Liga 3, Etapa 7
Seria 1
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | CSM Roman (NT) – ACS Olimpia 2010 Rm. Sărat | A: Ciucanu Octavian (Braşov – Braşov) |
A1: Pavel Cojocaru Andrei (Braşov – Braşov) | ||
Data: 2016-10-14 Ora: 15:00 | A2: Schiopet Claudiu (Braşov – Braşov) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Moldova (Roman – Neamţ) | Obs: Anitoaei Petronela (Iaşi – Iaşi) | |
Obs: Simionas Vasile (Iaşi – Iaşi) | ||
2 | Atletico Vaslui – Sport Club Bacau (BC) | A: Cretu Denis Andrei (Botoşani – Botoşani) |
A1: Tanasa Ionel (Botoşani – Botoşani) | ||
Data: 2016-10-14 Ora: 15:00 | A2: Melinte Ionut (Iaşi – Iaşi) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Municipal (Vaslui – Vaslui) | Obs: Rusu Cristinel (Focşani – Vrancea) | |
Obs: Vamanu Vasile (Piatra Neamţ – Neamţ) | ||
3 | CSM Paşcani (IS) – CS Aerostar Bacău (BC) | A: Baciu Andrei (Botoşani – Botoşani) |
A1: Vlase Daniel (Slobozia Conachi – Galaţi) | ||
Data: 2016-10-14 Ora: 15:00 | A2: Bedreaga Razvan (Galaţi – Galaţi) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: CFR (Paşcani – Iaşi) | Obs: Botezatu Nicolae (Piatra Neamţ – Neamţ) | |
Obs: Mironas Ioan (Piatra Neamţ – Neamţ) | ||
4 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc – ACS Olimpic Cetate Rasnov | A: Lunca Dragoș Nicolae (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Antal Csaba (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2016-10-14 Ora: 15:00 | A2: Pojar Paul Bogdan (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Municipal (Miercurea Ciuc – Harghita) | Obs: Sava Cristian (Bacău – Bacău) | |
Obs: Munteanu Ionel (Bacău – Bacău) | ||
5 | CS Stiinta Miroslava (IS) – STA | |
Data: 2016-10-15 Ora: 15:00 | ||
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Comunal (Miroslava – Iaşi) | ||
6 | AFC Hărman – CS Sporting Liesti (GL) | A: Dumitrache Bogdan (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Dumitru Ionel Valentin (Gherghiţa – Prahova) | ||
Data: 2016-10-15 Ora: 15:00 | A2: Popovici Cătălin Alexandru (Ploieşti – Prahova) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Hărman Arena (Hărman – Braşov) | Obs: Tamaş Zoltan (Odorheiu Secuiesc – Harghita) | |
Obs: Ticlea Daniel (Buzău – Buzău) | ||
7 | AFC Odorheiu Secuiesc – Sportul Chișcani (BR) | A: Ignat Ionut (Suceava – Suceava) |
A1: Diaconu Andrei (Iaşi – Iaşi) | ||
Data: 2016-10-15 Ora: 15:00 | A2: Cornea Tudor (Iaşi – Iaşi) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Municipal iarbă (Odorheiu Secuiesc – Harghita) | Obs: Olah Iosif (Sfântu Gheorghe – Covasna) | |
Obs: Lazar Mihail (COVASNA – Covasna) | ||
8 | CS Avântul Valea Mărului (GL) – AFC Metalosport Galati (GL) | A: Botescu Dan Grigore (Bucureşti – Bucureşti) |
nu se disputa | A1: Vatamanu Cosmin (Bucureşti – Bucureşti) | |
Data: 2016-10-15 Ora: 15:00 | A2: Bodolan Alexandru (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Comunal (Valea Mărului – Galaţi) | Obs: Stoian Cosmin (Constanţa – Constanţa) | |
Obs: Ibris Valeriu (Buzău – Buzău) |
Seria 2
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | SC FC Metaloglobus SA (B) – CS Viitorul Domneşti (IF) | A: Naidin Marius (Piteşti – Argeş) |
A1: Marin Nicusor (Suseni – Argeş) | ||
Data: 2016-10-14 Ora: 15:00 | A2: Mocanu Florin Aurelian (Târgovişte – Dâmbovita) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Metaloglobus (Bucureşti – Bucureşti) | Obs: Crângaşu Silviu (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Cernea Roxana (Bucureşti – Bucureşti) | ||
2 | FC Dinamo 1948 SA Bucuresti 2 (B) – CS Petrolistul Boldești | A: Avram Robert (Piteşti – Argeş) |
A1: Iugulescu Petruţa (Târgovişte – Dâmbovita) | ||
Data: 2016-10-14 Ora: 15:00 | A2: Cosmescu Cristian (Piteşti – Argeş) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Romprim (Bucureşti – Bucureşti) | Obs: Ivan Iulian (Giurgiu – Giurgiu) | |
