Liga 3, Etapa 4
Seria I
# | echipe | arbitri |
1 | Atletico Vaslui – CS Stiinta Miroslava (IS) | A: Burloiu Dorin (Galaţi – Galaţi) |
A1: Vişan Florian Alexandru (Galaţi – Galaţi) | ||
Data: 2016-09-23 Ora: 17:00 | A2: Vlase Daniel (Slobozia Conachi – Galaţi) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Municipal (Vaslui – Vaslui) | Obs: Diaconu Gigi (Buzău – Buzău) | |
Obs: Mironas Ioan (Piatra Neamţ – Neamţ) | ||
2 | CSM Roman (NT) – CSM Paşcani (IS) | A: Moldoveanu Cristian (Sfântu Gheorghe – Covasna) |
A1: Peter Joszef (Sfântu Gheorghe – Covasna) | ||
Data: 2016-09-23 Ora: 17:00 | A2: Szabo Attila (Odorheiu Secuiesc – Harghita) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Moldova (Roman – Neamţ) | Obs: Luca Valentin (Botoşani – Botoşani) | |
Obs: Pop Ion Gabriel Flaviu (Bacău – Bacău) | ||
3 | CS Aerostar Bacău (BC) – AFC Odorheiu Secuiesc | A: Botescu Dan Grigore (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Iovu Ciprian (Botoşani – Botoşani) | ||
Data: 2016-09-23 Ora: 17:00 | A2: Tanasa Ionel (Botoşani – Botoşani) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Aerostar (Bacău – Bacău) | Obs: Anitoaei Petronela (Iaşi – Iaşi) | |
Obs: Vamanu Vasile (Piatra Neamţ – Neamţ) | ||
4 | ACS Olimpia 2010 Rm. Sărat – Sportul Chișcani (BR) | A: Macovei Florin Aurelian (Galaţi – Galaţi) |
A1: Vornicu Adrian (Iaşi – Iaşi) | ||
Data: 2016-09-23 Ora: 17:00 | A2: Cretu Radu (Botoşani – Botoşani) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Olimpia (Râmnicu Sărat – Buzău) | Obs: Deaconu Marian (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Renta Simona (Galaţi – Galaţi) | ||
5 | Sport Club Bacau (BC) – AFC Hărman | A: Apetrei Cosmin (Roznov – Neamţ) |
A1: Andrei Ionut Razvan (Piatra Neamţ – Neamţ) | ||
Data: 2016-09-24 Ora: 17:00 | A2: Diaconu Andrei (Iaşi – Iaşi) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Letea (Bacău – Bacău) | Obs: Seceanu Liviu (Galaţi – Galaţi) | |
Obs: Simionas Vasile (Iaşi – Iaşi) | ||
6 | STA – AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Data: 2016-09-24 Ora: 17:00 | ||
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: | ||
7 | CS Sporting Liesti (GL) – CS Avântul Valea Mărului (GL) | A: Ionaşcu Laurenţiu (Buzău – Buzău) |
A1: Voicu Cristian (Focşani – Vrancea) | ||
Data: 2016-09-24 Ora: 17:00 | A2: Martinescu Bogdan Mihai (Buzău – Buzău) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Comunal (Liesti – Galaţi) | Obs: Sava Cristian (Bacău – Bacău) | |
Obs: Mircea Constantin (Buzău – Buzău) | ||
8 | ACS Olimpic Cetate Rasnov – AFC Metalosport Galati (GL) | A: Kiriţă Adrian (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Goicea Silviu (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2016-09-24 Ora: 17:00 | A2: Ivanov Roxana (Bucureşti – Bucureşti; foto) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Bucegi (Râşnov – Braşov) | Obs: Ghiberdel Mihail (Piteşti – Argeş) | |
Obs: Popescu Catalin Eugen (Ploieşti – Prahova) |
Seria II
# | echipe | arbitri |
1 | FC Dinamo 1948 SA Bucuresti 2 (B) – ACS FC Delta Dobrogea Tulcea (TL) | A: Ciuchita Laurentiu (Buftea – Ilfov) |
A1: Țuțu Lucian (Tărlungeni – Braşov) | ||
Data: 2016-09-23 Ora: 17:00 | A2: Boncz Gabriel (Făgăraş – Braşov) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Romprim (Bucureşti – Bucureşti) | Obs: Crângaşu Silviu (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Crangasu Decu (Ploieşti – Prahova) | ||
2 | AFC Astra 2 (PH) – CSM Olteniţa | A: Ștef Claudiu (Târgu Mureş – Mureş) |
A1: Albu Balint (Târgu Mureş – Mureş) | ||
Data: 2016-09-23 Ora: 17:00 | A2: Bojan Cosmin (Târgu Mureş – Mureş) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Astra (Ploieşti – Prahova) | Obs: Voicu Viorel (Slatina – Olt) | |
Obs: Barbu Catalin (Piteşti – Argeş) | ||
3 | SC FC Metaloglobus SA (B) – AS Arsenal Malu (GR) | A: Moroita Andrei (Ploieşti – Prahova) |
A1: Banu Adrian Bogdan (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2016-09-23 Ora: 17:00 | A2: Pavel Cojocaru Andrei (Braşov – Braşov) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Metaloglobus (Bucureşti – Bucureşti) | Obs: Stănescu Florin (Dragomireşti – Ilfov) | |
Obs: Matei Adrian (Bucureşti – Bucureşti) | ||
