CCA a publicat arbitrii si observatorii care vor oficia la jocurile programate vineri si sambata, in etapa cu numarul 14 a Ligii a 3-a. Iata cine sunt acestia:
Liga 3, Etapa 14
Seria 1
# | echipe | arbitri |
1 | CS Kosarom Pascani (IS) – CSM Moinesti (BC) | A: Macovei Florin Aurelian (Galaţi – Galaţi) |
A1: Vlase Daniel (Galaţi – Galaţi) | ||
Data: 2013-11-22 Ora: 14:00 | A2: Tincu Cătălin (Brăila – Brăila) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: CFR (Paşcani – Iaşi) | Obs: Toma Costin (Piatra Neamţ – Neamţ) | |
Obs: Gheorghe Aurel (Bucureşti – Bucureşti) | ||
2 | FCM Dorohoi (BT) – ACS Bucovina Pojorata (SV) | A: Dreve Dan Florin (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Bălan Marius (Dej – Cluj) | ||
Data: 2013-11-22 Ora: 14:00 | A2: Nasc Iosif Adrian (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: 1 Mai (Dorohoi – Botoşani) | Obs: Fodor Jozsef Lajos (Odorheiu Secuiesc – Harghita) | |
Obs: Sava Cristian (Bacău – Bacău) | ||
3 | SC FC Ceahlaul Piatra Neamţ 2 (NT) – CS Aerostar Bacău (BC) | A: Andrisca Marius (Oradea – Bihor) |
A1: Pojar Paul Bogdan (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2013-11-22 Ora: 14:00 | A2: Torok Zoltan Attila (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Ceahlaul Sintetic (Piatra Neamţ – Neamţ) | Obs: Pais Mihai (Galaţi – Galaţi) | |
Obs: Popa Vasile (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | ||
4 | SCM Petrotub Roman (NT) – ACS Sporting Suceava (SV) | A: Moroita Andrei (Ploieşti – Prahova) |
A1: Mateescu Emil Andrei (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2013-11-22 Ora: 14:00 | A2: Banaseanu Paula Roxana (Câmpina – Prahova) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Moldova (Roman – Neamţ) | Obs: Boca Sorin (Iaşi – Iaşi) | |
Obs: Lupulescu Emil (Iaşi – Iaşi) | ||
5 | AS FCM Bacau (BC) – ACS Bucovina Radauti (SV) | |
nu se disputa | ||
Data: 2013-11-22 Ora: 14:00 | ||
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: | ||
6 | CS Stiinta Miroslava (IS) – FC Cetatea Târgu Neamţ (NT) | A: Bocăneală Marius (Galaţi – Galaţi) |
A1: Vişan Florin Alexandru (Galaţi – Galaţi) | ||
Data: 2013-11-23 Ora: 14:00 | A2: Constantin Laurenţiu (Buzău – Buzău) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Comunal (Miroslava – Iaşi) | Obs: Abrudan Horia (Bacău – Bacău) | |
Obs: Alexa Nicolae (Bacău – Bacău) |
Seria 2
# | echipe | arbitri |
1 | CS Viitorul Axintele (IL) – FC Dunarea Călăraşi (CL) | A: Pană Catalin Marian (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Baluna Dragos (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2013-11-22 Ora: 14:00 | A2: Boncz Gabriel (Bragadiru – Ilfov) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Comunal (Axintele – Ialomiţa) | Obs: Băntescu Costel (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Cosconea Pompiliu (Buzău – Buzău) | ||
2 | AFC Rapid Fetesti (IL) – SC FC Otelul Galaţi 2 (GL) | A: Chitu Marius (Târgovişte – Dâmbovita) |
A1: Teodorescu Tomi (Roşiori de Vede – Teleorman) | ||
Data: 2013-11-22 Ora: 14:00 | A2: Tănase Aurelian Sebastian (Roşiori de Vede – Teleorman) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Tineretului (Fetesti – Ialomiţa) | Obs: Grozea Teodor (Brăila – Brăila) | |
Obs: Mihu Vasile (Constanţa – Constanţa) | ||
3 | CS Afumati (IF) – CS Stefanesti (IF) | A: Andrei Florin (Târgu Mureş – Mureş) |
A1: Ciuciu Andrei (Piteşti – Argeş) | ||
