CCA a publicat arbitrii si observatorii care vor oficia la jocurile programate vineri si sambata, in etapa cu numarul 8 a Ligii a 3-a. Iata cine sunt acestia:
Liga 3, Etapa 8
Seria 1
Echipe | Arbitri | |
1 | SCM Petrotub Roman (NT) – FCM Dorohoi (BT) | A: Rusandu Lucian (Sfântu Gheorghe – Covasna) |
A1: Hârlab Bogdan Daniel (Braşov – Braşov) | ||
Data: 2013-10-11 Ora: 15:00 | A2: Peter Joszef (Sfântu Gheorghe – Covasna) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Moldova (Roman – Neamţ) | Obs: Tărcan Ion (Târgu Mureş – Mureş) | |
Obs: Tolea Constantin (Galaţi – Galaţi) | ||
2 | AS FCM Bacau (BC) – CSM Moinesti (BC) | |
nu se disputa | ||
Data: 2013-10-11 Ora: 15:00 | ||
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: | ||
3 | ACS Bucovina Radauti (SV) – ACS Bucovina Pojorata (SV) | A: Bajko Barna (Miercurea Ciuc – Harghita) |
A1: Urzică Vladimir (Piatra Neamţ – Neamţ) | ||
Data: 2013-10-11 Ora: 15:00 | A2: Aruşoaie Ovidiu (Piatra Neamţ – Neamţ) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Municipal (Rădăuti – Suceava) | Obs: Frentescu Corneliu (Vaslui – Vaslui) | |
Obs: Alexa Nicolae (Bacău – Bacău) | ||
4 | FC Cetatea Târgu Neamţ (NT) – CS Kosarom Pascani (IS) | A: Ivan Ionel (Brăila – Brăila) |
A1: Dută George Bogdan (Bacău – Bacău) | ||
Data: 2013-10-11 Ora: 15:00 | A2: Antal Damian (Bacău – Bacău) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Cetate II (Târgu Neamţ – Neamţ) | Obs: Fodor Jozsef Lajos (Odorheiu Secuiesc – Harghita) | |
Obs: Toma Ivan (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | ||
5 | CS Stiinta Miroslava (IS) – SC FC Ceahlaul Piatra Neamţ 2 (NT) | A: Cretu Denis Andrei (Botoşani – Botoşani) |
A1: Brînză Iulian Cătălin (Botoşani – Botoşani) | ||
Data: 2013-10-12 Ora: 15:00 | A2: Noroc Mihaita Adrian (Botoşani – Botoşani) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Comunal (Miroslava – Iaşi) | Obs: Manasă Costică (Bacău – Bacău) | |
Obs: Petrescu Marin (Brăila – Brăila) | ||
6 | ACS Sporting Suceava (SV) – CS Aerostar Bacău (BC) | A: Baban Vlad (Iaşi – Iaşi) |
A1: Ştefănescu Daniel Ionut (Iaşi – Iaşi) | ||
Data: 2013-10-12 Ora: 15:00 | A2: Patrichi Ştefan (Iaşi – Iaşi) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Areni (Suceava – Suceava) | Obs: Botezatu Nicolae (Piatra Neamţ – Neamţ) | |
Obs: Varodin Dumitru (Piatra Neamţ – Neamţ) |
Seria 2
Echipe | Arbitri | |
1 | CS Voluntari (IF) – CS Afumati (IF) | A: Dumitru Robert George (Braşov – Braşov) |
A1: Avram Valentin (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2013-10-11 Ora: 15:00 | A2: Ilieş Dan Lucian (Braşov – Braşov) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Nita Pintea (Voluntari – Ilfov) | Obs: Cristea Ion (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Dănciulescu Ion (Târgovişte – Dâmbovita) | ||
2 | ACS Progresul Cernica (IF) – AFC Rapid Fetesti (IL) | A: Nae Ionel (Constanţa – Constanţa) |
A1: Mateescu Emil Andrei (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2013-10-11 Ora: 15:00 | A2: Banaseanu Paula Roxana (Câmpina – Prahova) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Comunal (Cernica – Ilfov) | Obs: Cojocaru Ispas (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Tudor Emil (Târgovişte – Dâmbovita) | ||
3 | ACS Gloria Popesti Leordeni (IF) – SC FC Otelul Galaţi 2 (GL) | A: Naidin Marius (Piteşti – Argeş) |
A1: Marin Nicusor (Suseni – Argeş) | ||
Data: 2013-10-11 Ora: 15:00 | A2: State Şerban (Piteşti – Argeş) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Inter Gaz (Popeşti Leordeni – Ilfov) | Obs: Ion Mihai (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Cruceană Victor (Bucureşti – Bucureşti) | ||