4 | CS Viitorul Domneşti (IF) – ACS Inainte Modelu (CL) | A: Safta Mihai (Iordacheanu – Prahova) |
A1: Pantilimonescu Constantin (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2016-09-24 Ora: 11:00 | A2: Ciorescu Octavian (Ploieşti – Prahova) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Baza Sportiva Buftea (Sintetic FRF) (Buftea – Ilfov) | Obs: Vadan Mugurel (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Cintic Malina (Bucureşti – Bucureşti) | ||
5 | CS Petrolistul Boldești – SC Popeşti Leordeni | A: Mavriche Sergiu (Bacău – Bacău) |
A1: Brînză Iulian Cătălin (Botoşani – Botoşani) | ||
Data: 2016-09-24 Ora: 17:00 | A2: Noroc Mihaita Adrian (Botoşani – Botoşani) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Viorel Mateianu (Boldeşti-Scăieni – Prahova) | Obs: Simtion Daniel (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Craioveanu Petrescu Florin (Bucureşti – Bucureşti) | ||
6 | CS Tunari (IF) – CSA Axiopolis Sport Cernavoda | A: Trandafir Cristina Mariana (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Necula Mihaita (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2016-09-24 Ora: 17:00 | A2: Midvichi Alexandru (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Tunari (Tunari – Ilfov) | Obs: Mușetoiu Elena (Piteşti – Argeş) | |
Obs: Popa Alexandru (Plopeni – Prahova) | ||
7 | Fotbal Club Viitorul 2 SA (CT) – AFC Unirea 04 Slobozia (IL) | A: Spinu Marius (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Paunescu Adrian (Târgovişte – Dâmbovita) | ||
Data: 2016-09-24 Ora: 17:00 | A2: Neagu Gabriel (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Academia Gheorghe Hagi – Teren 1 (Ovidiu – Constanţa) | Obs: Ciubotariu Liviu (Galaţi – Galaţi) | |
Obs: Capra Olivian (Bucureşti – Bucureşti) |
Seria III
# | echipe | arbitri |
1 | CS Atletic Bradu (AG) – CS Mioveni 2 | A: Olaru Gheorghe Alin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: Pătraşcu Cristian Daniel (Craiova – Dolj) | ||
Data: 2016-09-23 Ora: 17:00 | A2: Popa Romeo (Craiova – Dolj) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Bradu (Bradu – Argeş) | Obs: Stefan Ion (Buzescu – Teleorman) | |
Obs: Cristian Vlad (Ploieşti – Prahova) | ||
2 | CS CONCORDIA Chiajna 2 (IF) – FC Voluntari 2 | A: Catana Cristian (Târgovişte – Dâmbovita) |
A1: Iugulescu Petruţa (Târgovişte – Dâmbovita) | ||
Data: 2016-09-23 Ora: 17:00 | A2: Mocanu Florin Aurelian (Târgovişte – Dâmbovita) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Concordia (Chiajna – Ilfov) | Obs: Radu Petre (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Berceanu Roxana (Bucureşti – Bucureşti) | ||
3 | SCM Pitesti (AG) – CSM Flacăra Moreni (DB) | A: Porumbel Valentin (Olteniţa – Călăraşi) |
A1: Țoie Aurelian (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2016-09-23 Ora: 17:00 | A2: Măndită Cristian Ionut (Tunari – Ilfov) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Complex Nicolae Dobrin (Piteşti – Argeş) | Obs: Duinea Florin (Craiova – Dolj) | |
Obs: Grigore Felix (Bucureşti – Bucureşti) | ||
4 | Club Sportiv U Craiova SA 2 (DJ) – FCM Alexandria (TR) | A: Popa Sergiu (Aiud – Alba) |
A1: Popa Daniel (Aiud – Alba) | ||
Data: 2016-09-23 Ora: 17:00 | A2: Tocai Emeric (Mediaş – Sibiu) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Isalnita (Işalniţa – Dolj) | Obs: Ion Adrian (Piteşti – Argeş) | |
Obs: Găman Sorin Sergiu (Târgu Jiu – Gorj) | ||
5 | ACS URBAN Titu (DB) – ACS Șirineasa | A: Costreie Adrian Sorin (Buftea – Ilfov) |
A1: Radu Dragos (Dragomireşti – Ilfov) | ||
Data: 2016-09-24 Ora: 17:00 | A2: Istrate Marian (Buftea – Ilfov) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Orăşenesc (Titu – Dâmbovita) | Obs: Ivan Iulian (Giurgiu – Giurgiu) | |
Obs: Ciocoiu Constantin (Băicoi – Prahova) | ||
6 | FC Aninoasa (DB) – CS Sporting Rosiori 2008 | A: Dumitrache Bogdan (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Neacsu Ionut Traian (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2016-09-24 Ora: 17:00 | A2: Tepusa Mihaela (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Aninoasa (Comuna Aninoasa – Dâmbovita) | Obs: Andrei Gheorghe (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Costache Mihai (Bucureşti – Bucureşti) | ||
