![](https://scoaladearbitri.ro/wp-content/uploads/2022/03/TesteArb-L3_CheileGr_Seria3_050322-0-Copy.jpeg)
Sambata, 5 martie, arbitrii de Liga 3 din judetele: B, BC, BZ, CL, GL, IS, IF, SB, TR, TL au sustinut testarea fizica inaintea sezonului de iarna. A fost ultima zi a seminarului de iarna organizat de CCA, la Cheile Gradistei.
© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare.
~ SITE-URI UTILE ~
Comentarii recente