4 | ACS Callatis 2012 Mangalia (CT) – CS Stefanesti (IF) | A: Dan Florin Costin (Olteniţa – Călăraşi) |
A1: Babadac Ionuţ (Alexandria – Teleorman) | ||
Data: 2013-10-11 Ora: 15:00 | A2: Brandusa Silviu (Călăraşi – Călăraşi) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Central (Mangalia – Constanţa) | Obs: Negoiţă Gheorghe (Brăila – Brăila) | |
Obs: Ciubotariu Liviu (Galaţi – Galaţi) | ||
5 | CS COMPET Cireşu (BR) – CS Viitorul Axintele (IL) | A: Baston Marius (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Măndită Cristian Ionut (Tunari – Ilfov) | ||
Data: 2013-10-11 Ora: 15:00 | A2: Țoie Aurelian (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Municipal (Brăila – Brăila) | Obs: Bedreaga George (Galaţi – Galaţi) | |
Obs: Mihu Vasile (Constanţa – Constanţa) | ||
6 | CS Sporting Liesti (GL) – FC Dunarea Călăraşi (CL) | A: Lungu Valentin (Iaşi – Iaşi) |
A1: Cosma Florin Mihai (Piatra Neamţ – Neamţ) | ||
Data: 2013-10-12 Ora: 15:00 | A2: Roman Andrei Alexandru (Târgu Neamţ – Neamţ) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Comunal (Liesti – Galaţi) | Obs: Stoian Cosmin (Constanţa – Constanţa) | |
Obs: Cernea Cornel (Bucureşti – Bucureşti) |
Seria 3
Echipe | Arbitri | |
1 | CS Baloteşti (IF) – CS Inter Clinceni (IF) | A: Smeu Ionuţ (Brăila – Brăila) |
A1: Teodor Cătălin (Brăila – Brăila) | ||
Data: 2013-10-11 Ora: 15:00 | A2: Mihalcea Alexandru (Muntenii Buzău – Ialomiţa) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Balotesti (Balotesti – Ilfov) | Obs: Ştefan Constantin (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Mara Constantin (Predeal – Braşov) | ||
2 | ACS VIITORUL MUNICIPAL CRAIOVA (DJ) – CS Viitorul Domneşti (IF) | A: Filip Alexandru (Târgovişte – Dâmbovita) |
A1: Ionescu Adrian (Târgovişte – Dâmbovita) | ||
Data: 2013-10-11 Ora: 15:00 | A2: Bădeanu Constantin Cosmin (Moreni – Dâmbovita) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Isalnita (Işalniţa – Dolj) | Obs: Moisescu Luis (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) | |
Obs: Găman Sorin Sergiu (Târgu Jiu – Gorj) | ||
3 | FC METALOGLOBUS Bucureşti (B) – CS Vişina Nouă (OT) | A: Iugulescu Ionuţ Valentin (Târgovişte – Dâmbovita) |
A1: Dimancea Paul (Constanţa – Constanţa) | ||
Data: 2013-10-11 Ora: 15:00 | A2: Ionus Erchian (Constanţa – Constanţa) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Clinceni 2 Comunal (Clinceni – Ilfov) | Obs: Poenaru Ştefan (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Mihalcea Adrian (Bucureşti – Bucureşti) | ||
4 | FC Balş 2007 (OT) – CS Concordia Chiajna 2 (IF) | A: Zaharia Tudor Andrei (Slobozia – Ialomiţa) |
A1: Popovici Cătălin Alexandru (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2013-10-12 Ora: 15:00 | A2: Florea Bianca (Ploieşti – Prahova) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Parc (Balş – Olt) | Obs: Coman Ion (Târgovişte – Dâmbovita) | |
Obs: Raduca Valeru (Bucureşti – Bucureşti) | ||
5 | CS Podari (DJ) – Dinamo 1948 Bucureşti 2 | A: Stamatoiu Constantin (Moldova Nouă – Caraş Severin) |
A1: Cicu Emanuel (Caransebeş – Caraş Severin) | ||
Data: 2013-10-12 Ora: 15:00 | A2: Danasel Alexandra Alina (Târgu Jiu – Gorj) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Podari (Podari – Dolj) | Obs: Voicu Viorel (Slatina – Olt) | |
Obs: Paraschiv Marcel (Bucureşti – Bucureşti) | ||
6 | CS Tunari (IF) – CS Juventus Bucureşti (B) | A: Flueran Viorel Nicusor (Craiova – Dolj) |
A1: Nicola Cristian Viorel (Craiova – Dolj) | ||
Data: 2013-10-12 Ora: 15:00 | A2: Stanciu Amedeo Dragoş (Craiova – Dolj) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Tunari (Tunari – Ilfov) | Obs: Sandu Dumitru (Buzău – Buzău) | |
