulturii 2009 (TM) | |
nu se disputa | ||
2 | CS Pandurii’ v:shapes=”_x0000_i1025″> Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) – FC Avrig (SB) | |
nu se disputa | ||
3 | CS FC Caransebes (CS) – ACS Jiul Rovinari (GJ) | A: Gulei Silviu Ilie (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) |
A1: Nicola Cristian Viorel (Craiova – Dolj) | ||
Data: 2014-03-21 Ora: 15:00 | A2: Saraol Alin Gabriel (Deva – Hunedoara) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: CSS Balta Sarata (Caransebeş – Caraş Severin) | Obs: Duinea Florin (Craiova – Dolj) | |
Obs: Lucaci Adrian (Arad – Arad) | ||
4 | SCM 2012 Resita (CS) – ACS Stiinta Turceni (GJ) | A: Vieru Cristian (Cisnădie – Sibiu) |
A1: Alexa Marius (Arad – Arad) | ||
Data: 2014-03-21 Ora: 15:00 | A2: Mihoc Alina (Arad – Arad) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Gloria (Reşiţa – Caraş Severin) | Obs: Grigorescu Nicolae (Timişoara – Timiş) | |
Obs: Cojocaru Victor (Craiova – Dolj) | ||
5 | CS Millenium Giarmata (TM) – CS Nuova Mama Mia Becicherecul Mic (TM) | A: Costreie Adrian Sorin (Târgu Jiu – Gorj) |
A1: Paval Marius (Simeria – Hunedoara) | ||
Data: 2014-03-21 Ora: 15:00 | A2: Drula Ionel Caius (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Nicu Moraru (Giarmata – Timiş) | Obs: Glogoviceanu Lucian (Reşiţa – Caraş Severin) | |
Obs: Ristache Cristinel (Reşiţa – Caraş Severin) | ||
6 | CS Muncitorul Resita (CS) – CS FC Hunedoara (HD) | A: Barzuca Dorian (Lugoj – Timiş) |
A1: Gaspar Petru Marian (Timişoara – Timiş) | ||
Data: 2014-03-21 Ora: 15:00 | A2: Bozdog Lavinia (Timişoara – Timiş) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Comunal Lupac (Lupac – Caraş Severin) | Obs: Comsea Ovidiu (Sibiu – Sibiu) | |
Obs: Burunţia Gigi (Craiova – Dolj) |
# | echipe | arbitri |
1 | CS FC Maramureş Universitar Baia Mare (MM) – CS National Sebiş (AR) | |
nu se disputa | ||
2 | FC Ariesul 1907 Turda (CJ) – CS FC Zalău (SJ) | A: Codrea Cristian (Baia Mare – Maramureş) |
A1: Costea Danut Vasile (Satu Mare – Satu Mare) | ||
Data: 2014-03-21 Ora: 15:00 | A2: Simo Zoltan (Cristuru Secuiesc – Harghita) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Municipal (Turda – Cluj) | Obs: Mocanu Silviu (Arad – Arad) | |
Obs: Covrig Grigore (Reghin – Mureş) | ||
3 | FC Unirea Dej (CJ) – CS Ineu (AR) | A: Nagy Vladimir Andrei (Aiud – Alba) |
A1: Timar Ovidiu (Marghita – Bihor) | ||
Data: 2014-03-21 Ora: 15:00 | A2: Toderas Gabriela Ioana (Suncuius – Bihor) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Municipal (Dej – Cluj) | Obs: Matei Dionisie Doru (Zalău – Sălaj) | |
Obs: Dan Costin (Zalău – Sălaj) | ||
4 | CS Osorhei (BH) – CS Sanatatea Servicii Publice Cluj (CJ) | A: Gheorghioiu Eugen (Timişoara – Timiş) |
A1: Drăguţ Cristian Gabriel (Timişoara – Timiş) | ||
Data: 2014-03-22 Ora: 15:00 | A2: Samsudean Patricia (Timişoara – Timiş) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Comunal Osorhei (Osorhei – Bihor) | Obs: Lucaciu Dinu (Jibou – Sălaj) | |