Data: 2013-11-22 Ora: 14:00 | A2: Pătraşcu Cristian Daniel (Craiova – Dolj) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Comunal (Afumati – Ilfov) | Obs: Ştefan Constantin (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Ionescu Dan (Bucureşti – Bucureşti) | ||
4 | CS Voluntari (IF) – CS COMPET Cireşu (BR) | A: Goian Claudiu (Bacău – Bacău) |
A1: Dieac Alexandru (Bacău – Bacău) | ||
Data: 2013-11-22 Ora: 14:00 | A2: Dobre Nicolae (Ploieşti – Prahova) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Nita Pintea (Voluntari – Ilfov) | Obs: Sandu Viorel (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Filipeanu Gheorghe (Bucureşti – Bucureşti) | ||
5 | ACS Progresul Cernica (IF) – ACS Callatis 2012 Mangalia (CT) | A: Erdei Zoltan Iosif (Slatina – Olt) |
A1: Zamfir Doru (Slatina – Olt) | ||
Data: 2013-11-22 Ora: 14:00 | A2: Brandusa Silviu (Călăraşi – Călăraşi) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Comunal (Cernica – Ilfov) | Obs: Chivulete Florin (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Leşeanu Viorel (Giurgiu – Giurgiu) | ||
6 | CS Sporting Liesti (GL) – ACS Gloria Popesti Leordeni (IF) | A: Ionita Eduard (Constanţa – Constanţa) |
A1: Ionus Erchian (Constanţa – Constanţa) | ||
Data: 2013-11-23 Ora: 14:00 | A2: Georgescu Gabriel (Constanţa – Constanţa) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Comunal (Liesti – Galaţi) | Obs: Ion Mihai (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Şoiman Vasile (Bacău – Bacău) |
Seria 3
# | echipe | arbitri |
1 | CS Viitorul Domneşti (IF) – Dinamo 1948 Bucureşti 2 | A: Lilea Leonard (Piteşti – Argeş) |
A1: Bălan Gheorghită (Piteşti – Argeş) | ||
Data: 2013-11-22 Ora: 14:00 | A2: Tanase Lucian (Piteşti – Argeş) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Vointa (Domnesti – Ilfov) | Obs: Turlete Ionel (Alexandria – Teleorman) | |
Obs: Argaseala Tiberiu (Ploieşti – Prahova) | ||
2 | CS Inter Clinceni (IF) – CS Juventus Bucureşti (B) | A: Iugulescu Ionuţ Valentin (Târgovişte – Dâmbovita) |
A1: Mihalcea Alexandru (Muntenii Buzău – Ialomiţa) | ||
Data: 2013-11-22 Ora: 14:00 | A2: Ionescu Adrian (Târgovişte – Dâmbovita) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Comunal (Clinceni – Ilfov) | Obs: Cristea Ioan (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Aelenei Vasile (Bucureşti – Bucureşti) | ||
3 | CS Baloteşti (IF) – FC METALOGLOBUS Bucureşti (B) | A: Georgescu Cristian (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Banu Adrian Bogdan (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2013-11-22 Ora: 14:00 | A2: Călărașu Ștefan (Câmpina – Prahova) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Balotesti (Balotesti – Ilfov) | Obs: Giuran Iulian (Constanţa – Constanţa) | |
Obs: Nemţeanu Iulius (Bucureşti – Bucureşti) | ||
4 | ACS VIITORUL MUNICIPAL CRAIOVA (DJ) – CS Tunari (IF) | A: Ţiţii Andrei Lucian (Sibiu – Sibiu) |
A1: Duma Ioan (Mediaş – Sibiu) | ||
Data: 2013-11-22 Ora: 14:00 | A2: Dorobantu Ovidiu (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Isalnita (Işalniţa – Dolj) | Obs: Coman Ion (Târgovişte – Dâmbovita) | |
Obs: Ciucu Lazăr (Bucureşti – Bucureşti) | ||
5 | CS Vişina Nouă (OT) – CS Concordia Chiajna 2 (IF) | A: Olaru Gheorghe Alin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: Epure Adrian (Orlat – Sibiu) | ||
Data: 2013-11-23 Ora: 14:00 | A2: Popa Daniel (Aiud – Alba) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Sportul (Visina – Olt) | Obs: Simion Aurelian (Piteşti – Argeş) | |
Obs: Florea Frusin (Bucureşti – Bucureşti) | ||
