Liga 2, Etapa 30
# | echipe | arbitri |
1 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe (CV) – ACS ASU Politehnica Timișoara (TM) | A: Dreve Dan Florin (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Iovu Ciprian (Botoşani – Botoşani) | ||
Data: 2017-04-21 Ora: 16:00 | A2: Brînză Iulian Cătălin (Botoşani – Botoşani) | |
Liga a 2-a, Liga 2 | R1: Iugulescu Ionuţ Valentin (Târgovişte – Dâmbovita) R2: ( – ) |
|
Stadion: Municipal (Sfântu Gheorghe – Covasna) | Obs: Crângaşu Silviu (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Marcu Traian (Sibiu – Sibiu) | ||
2 | SC FC Braşov SA (BV) – CSM Râmnicu Vâlcea (VL) | |
3 | CS Şoimii Pâncota (AR) – FC Chindia Târgovişte (DB) | |
nu se disputa | ||
4 | CS Luceafărul Oradea (BH) – ACS Berceni (IF) | |
nu se disputa | ||
5 | CS Afumaţi (IF) – CS Baloteşti (IF) | A: Anghelinei Bogdan Ionuţ (Galaţi – Galaţi) |
A1: Vişan Florian Alexandru (Galaţi – Galaţi) | ||
Data: 2017-04-22 Ora: 11:00 | A2: Voicu Cristian (Focşani – Vrancea) | |
Liga a 2-a, Liga 2 | R1: Oprea Ovidiu Petru (Ploieşti – Prahova) R2: ( – ) |
|
Stadion: Comunal (Afumati – Ilfov) | Obs: Ionita Andrei (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Basarab Mihai (Slobozia – Ialomiţa) | ||
6 | SC Juventus Bucureşti (B) – ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) | A: Andrei Florin (Târgu Mureş – Mureş) |
A1: Bîrdeş Romică (Piteşti – Argeş) | ||
Data: 2017-04-22 Ora: 11:00 | A2: Dumitru Ionel Valentin (Gherghiţa – Prahova; foto) | |
Liga a 2-a, Liga 2 | R1: Avram Robert (Piteşti – Argeş) R2: ( – ) |
|
Stadion: Juventus (Bucureşti – Bucureşti) | Obs: Bratu Vasile (Slobozia – Ialomiţa) | |
Obs: Carjă Lucian (Constanţa – Constanţa) | ||
7 | CS FC Olimpia 2010 Satu Mare – CS Unirea Tărlungeni (BV) | |
Data: 2017-04-22 Ora: 11:00 | ||
8 | CS Metalul Reşiţa SA (CS) – ACS Dacia Unirea Brăila (BR) | A: Chitu Marius (Târgovişte – Dâmbovita) |
A1: Cătană Gabriel Ion (Târgovişte – Dâmbovita) | ||
Data: 2017-04-22 Ora: 11:00 | A2: Dobre Răzvan Mihai (Şotânga – Dâmbovita) | |
Liga a 2-a, Liga 2 | R1: Pană Catalin Marian (Bucureşti – Bucureşti) R2: ( – ) |
|
Stadion: Voinţa (Snagov – Ilfov) | Obs: Mureşan Ioan (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Lumanare Marian (Bucureşti – Bucureşti) | ||
9 | CS Mioveni (AG) – ACS Foresta Suceava (SV) | A: Flueran Viorel Nicusor (Craiova – Dolj) |
A1: Burlacu Florin Liviu (Urziceni – Ialomiţa) | ||
Data: 2017-04-22 Ora: 12:00 | A2: Vatamanu Cosmin (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 2-a, Liga 2 | R1: Peşu Ionela Alina (Craiova – Dolj) R2: ( – ) |
|
Stadion: Orasenesc (Mioveni – Argeş) | Obs: Marc Vasile (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Obs: Sârbu Mircea (Hunedoara – Hunedoara) | ||
10 | ACS FC Academica Clinceni – AFC Dunărea 2005 Călăraşi (CL) | |
Data: 2017-04-23 Ora: 11:00 | ||
Liga a 2-a, Liga 2 | ||
Stadion: Clinceni – Arena 1 (Clinceni – Ilfov) | Obs: Tudor Emil (Târgovişte – Dâmbovita) | |
Sursa: frf-cca.ro
Comentarii recente