Obs: Catoi Ion (Bucureşti – Bucureşti) |
Seria 4
Echipe | Arbitri | |
1 | CS Vulturii 2009 (TM) – CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) | |
Data: 2013-10-11 Ora: 15:00 | ||
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Tineretului (Lugoj – Timiş) | ||
2 | CS Jiul Rovinari (GJ) – CS FC Caransebes (CS) | A: Dorcioman Cristina (Câmpulung Muscel – Argeş) |
A1: Badea Marius Florin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | ||
Data: 2013-10-11 Ora: 15:00 | A2: Mihaila Alexandru (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Tineretului (Rovinari – Gorj) | Obs: Duinea Florin (Craiova – Dolj) | |
Obs: Paraschiv Dumitru (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) | ||
3 | AS Stiinta Turceni (GJ) – AFCM Resita 2012 (CS) | A: Vieru Cristian (Cisnădie – Sibiu) |
A1: Bălan Gheorghită (Piteşti – Argeş) | ||
Data: 2013-10-11 Ora: 15:00 | A2: Duma Ioan (Mediaş – Sibiu) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Orasenesc (Turceni – Gorj) | Obs: Tudorică Ioan (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | |
Obs: Nicsa Dorin (Hunedoara – Hunedoara) | ||
4 | FC Avrig (SB) – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) | A: Dumitrache Bogdan (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Midvichi Alexandru (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2013-10-11 Ora: 15:00 | A2: Militaru Mihaela (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Comunal (Avrig – Sibiu) | Obs: Glogoviceanu Lucian (Reşiţa – Caraş Severin) | |
Obs: Vereş Gyula (Sfântu Gheorghe – Covasna) | ||
5 | CS Nova Mama Mia Becicherecul Mic (TM) – CS Millenium Giarmata (TM) | A: Vidican Rares George (Oradea – Bihor) |
A1: Putyer Călin Matei (Oradea – Bihor) | ||
Data: 2013-10-11 Ora: 15:00 | A2: Pascu Radu (Oradea – Bihor) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Comunal (Becicherecu Mic – Timiş) | Obs: Dan Gabriel (Timişoara – Timiş) | |
Obs: Cura Dorel (Arad – Arad) | ||
6 | FC Hunedoara (HD) – CS Muncitorul Resita (CS) | A: Gulei Silviu Ilie (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) |
A1: Alexa Marius (Arad – Arad) | ||
Data: 2013-10-11 Ora: 15:00 | A2: Pantea Sebastian (Arad – Arad) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Michael Klein (Hunedoara – Hunedoara) | Obs: Tutunaru Cosmin (Târgu Jiu – Gorj) | |
Obs: Boca Grigore (Cluj-Napoca – Cluj) |
Seria 5
Echipe | Arbitri | |
1 | CS National Sebiş (AR) – CS FC Maramureş Universitar Baia Mare (MM) | |
Data: 2013-10-11 Ora: 15:00 | ||
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Naţional (Sebiş – Arad) | ||
2 | CS FC Zalău (SJ) – AFC Ariesul 1907 Turda (CJ) | A: Iscru Mara Elena (ALEȘD – Bihor) |
A1: Gireada Bogdan (Oradea – Bihor) | ||
Data: 2013-10-11 Ora: 15:00 | A2: Fiter Ciprian (Oradea – Bihor) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Municipal (Zalău – Sălaj) | Obs: Szilaghi Ştefan (Satu Mare – Satu Mare) | |
Obs: Constantinescu Constantin (Slatina – Olt) | ||
3 | CS Sanatatea Servicii Publice Cluj (CJ) – CS Osorhei (BH) | A: Maghiar Dănuţ Vasile (Baia Mare – Maramureş) |
A1: Tarba Gheorghe Vasile (Baia Mare – Maramureş) | ||
Data: 2013-10-11 Ora: 15:00 | A2: Costea Danut Vasile (Satu Mare – Satu Mare) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Vointa (Sancraiu – Cluj) | Obs: Căpâlnaş Augustin (Mediaş – Sibiu) | |
Obs: Dan Costin (Zalău – Sălaj) | ||
4 | ACS Soimii Pancota (AR) – CS Unirea Jucu (CJ) | A: Muresan Horia Andrei (Timişoara – Timiş) |
A1: Botaș Alin Marian (Timişoara – Timiş) | ||
