Cupa Romaniei, Editia 2017-2018, Faza I
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | ACS Transdor Tudora (BT) – CSM Bucovina Rădăuţi (SV) | A: Baban Vlad (Iaşi – Iaşi) |
A1: Arusoaiei Ovidiu (Piatra Neamţ – Neamţ) | ||
Data: 2017-08-09 Ora: 17:30 | A2: Cornea Tudor (Iaşi – Iaşi) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Comunal (Tudora – Botoşani) | ||
2 | CS Cimentul Bicaz – AS Viitorul Curiţa | A: Aelenei Ciprian (Iaşi – Iaşi) |
A1: Condurache Adrian (Paşcani – Iaşi) | ||
Data: 2017-08-09 Ora: 17:30 | A2: Melinte Ionut (Iaşi – Iaşi) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Cimentul (Bicaz – Neamţ) | ||
3 | AS Unirea Mirceşti – CSM Paşcani (IS) | A: Baciu Andrei (Botoşani – Botoşani) |
A1: Noroc Mihaita Adrian (Botoşani – Botoşani) | ||
Data: 2017-08-09 Ora: 17:30 | A2: Cretu Radu (Botoşani – Botoşani) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Comunal Mircești (Iugani – Iaşi) | ||
4 | CS FC 2007 Gîrceni (VS) – ACS Sportul Chiscani | A: Lungu Valentin (Iaşi – Iaşi) |
A1: Vornicu Adrian (Iaşi – Iaşi) | ||
Data: 2017-08-09 Ora: 17:30 | A2: Ciuban Cosmin (Iaşi – Iaşi) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Comunal (Gîrceni – Vaslui) | ||
5 | ACS Voinţa Cetate – AS FC Universitatea Cluj | A: Szekely Zoltan (Baia Mare – Maramureş) |
A1: Lar Stefan Daniel (Baia Mare – Maramureş) | ||
Data: 2017-08-09 Ora: 17:30 | A2: Soponar Răzvan Ionut (Baia Mare – Maramureş) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Comunal (Orheiu Bistriţei – Bistriţa Năsăud) | ||
6 | Progresul Şomcuţa Mare – CS Rapid Jibou | A: Kovacs Istvan (Carei – Satu Mare) |
A1: Kopriva Zsolt (Satu Mare – Satu Mare) | ||
Data: 2017-08-09 Ora: 17:30 | A2: Corb Ioan Alexandru (Satu Mare – Satu Mare) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Comunal Recea (Comuna Recea – Maramureş) | ||
7 | AS Luceafărul Decebal – CS Diosig-Bihardiószeg | A: Vadana Sorin (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Antal Csaba (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2017-08-09 Ora: 17:30 | A2: Torok Gyurko Zoltan Attila (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Comunal (Decebal – Satu Mare) | ||
8 | ACS Şurianu 1945 Sebeş – AFC Unirea 1924 Alba Iulia | |
nu se disputa | ||
Data: 2017-08-09 Ora: 17:30 | ||
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: | ||
9 | CS Juvenes Târgu Mureş – AS Unirea Cristuru Secuiesc | |
nu se disputa | ||
Data: 2017-08-09 Ora: 17:30 | ||
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: | ||
10 | ACS FC Păpăuţi – AFC Odorheiu Secuiesc | A: Amoraritei Mihai (Câmpina – Prahova; foto) |
A1: Dragoş Bogdan Ioan (Făgăraş – Braşov) | ||
Data: 2017-08-09 Ora: 17:30 | A2: Cantemir Constantin Mihai (Făgăraş – Braşov) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Comunal (Zagon – Covasna) | ||
11 | AS Spicul Şeica Mare – ASF Zărneşti | A: Popa Sergiu (Aiud – Alba) |
A1: Marginean Adrian (Aiud – Alba) | ||
Data: 2017-08-09 Ora: 17:30 | A2: Popa Daniel (Aiud – Alba) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Spicul (Şeica Mare – Sibiu) | ||
12 | AS Voinţa Biled – CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic (TM) | A: Gornic Alexandru Dan (Arad – Arad) |
A1: Fiter Ciprian (SânMartin – Bihor) | ||
Data: 2017-08-09 Ora: 17:30 | A2: Gireada Bogdan (Satu Mare – Satu Mare) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Comunal (Biled – Timiş) | ||
13 | CS Şoimii Lipova – CS Millenium Giarmata (TM) | A: Lădar Razvan (Oradea – Bihor) |
A1: Pascu Radu (Satu Mare – Satu Mare) | ||
Data: 2017-08-09 Ora: 17:30 | A2: Humita Ioan Daniel (Armenis – Caraş Severin) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Şoimii (Pâncota – Arad) | ||
14 | CS Voinţa Lupac (CS) – CS Inter Petrila | A: Gaitin Claudiu (Ghiroda – Timiş) |
A1: Filip Alexandru (Timişoara – Timiş) | ||
