Liga 2, Etapa 32
# | echipe | arbitri |
1 | ACS FC Academica Clinceni – CS Unirea Tărlungeni (BV) | |
nu se disputa | ||
Data: 2017-04-29 Ora: 11:00 | ||
Liga a 2-a, Liga 2 | ||
Stadion: Clinceni – Arena 1 (Clinceni – Ilfov) | ||
2 | CS Mioveni (AG) – CS Metalul Reşiţa SA (CS) | A: Codrea Cristian (Baia Mare – Maramureş) |
A1: Lucaci Cristian Nicolae (Baia Mare – Maramureş) | ||
Data: 2017-04-29 Ora: 11:00 | A2: Despa Radu (Baia Mare – Maramureş) | |
Liga a 2-a, Liga 2 | R1: Vieru Cristian (Cisnădie – Sibiu) R2: ( – ) |
|
Stadion: Orasenesc (Mioveni – Argeş) | Obs: Tamaş Zoltan (Odorheiu Secuiesc – Harghita) | |
Obs: Paraschiv Dumitru (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) | ||
3 | CS Şoimii Pâncota (AR) – ACS Foresta Suceava (SV) | |
nu se disputa | ||
Data: 2017-04-29 Ora: 11:00 | ||
Liga a 2-a, Liga 2 | ||
Stadion: | ||
4 | CS Luceafărul Oradea (BH) – CSM Râmnicu Vâlcea (VL) | |
nu se disputa | ||
Data: 2017-04-29 Ora: 11:00 | ||
Liga a 2-a, Liga 2 | ||
Stadion: | ||
5 | CS Afumaţi (IF) – FC Chindia Târgovişte (DB) | A: Oprea Ovidiu Petru (Ploieşti – Prahova; foto) |
A1: Dută George Bogdan (Bacău – Bacău) | ||
Data: 2017-04-29 Ora: 11:00 | A2: Antal Damian (Bacău – Bacău) | |
Liga a 2-a, Liga 2 | R1: Gheorghe Alin (Ploieşti – Prahova) R2: ( – ) |
|
Stadion: Comunal (Afumati – Ilfov) | Obs: Seceanu Liviu (Galaţi – Galaţi) | |
Obs: Constantinescu George (Slatina – Olt) | ||
6 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe (CV) – ACS Berceni (IF) | |
nu se disputa | ||
Data: 2017-04-29 Ora: 11:00 | ||
Liga a 2-a, Liga 2 | ||
Stadion: | ||
7 | CS FC Olimpia 2010 Satu Mare – ACS ASU Politehnica Timișoara (TM) | A: Ardelean Mircea (Arad – Arad) |
A1: Cîmpeanu Petrică Ionut (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2017-04-29 Ora: 11:00 | A2: Bălan Marius (Dej – Cluj) | |
Liga a 2-a, Liga 2 | R1: Necrici Razvan (Baia Mare – Maramureş) R2: ( – ) |
|
Stadion: Olimpia (Satu Mare – Satu Mare) | Obs: Marc Vasile (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Obs: Lucaci Adrian (Arad – Arad) | ||
8 | SC Juventus Bucureşti (B) – CS Baloteşti (IF) | |
Data: 2017-04-30 Ora: 11:00 | ||
Liga a 2-a, Liga 2 | ||
Stadion: Juventus (Bucureşti – Bucureşti) | Obs: Petropulos Cristian (Alba Iulia – Alba) | |
9 | AFC Dunărea 2005 Călăraşi (CL) – ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) | |
Data: 2017-04-30 Ora: 11:30 | ||
Liga a 2-a, Liga 2 | ||
Stadion: Stadionul Central „Ion Comșa” (Călăraşi – Călăraşi) | Obs: Gheorghita Bogdan (Vaslui – Vaslui) | |
10 | SC FC Braşov SA (BV) – ACS Dacia Unirea Brăila (BR) | |
Data: 2017-05-02 Ora: 17:00 | ||
Liga a 2-a, Liga 2 | ||
Stadion: Tineretului (Braşov – Braşov) | Obs: Anton Ciprian (Suceava – Suceava) | |
Sursa: frf-cca.ro
Comentarii recente