![](https://scoaladearbitri.ro/wp-content/uploads/2018/12/Alexandru-Deaconu_frf_640x478.jpg)
Alexandru Deaconu (foto: FRF) a fost delegat de UEFA la un joc din preliminariile EURO 2020, grupa E. Vicepreședintele CCA va fi observator de arbitri la partida Azerbaidjan – Croația, programata asta-seara, de la ora 19:00, la Baku.
Sandro Schärer va oficia la centru, iar Stéphane De Almeida si Sladan Josipovic la liniile de margine. Al patrulea oficial a fost desemnat Fedayi San. Toti patru sunt din Elvetia. Delegat UEFA va fi Siarhiej Ilič, din Belarus.
Comentarii recente