Obs: Axente Mircea Nicolae (Arad – Arad) | ||
5 | CS Unirea Jucu (CJ) – CS Soimii Pancota (AR) | A: Tîra Mihai (Alba Iulia – Alba) |
A1: Corb Alexandru (Oradea – Bihor) | ||
Data: 2014-03-22 Ora: 15:00 | A2: Epure Adrian (Orlat – Sibiu) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Baza Sportiva (Jucu – Cluj) | Obs: Szekely Zoltan (Baia Mare – Maramureş) | |
Obs: Nicsa Dorin (Hunedoara – Hunedoara) | ||
6 | CF Metalurgistul Cugir 1939 (AB) – ACS FC Municipal Baia Mare (MM) | A: Voina Dorin Petru (Reşiţa – Caraş Severin) |
A1: Truţă Marian (Sirineasa – Vâlcea) | ||
Data: 2014-03-22 Ora: 15:00 | A2: Mihaila Alexandru (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Arena CSO (Cugir – Alba) | Obs: Zgovancu Marius (Târgu Jiu – Gorj) | |
Obs: Vancea Valer (Oradea – Bihor) |
# | echipe | arbitri |
1 | SCM Argesul Pitesti 2012 (AG) – AFC Fortuna Poiana Campina (PH) | A: Dumitru Robert George (Braşov – Braşov) |
A1: Peter Joszef (Sfântu Gheorghe – Covasna) | ||
Data: 2014-03-21 Ora: 15:00 | A2: Ilieş Dan Lucian (Braşov – Braşov) | |
Liga a 3-a, Seria 6 | ||
Stadion: Complex Nicolae Dobrin (Piteşti – Argeş) | Obs: Dumitrica Ion (Craiova – Dolj) | |
Obs: Angelescu Iordan (Bucureşti – Bucureşti) | ||
2 | CS FC Zagon (CV) – ACS Civitas Fagaras (BV) | |
3 | FC CONPET Ploieşti (PH) – FC Chindia Târgovişte (DB) | A: Mladinovici Horia Gabriel (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Brandusa Silviu (Călăraşi – Călăraşi) | ||
Data: 2014-03-21 Ora: 15:00 | A2: Nan Marilena Catalina (Alexandria – Teleorman) | |
Liga a 3-a, Seria 6 | ||
Stadion: Conpet (Strejnic – Prahova) | Obs: Fecioru Corneliu (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Cadar Petre (Braşov – Braşov) | ||
4 | CSM Avantul Reghin (MS) – CS Atletic Bradu (AG) | A: Vidican Rares George (Oradea – Bihor) |
A1: Bologan Gheorghe Cristian (Ştei – Bihor) | ||
Data: 2014-03-21 Ora: 15:00 | A2: Iacobiță Gabriela (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Liga a 3-a, Seria 6 | ||
Stadion: Avântul (Reghin – Mureş) | Obs: Toma Costin (Piatra Neamţ – Neamţ) | |
Obs: Pop Florin (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
5 | FCM Târgovişte SA (DB) – CS FC Papauti (CV) | A: Dumitrache Bogdan (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Florea Claudiu (Piteşti – Argeş) | ||
Data: 2014-03-21 Ora: 15:00 | A2: Ionescu Mihai Marian (Suseni – Argeş) | |
Liga a 3-a, Seria 6 | ||
Stadion: Alpan (Şotânga – Dâmbovita) | Obs: Nica Cristian (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Marin Stelian (Bucureşti – Bucureşti) | ||
6 | FC MUNICIPAL Câmpina (PH) – ACS URBAN Titu (DB) | A: Goian Claudiu (Bacău – Bacău) |
A1: Bedreaga Razvan (Galaţi – Galaţi) | ||
Data: 2014-03-22 Ora: 15:00 | A2: Dieac Alexandru (Bacău – Bacău) | |
Liga a 3-a, Seria 6 | ||
Stadion: Steaua Romania (Câmpina – Prahova) | Obs: Vidan Adrian (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Basarab Mihai (Slobozia – Ialomiţa) |
Sursa: frf-cca.ro
Comentarii recente