Data: 2017-08-09 Ora: 17:30 | A2: Botaş Nicolae Cătălin (Timişoara – Timiş) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Vointa (Lupac – Caraş Severin) | ||
15 | AS Recolta Dănceu – ACS Ştiinţa Turceni | A: Demetrescu Iuliana Elena (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: Badea Marius (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | ||
Data: 2017-08-09 Ora: 17:30 | A2: Constantinescu Daniela (Craiova – Dolj) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Recolta (Dănceu – Mehedinţi) | ||
16 | CS Dunărea Calafat – AS FC Milcov | A: Busi Cătălin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: Mihaila Alexandru (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | ||
Data: 2017-08-09 Ora: 17:30 | A2: Truţă Marian (Babeni – Vâlcea) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Dunărea (Calafat – Dolj) | ||
17 | CS Posada Perişani – ACS Şirineasa | |
nu se disputa | ||
Data: 2017-08-09 Ora: 17:30 | ||
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: | ||
18 | AS Colibaşi – ACS Urban Titu | A: Pană Catalin Marian (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Burlacu Florin Liviu (Urziceni – Ialomiţa) | ||
Data: 2017-08-09 Ora: 17:30 | A2: Nan Marilena Catalina (Alexandria – Teleorman) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Baza Sportivă Gr. Şc. Colibaşi (Colibaşi – Argeş) | ||
19 | AS Gloria Gaz Metan Corneşti – AS FC Aninoasa | A: Oprea Ovidiu Petru (Ploieşti – Prahova) |
A1: Dumitru Ionel Valentin (Gherghiţa – Prahova) | ||
Data: 2017-08-09 Ora: 17:30 | A2: Dobre Răzvan Mihai (Şotânga – Dâmbovita) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Comunal Corneşti (Cornesti – Dâmbovita) | ||
20 | ACS Astra Plosca – AS Mihai Bravu | A: Illyeş Adrian (Ploieşti – Prahova) |
A1: Necula Mihaita (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2017-08-09 Ora: 17:30 | A2: Cătană Gabriel Ion (Târgovişte – Dâmbovita) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Comunal (Plosca – Teleorman) | ||
21 | Bărăganul Ciulniţa – AS FC Agricola Borcea | A: Terteleac Ana Maria (Berceni – Ilfov) |
A1: Vatamanu Cosmin (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2017-08-09 Ora: 17:30 | A2: Bobe Ionuţ Marius (Videle – Teleorman) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Comunal (Ciulniţa – Ialomiţa) | ||
22 | ACS Regal Sport Club Ferdinand I – ACS Petrolul 52 | A: Avram Robert (Piteşti – Argeş) |
A1: Bîrdeş Romică (Piteşti – Argeş) | ||
Data: 2017-08-09 Ora: 17:30 | A2: Bălan Gheorghită (Piteşti – Argeş) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Coresi (Bucureşti – Bucureşti) | ||
23 | CSO Bragadiru – ACS Înainte Modelu | A: Trandafir Cristina Mariana (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Tepusa Mihaela (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2017-08-09 Ora: 17:30 | A2: Ivanov Roxana (Bucureşti – Bucureşti) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Parc (Bragadiru – Ilfov) | ||
24 | CS Victoria Ianca – CSM Focşani 2007 | A: Beldiman Razvan (Galaţi – Galaţi) |
A1: Bedreaga Razvan (Galaţi – Galaţi) | ||
Data: 2017-08-09 Ora: 17:30 | A2: Iftode Florin (Târgu Bujor – Galaţi) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Ştefan Vrăbioru (Ianca – Brăila) | ||
25 | Viitorul Fântânele – ACS Pescăruşul Sarichioi Jr. | A: Burloiu Dorin (Galaţi – Galaţi) |
A1: Vişan Florian Alexandru (Galaţi – Galaţi) | ||
Data: 2017-08-09 Ora: 17:30 | A2: Vlase Daniel (Slobozia Conachi – Galaţi) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Comunal (Fântânele – Constanţa) | ||
26 | FC Buzău – AS Zimbrul Slobozia Conachi | A: Chitu Marius (Târgovişte – Dâmbovita) |
A1: Pucheanu Florin (Ulmi – Dâmbovita) | ||
Data: 2017-08-09 Ora: 17:30 | A2: Iugulescu Petruţa (Târgovişte – Dâmbovita) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Gloria (Buzău – Buzău) | ||
Sursa: frf-cca
Comentarii recente