6 | FC Balş 2007 (OT) – CS Podari (DJ) | A: Vărzan Aurel (OȚELU ROȘU – Caraş Severin) |
A1: Caluseru Andrei (Salcia – Mehedinţi) | ||
Data: 2013-11-23 Ora: 14:00 | A2: Haramuz Silviu Cătălin (Reşiţa – Caraş Severin) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Parc (Balş – Olt) | Obs: Ion Adrian (Piteşti – Argeş) | |
Obs: Paraschiv Marcel (Bucureşti – Bucureşti) |
Seria 4
# | echipe | arbitri |
1 | CS Muncitorul Resita (CS) – AFCM Resita 2012 (CS) | A: Roşu Flavius Alin (Timişoara – Timiş) |
A1: Timar Ovidiu (Marghita – Bihor) | ||
Data: 2013-11-22 Ora: 14:00 | A2: Samsudean Patricia (Timişoara – Timiş) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Comunal Lupac (Lupac – Caraş Severin) | Obs: Zgovancu Marius (Târgu Jiu – Gorj) | |
Obs: Biriş Teodor (Hunedoara – Hunedoara) | ||
2 | CS FC Caransebes (CS) – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) | A: Nagy Vladimir Andrei (Aiud – Alba) |
A1: Potora Florin (Aiud – Alba) | ||
Data: 2013-11-22 Ora: 14:00 | A2: Mihoc Alina (Arad – Arad) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: CSS Balta Sarata (Caransebeş – Caraş Severin) | Obs: Radu Adrian (Deva – Hunedoara) | |
Obs: Axente Mircea Nicolae (Arad – Arad) | ||
3 | CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) – CS Millenium Giarmata (TM) | |
nu se disputa | ||
4 | CS Vulturii 2009 (TM) – FC Hunedoara (HD) | A: Dumuţă Daniel (Stânceşti – Bihor) |
A1: Albu Sergiu Tudor (Oradea – Bihor) | ||
Data: 2013-11-22 Ora: 14:00 | A2: Gireada Bogdan (Oradea – Bihor) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Tineretului (Lugoj – Timiş) | Obs: Glogoviceanu Lucian (Reşiţa – Caraş Severin) | |
Obs: Paraschiv Dumitru (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) | ||
5 | CS Jiul Rovinari (GJ) – CS Nova Mama Mia Becicherecul Mic (TM) | A: Voina Dorin Petru (Reşiţa – Caraş Severin) |
A1: Badea Marius Florin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | ||
Data: 2013-11-22 Ora: 14:00 | A2: Mihaila Alexandru (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Tineretului (Rovinari – Gorj) | Obs: Andreescu Octavian (Craiova – Dolj) | |
Obs: Barbulescu Ilie (Piteşti – Argeş) | ||
6 | AS Stiinta Turceni (GJ) – FC Avrig (SB) | A: Gheorghioiu Eugen (Timişoara – Timiş) |
A1: Botaș Alin Marian (Timişoara – Timiş) | ||
Data: 2013-11-22 Ora: 14:00 | A2: Aloman Andrada (Timişoara – Timiş) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Orasenesc (Turceni – Gorj) | Obs: Miholcea Dan Alexandru (Bocşa – Caraş Severin) | |
Obs: Pintilie Constantin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
Seria 5
# | echipe | arbitri |
1 | AFC Ariesul 1907 Turda (CJ) – CS Osorhei (BH) | A: Ionita Alexandru (Braşov – Braşov) |
A1: Lar Daniel (Baia Mare – Maramureş) | ||
Data: 2013-11-22 Ora: 14:00 | A2: Corb Sergiu Paul (Zalău – Sălaj) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Municipal (Turda – Cluj) | Obs: Monea Dan (Aiud – Alba) | |
Obs: Jiga Dan (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | ||
2 | CS FC Maramureş Universitar Baia Mare (MM) – CS Unirea Jucu (CJ) | |
nu se disputa | ||
3 | CS National Sebiş (AR) – ACS FC Municipal Baia Mare (MM) | A: Hristea Sergiu (Timişoara – Timiş) |
A1: Pleşa Cristian Ionuţ (Timişoara – Timiş) | ||
Data: 2013-11-22 Ora: 14:00 | A2: Bozdog Lavinia (Timişoara – Timiş) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Naţional (Sebiş – Arad) | Obs: Szilaghi Ştefan (Satu Mare – Satu Mare) | |
Obs: Sârbu Mircea (Hunedoara – Hunedoara) | ||