Obs: Petre Costel (Constanţa – Constanţa) | ||
3 | ACS Inainte Modelu (CL) – AFC Astra 2 (PH) | A: Anton Sergiu (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Goicea Silviu (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2016-10-14 Ora: 15:00 | A2: Ivanov Roxana (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Vasile Enache (Modelu – Călăraşi) | Obs: Diaconu Gigi (Buzău – Buzău) | |
Obs: Mihail Marian (Bucureşti – Bucureşti) | ||
4 | ACS FC Delta Dobrogea Tulcea (TL) – CS Tunari (IF) | A: Macovei Florin Aurelian (Galaţi – Galaţi) |
A1: Iacob Florin (Constanţa – Constanţa) | ||
Data: 2016-10-15 Ora: 15:00 | A2: Vişan Florian Alexandru (Galaţi – Galaţi) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Delta (Tulcea – Tulcea) | Obs: Grozea Teodor (Brăila – Brăila) | |
Obs: Seferi Gheorghe (Galaţi – Galaţi) | ||
5 | SC Popeşti Leordeni – Fotbal Club Viitorul 2 SA (CT) | A: Ionaşcu Laurenţiu (Buzău – Buzău) |
A1: Babadac Ionuţ (Alexandria – Teleorman) | ||
Data: 2016-10-15 Ora: 15:00 | A2: Brandusa Silviu (Călăraşi – Călăraşi) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Inter Gaz (Popeşti Leordeni – Ilfov) | Obs: Cristea Ion (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Toma Cristina (Bucureşti – Bucureşti) | ||
6 | CSA Axiopolis Sport Cernavoda – AS Arsenal Malu (GR) | A: Breoi Nicolae (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Țoie Aurelian (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2016-10-15 Ora: 15:00 | A2: Neagu Gabriel (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Trust (Cernavodă – Constanţa) | Obs: Ciubotariu Liviu (Galaţi – Galaţi) | |
Obs: Costache Mihai (Bucureşti – Bucureşti) | ||
7 | CSM Olteniţa – AFC Unirea 04 Slobozia (IL) | A: Robu Ovidiu (Popeşti Leordeni – Ilfov) |
A1: Banu Adrian Bogdan (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2016-10-15 Ora: 15:00 | A2: Florea Bianca (Ploieşti – Prahova) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Orășenesc (Olteniţa – Călăraşi) | Obs: Stănescu Florin (Dragomireşti – Ilfov) | |
Obs: Epure Valentin (Bucureşti – Bucureşti) |
Seria 3
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | CS Atletic Bradu (AG) – CS CONCORDIA Chiajna 2 (IF) | A: Ștef Claudiu (Târgu Mureş – Mureş) |
A1: Albu Balint (Târgu Mureş – Mureş) | ||
Data: 2016-10-14 Ora: 15:00 | A2: Gaspar Vladut (Târgu Mureş – Mureş) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Bradu (Bradu – Argeş) | Obs: Moise Gheorghe (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Gherghe Alexandru (Făgăraş – Braşov) | ||
2 | CS Mioveni 2 – SCM Pitesti (AG) | A: Oprea Ovidiu Petru (Ploieşti – Prahova) |
A1: Dumitrache Stefan (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2016-10-14 Ora: 15:00 | A2: Petre Doru Nicolae (Ploieşti – Prahova) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Grup Scolar (Mioveni – Argeş) | Obs: Simtion Daniel (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Blagoe Vasile (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) | ||
3 | ACS Șirineasa – FC Aninoasa (DB) | A: Neculcea Bogdan (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Popa Romeo (Craiova – Dolj) | ||
Data: 2016-10-14 Ora: 15:00 | A2: Constantinescu Daniela (Craiova – Dolj) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Comunal (Şirineasa – Vâlcea) | Obs: Mușetoiu Elena (Piteşti – Argeş) | |
Obs: Iancu Marin (Urziceni – Ialomiţa) | ||
4 | ACSO Filiaşi – CS Podari (DJ) | A: Trandafir Cristina Mariana (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Radu Dragos (Dragomireşti – Ilfov) | ||
Data: 2016-10-14 Ora: 15:00 | A2: Istrate Marian (Buftea – Ilfov) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Oltenia (fost Petrom Chimia) (Craiova – Dolj) | Obs: Stefan Ion (Buzescu – Teleorman) | |