Data: 2013-10-11 Ora: 15:00 | A2: Aloman Andrada (Timişoara – Timiş) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Soimii (Pancota – Arad) | Obs: Matei Dionisie Doru (Zalău – Sălaj) | |
Obs: Cocoş Adrian (Reşiţa – Caraş Severin) | ||
5 | ACS FC Municipal Baia Mare (MM) – ACF Metalurgistul Cugir 1939 (AB) | A: Spinu Mihai (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Glaser Ianoş Csaba (Poiana Codrului – Satu Mare) | ||
Data: 2013-10-11 Ora: 15:00 | A2: Hiticas Andra Simona (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: | Obs: Pantea Cornel (Oradea – Bihor) | |
Obs: Vigu Iosif (Satu Mare – Satu Mare) | ||
6 | CS Ineu (AR) – FC Unirea Dej (CJ) | A: Gheorghioiu Eugen (Timişoara – Timiş) |
A1: Pleşa Cristian Ionuţ (Timişoara – Timiş) | ||
Data: 2013-10-12 Ora: 15:00 | A2: Lakatos Rares (Oradea – Bihor) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Orasenesc (Ineu – Arad) | Obs: Moisin Sebastian (Oradea – Bihor) | |
Obs: Velea Ion (Craiova – Dolj) |
Seria 6
Echipe | Arbitri | |
1 | AFC Fortuna Poiana Campina (PH) – SCM Arges Pitesti 2012 (AG) | A: Comănescu Adrian (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: Păunescu Florin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | ||
Data: 2013-10-11 Ora: 15:00 | A2: Demetrescu Daniel (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | |
Liga a 3-a, Seria 6 | ||
Stadion: Fortuna Poiana Campina (Câmpina – Prahova) | Obs: Munteanu Marius (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Rădulescu Bogdan (Bucureşti – Bucureşti) | ||
2 | ACS Civitas Fagaras (BV) – FC Zagon (CV) | A: Marodin Ion Marius (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Radu Dragos (Dragomireşti – Ilfov) | ||
Data: 2013-10-11 Ora: 15:00 | A2: Popescu Speranţa (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 3-a, Seria 6 | ||
Stadion: Park Arena (Făgăraş – Braşov) | Obs: Fărăgău Ovidiu (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Obs: Szatmari Tiberiu (Târgu Mureş – Mureş) | ||
3 | CS Atletic Bradu (AG) – FCM Avantul Reghin (MS) | A: Croitoru Nicolae Alin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: Zaharioiu Ionuţ (Băbeni – Vâlcea) | ||
Data: 2013-10-11 Ora: 15:00 | A2: Voinea Cristian Marius (Giurgiu – Giurgiu) | |
Liga a 3-a, Seria 6 | ||
Stadion: Bradu (Bradu – Argeş) | Obs: Dumitrica Ion (Craiova – Dolj) | |
Obs: Purima Petru (Sibiu – Sibiu) | ||
4 | ACS URBAN Titu (DB) – FC MUNICIPAL Câmpina (PH) | A: Porumbel Valentin (Olteniţa – Călăraşi) |
A1: Tănase Aurelian Sebastian (Roşiori de Vede – Teleorman) | ||
Data: 2013-10-11 Ora: 15:00 | A2: Teodorescu Tomi (Roşiori de Vede – Teleorman) | |
Liga a 3-a, Seria 6 | ||
Stadion: Orăşenesc (Titu – Dâmbovita) | Obs: Zgovancu Marius (Târgu Jiu – Gorj) | |
Obs: Ionescu Adrian Mihail (Bucureşti – Bucureşti) | ||
5 | FC Chindia Târgovişte (DB) – CS CONPET Ploieşti (PH) | A: Erdei Zoltan Iosif (Slatina – Olt) |
A1: Țuțu Lucian (Braşov – Braşov) | ||
Data: 2013-10-12 Ora: 15:00 | A2: Zamfir Doru (Slatina – Olt) | |
Liga a 3-a, Seria 6 | ||
Stadion: Eugen Popescu (Târgovişte – Dâmbovita) | Obs: Badea Gheorghe (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Zalupca Cristian (Bucureşti – Bucureşti) | ||
6 | FC Papauti (CV) – FCM Târgovişte (DB) | A: Albon Teodora (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Todea Anghel (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2013-10-12 Ora: 15:00 | A2: Herţia Radu Nicolae (Câmpia Turzii – Cluj) | |
Liga a 3-a, Seria 6 | ||
Stadion: Comunal (Păpăuti – Covasna) | Obs: Ionescu Mihail (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Şulea Valer (Braşov – Braşov) |
Sursa: frf-cca.ro
Comentarii recente