4 | ACF Metalurgistul Cugir 1939 (AB) – FC Unirea Dej (CJ) | A: Şuta Adrian (Baia Mare – Maramureş) |
A1: Lucaci Cristian Nicolae (Baia Mare – Maramureş) | ||
Data: 2013-11-23 Ora: 14:00 | A2: Erdokozi Andrea (Baia Mare – Maramureş) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Arena CSO (Cugir – Alba) | Obs: Matei Dionisie Doru (Zalău – Sălaj) | |
Obs: Marcu Traian (Sibiu – Sibiu) | ||
5 | CS FC Zalău (SJ) – ACS Soimii Pancota (AR) | A: Mazilu Florin Ovidiu (Satu Mare – Satu Mare) |
A1: Costea Danut Vasile (Satu Mare – Satu Mare) | ||
Data: 2013-11-23 Ora: 14:00 | A2: Rigo Monica (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Municipal (Zalău – Sălaj) | Obs: Marc Vasile (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Obs: Pataki Zoltan (Satu Mare – Satu Mare) | ||
6 | CS Ineu (AR) – CS Sanatatea Servicii Publice Cluj (CJ) | A: Maghiar Dănuţ Vasile (Baia Mare – Maramureş) |
A1: Glaser Ianoş Csaba (Poiana Codrului – Satu Mare) | ||
Data: 2013-11-23 Ora: 14:00 | A2: Pascu Radu (Oradea – Bihor) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Orasenesc (Ineu – Arad) | Obs: Pantea Cornel (Oradea – Bihor) | |
Obs: Dan Costin (Zalău – Sălaj) |
Seria 6
# | echipe | arbitri |
1 | FCM Târgovişte (DB) – CS CONPET Ploieşti (PH) | A: Botescu Dan Grigore (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Necula Mihaita (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2013-11-22 Ora: 14:00 | A2: Mătăoanu Nicolae (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 3-a, Seria 6 | ||
Stadion: Alpan (Şotânga – Dâmbovita) | Obs: Stefan Daniel (Călăraşi – Călăraşi) | |
Obs: Iacomi Oleg (Piteşti – Argeş) | ||
2 | SCM Arges Pitesti 2012 (AG) – FC MUNICIPAL Câmpina (PH) | A: Baston Marius (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Țoie Aurelian (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2013-11-22 Ora: 14:00 | A2: Popescu Speranţa (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 3-a, Seria 6 | ||
Stadion: Complex Nicolae Dobrin (Piteşti – Argeş) | Obs: Stefan Ion (Buzescu – Teleorman) | |
Obs: Bucurel Ilie (Bucureşti – Bucureşti) | ||
3 | AFC Fortuna Poiana Campina (PH) – FC Papauti (CV) | A: Beldiman Razvan (Vaslui – Vaslui) |
A1: Panzaru Viorel (Braşov – Braşov) | ||
Data: 2013-11-22 Ora: 14:00 | A2: Pavel Cojocaru Andrei (Braşov – Braşov) | |
Liga a 3-a, Seria 6 | ||
Stadion: Fortuna Poiana Campina (Câmpina – Prahova) | Obs: Bratu Vasile (Slobozia – Ialomiţa) | |
Obs: Cadar Petre (Braşov – Braşov) | ||
4 | ACS Civitas Fagaras (BV) – ACS URBAN Titu (DB) | |
nu se disputa | ||
5 | FC Chindia Târgovişte (DB) – CS Atletic Bradu (AG) | A: Barbu Marian (Făgăraş – Braşov) |
A1: Bunget Ramona Doriana (Târgu Jiu – Gorj) | ||
Data: 2013-11-22 Ora: 14:00 | A2: Popescu Blîndu Mihaela (Târgu Jiu – Gorj) | |
Liga a 3-a, Seria 6 | ||
Stadion: Eugen Popescu (Târgovişte – Dâmbovita) | Obs: Moise Gheorghe (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Troi Radu (Bucureşti – Bucureşti) | ||
6 | FC Zagon (CV) – FCM Avantul Reghin (MS) | A: Trandafir Cristina Mariana (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Constantin Marius (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2013-11-23 Ora: 14:00 | A2: Manciu Ion Răzvan (Popeşti Leordeni – Ilfov) | |
Liga a 3-a, Seria 6 | ||
Stadion: Zagon (Zagon – Covasna) | Obs: Iugulescu Ciprian George (Târgovişte – Dâmbovita) | |
Obs: Cruceană Victor (Bucureşti – Bucureşti) |
Sursa: frf-cca.ro
Comentarii recente