Obs: Catanescu Marian (Gorj – Gorj) | ||
5 | ACS URBAN Titu (DB) – Club Sportiv U Craiova SA 2 (DJ) | A: Terteleac Ana Maria (Berceni – Ilfov) |
A1: Măndită Cristian Ionut (Tunari – Ilfov) | ||
Data: 2016-10-15 Ora: 15:00 | A2: Cojocaru Ionut (Giurgiu – Giurgiu) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Orăşenesc (Titu – Dâmbovita) | Obs: Diaconu Gigi (Buzău – Buzău) | |
Obs: Barbu Florentin (Giurgiu – Giurgiu) | ||
6 | FC Voluntari 2 – STA | |
Data: 2016-10-15 Ora: 15:00 | ||
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Nita Pintea (Voluntari – Ilfov) | ||
7 | CSM Flacăra Moreni (DB) – SC FC Steaua București SA 2 | A: Olaru Gheorghe Alin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: Pătraşcu Cristian Daniel (Craiova – Dolj) | ||
Data: 2016-10-15 Ora: 15:00 | A2: Ilinca Cristian Daniel (Craiova – Dolj) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Flacăra (Moreni – Dâmbovita) | Obs: Veress Lorant (Sfântu Gheorghe – Covasna) | |
Obs: Dumitru Aurelian (Călăraşi – Călăraşi) | ||
8 | CS Sporting Rosiori 2008 – FCM Alexandria (TR) | A: Mladinovici Horia Gabriel (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Burlacu Florin Liviu (Urziceni – Ialomiţa) | ||
Data: 2016-10-15 Ora: 15:00 | A2: Bîrdeş Romică (Piteşti – Argeş) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Municipal (Roşiori de Vede – Teleorman) | Obs: Duinea Florin (Craiova – Dolj) | |
Obs: Cusca Ionut (Teleorman – Teleorman) |
Seria 4
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | CS Millenium Giarmata (TM) – ACS Poli Timișoara 2 | A: Domsa Mihai (Aiud – Alba) |
A1: Pantea Sebastian (Arad – Arad) | ||
Data: 2016-10-14 Ora: 15:00 | A2: Popa Daniel (Aiud – Alba) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Nicu Moraru (Giarmata – Timiş) | Obs: Glogoviceanu Lucian (Reşiţa – Caraş Severin) | |
Obs: Mierea Florin (Timişoara – Timiş) | ||
2 | CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic (TM) – CS National Sebiş (AR) | A: Popa Sergiu (Aiud – Alba) |
A1: Epure Adrian (Orlat – Sibiu) | ||
Data: 2016-10-14 Ora: 15:00 | A2: Nagy Daniel (Mediaş – Sibiu) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: CFR (Timişoara – Timiş) | Obs: Moisescu Luis (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) | |
Obs: Lupu Alin (Caras Severin – Caraş Severin) | ||
3 | AFC Unirea 1924 Alba Iulia – CS Performanţa Ighiu (AB) | A: Gaitin Claudiu (Ghiroda – Timiş) |
A1: Drula Ionel Caius (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) | ||
Data: 2016-10-14 Ora: 15:00 | A2: Samsudean Patricia (Timişoara – Timiş) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Minaur (Zlatna – Alba) | Obs: Bordaş Vasile (Târgu Mureş – Mureş) | |
Obs: Dima Nicolae (Gorj – Gorj) | ||
4 | CNS Cetate Deva – AS FC Ripensia Timișoara (TM) | A: Inoan Vlad (Floreşti – Cluj) |
A1: Giorgiu Claudiu (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2016-10-14 Ora: 15:00 | A2: Todea Anghel (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Cetate (Deva – Hunedoara) | Obs: Bocai Ovidiu (Aiud – Alba) | |
Obs: Rad Vasile (Arad – Arad) | ||
5 | ACS Industria Galda – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) | A: Lădar Razvan (Oradea – Bihor) |
A1: Gireada Bogdan (Oradea – Bihor) | ||
Data: 2016-10-15 Ora: 15:00 | A2: Albu Sergiu Tudor (Oradea – Bihor) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Galda de Jos (Galda de Jos – Alba) | Obs: Stefanuti Claudiu (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | |
Obs: Orosfoian Ioan (Târgu Mureş – Mureş) | ||
6 | CS Gloria Lunca Teuz Cermei – CS Municipal Lugoj (TM) | A: Almas Gabriel (Zalău – Sălaj) |
A1: Cozorici Ioan (Zalău – Sălaj) | ||
Data: 2016-10-15 Ora: 15:00 | A2: Duma Sergiu (Zalău – Sălaj) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Comunal-Central (Cermei – Arad) | Obs: Moisin Sebastian (Oradea – Bihor) | |
Obs: Copacean Adrian (Caras Severin – Caraş Severin) | ||
7 | ACS UTA Bătrâna Doamnă 2 – CSM Scolar Resita | A: Necrici Razvan (Baia Mare – Maramureş) |
A1: Lar Stefan Daniel (Baia Mare – Maramureş) | ||
Data: 2016-10-15 Ora: 15:00 | A2: Soporan Răzvan (Baia Mare – Maramureş) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Otto Greffner (Șiria – Arad) | Obs: Matei Dionisie Doru (Zalău – Sălaj) | |
Obs: Orbonas Calin Marius (Ilia – Hunedoara) |
Seria 5
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | CS Osorhei (BH) – CS Unirea Jucu (CJ) | A: Barzuca Dorian (Lugoj – Timiş) |
A1: Filip Alexandru (Timişoara – Timiş) | ||
Data: 2016-10-14 Ora: 15:00 | A2: Mihoc Alina (Arad – Arad) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Comunal Alparea (Osorhei – Bihor) | Obs: Ciotlaus Sorin (Deva – Hunedoara) | |
Obs: China Ion Nicolae (Baia Mare – Maramureş) | ||
2 | CF Metalurgistul Cugir 1939 (AB) – ACS Fotbal Comuna Recea | A: Neagoe Daniel Nicolae (Timişoara – Timiş) |
A1: Humita Ioan Daniel (Armenis – Caraş Severin) | ||
Data: 2016-10-14 Ora: 15:00 | A2: Ilie Alexandru (Bocşa – Caraş Severin) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Arena CSO (Cugir – Alba) | Obs: Tomoioaga Grigore (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | |
Obs: Biriş Teodor (Hunedoara – Hunedoara) | ||
3 | ACS FC Bistrita – ACS Comunal Recolta Dorolț | A: Albon Teodora (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Torok Gyurko Zoltan Attila (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2016-10-14 Ora: 15:00 | A2: Popa Dragos Daniel (Baisoara – Cluj) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Teren I Complex Sportiv Jean Padureanu (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | Obs: Gheorghe Constantin (Suceava – Suceava) | |
Obs: Cioloboc Daniel (Târgu Mureş – Mureş) | ||
4 | STA – AS FC ASA 2013 Târgu Mureș 2 | |
Data: 2016-10-15 Ora: 15:00 | ||
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: | ||
5 | CS Iernut (MS) – CS Sanatatea Servicii Publice Cluj (CJ) | A: Moroita Andrei (Ploieşti – Prahova) |
A1: Tanase Lucian (Piteşti – Argeş) | ||
Data: 2016-10-15 Ora: 15:00 | A2: Ionescu Mihai Marian (Suseni – Argeş) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Cornel Orza (Iernut – Mureş) | Obs: Fodor Jozsef Lajos (Odorheiu Secuiesc – Harghita) | |
Obs: Popa Vlad (Braşov – Braşov) | ||
6 | CSM Avantul Reghin (MS) – CS FC Zalău (SJ) | A: Dorcioman Cristina (Câmpulung Muscel – Argeş) |
A1: Dorobantu Ovidiu (Olanu – Vâlcea) | ||
Data: 2016-10-15 Ora: 15:00 | A2: Costache Marian Silviu (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Avântul (Reghin – Mureş) | Obs: Monea Dan (Aiud – Alba) | |
Obs: Bacescu Mihail (Braşov – Braşov) | ||
7 | CS Viitorul Ulmeni (MM) – AFC Hermannstadt | A: Unimatan Paul (Zalău – Sălaj) |
A1: Lazar Marius Alin (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | ||
Data: 2016-10-15 Ora: 15:00 | A2: Rosca Mircea Andrei (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Orasenesc (Ulmeni – Maramureş) | Obs: Pantea Cornel (Oradea – Bihor) | |
Obs: Zare Ion (Oradea – Bihor) | ||
8 | FC Unirea Dej (CJ) – CS Gaz Metan 2 Mediaş (SB) | A: Haidiner Denis (Hunedoara – Hunedoara) |
A1: Glavan Ion Nelu (Vladimir – Gorj) | ||
Data: 2016-10-15 Ora: 15:00 | A2: Doarvas Claudiu (Mintia – Hunedoara) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Unirea (Dej – Cluj) | Obs: Jiga Dan (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | |
Obs: Toma Ivan (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) |
Sursa: frf-cca.ro
Comentarii recente