7 | STA – ACSO Filiaşi | |
Data: 2016-09-24 Ora: 17:00 | ||
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: | ||
8 | SC FC Steaua București SA 2 – CS Podari (DJ) | A: Dicu Madalin (Ploieşti – Prahova) |
A1: Oprescu Louis George (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2016-09-24 Ora: 17:00 | A2: Popovici Cătălin Alexandru (Ploieşti – Prahova) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Electromagnetica (Bucureşti – Bucureşti) | Obs: Dumitrescu Eduard (Piteşti – Argeş) | |
Obs: Nicolescu Viorel (Videle – Teleorman) |
Seria IV
# | echipe | arbitri |
1 | ACS Poli Timișoara 2 – AFC Unirea 1924 Alba Iulia | A: Balan Alexandru (Deva – Hunedoara) |
A1: Fiter Ciprian (SânMartin – Bihor) | ||
Data: 2016-09-23 Ora: 17:00 | A2: Albu Sergiu Tudor (Oradea – Bihor) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Calor (Timişoara – Timiş) | Obs: Arsa Emil (Arad – Arad) | |
Obs: Boros Petru (Oradea – Bihor) | ||
2 | CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) – CS Gloria Lunca Teuz Cermei | A: Lunca Dragoș Nicolae (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Antal Csaba (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2016-09-23 Ora: 17:00 | A2: Giorgiu Claudiu (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Tineretului (Rovinari – Gorj) | Obs: Moisescu Luis (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) | |
Obs: Coloj Liviu Voicu (FILIAȘI – Dolj) | ||
3 | CS National Sebiş (AR) – CNS Cetate Deva | A: Vărzan Aurel (Timişoara – Timiş) |
A1: Filip Alexandru (Timişoara – Timiş) | ||
Data: 2016-09-23 Ora: 17:00 | A2: Pascu Radu (Oradea – Bihor) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Naţional (Sebiş – Arad) | Obs: Miholcea Dan Alexandru (Bocşa – Caraş Severin) | |
Obs: Dan Costin (Zalău – Sălaj) | ||
4 | CS Performanţa Ighiu (AB) – ACS UTA Bătrâna Doamnă 2 | A: Avram Robert (Piteşti – Argeş) |
A1: Bălan Gheorghită (Piteşti – Argeş) | ||
Data: 2016-09-23 Ora: 17:00 | A2: Costache Marian Silviu (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Galda de Jos (Galda de Jos – Alba) | Obs: Sopa Danut (Sibiu – Sibiu) | |
Obs: Catana Ionel (Motru – Gorj) | ||
5 | CS Municipal Lugoj (TM) – CSM Scolar Resita | A: Vieru Cristian (Cisnădie – Sibiu) |
A1: Duta Vasile Marius (Avrig – Sibiu) | ||
Data: 2016-09-23 Ora: 17:00 | A2: Epure Adrian (Orlat – Sibiu) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Tineretului (Lugoj – Timiş) | Obs: Mocanu Silviu (Arad – Arad) | |
Obs: Scridon Daniel (Arad – Arad) | ||
6 | CS Millenium Giarmata (TM) – AS FC Ripensia Timișoara (TM) | A: Gornic Alexandru Dan (Arad – Arad) |
A1: Humita Ioan Daniel (Armenis – Caraş Severin) | ||
Data: 2016-09-23 Ora: 17:00 | A2: Udrea Ramona Doriana (Târgu Jiu – Gorj) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Nicu Moraru (Giarmata – Timiş) | Obs: Corocan Cornel (Reşiţa – Caraş Severin) | |
Obs: Bologan Gheorghe (Oradea – Bihor) | ||
7 | ACS Industria Galda – CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic (TM) | A: Nicoras Ionut Vasile (Arad – Arad) |
A1: Ilie Alexandru (Bocşa – Caraş Severin) | ||
Data: 2016-09-24 Ora: 17:00 | A2: Mihoc Alina (Arad – Arad) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Galda de Jos (Galda de Jos – Alba) | Obs: Lucaciu Dinu (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Obs: Duma Ioan (Sibiu – Sibiu) |
Seria V
# | echipe | arbitri |
1 | CS Osorhei (BH) – CF Metalurgistul Cugir 1939 (AB) | A: Dreve Dan Florin (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Todea Anghel (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2016-09-23 Ora: 17:00 | A2: Corb Sergiu Paul (Zalău – Sălaj) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Comunal Alparea (Osorhei – Bihor) | Obs: Muresan Ioan (Timişoara – Timiş) | |
Obs: Birtalan Attila (Crasna – Sălaj) | ||
2 | CS Unirea Jucu (CJ) – CSM Avantul Reghin (MS) | A: Mihai Ioan Iulian (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: Tanase Lucian (Piteşti – Argeş) | ||
Data: 2016-09-23 Ora: 17:00 | A2: Marin Nicusor (Suseni – Argeş) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Baza Sportiva (Jucu – Cluj) | Obs: Hotico Ion (Baia Mare – Maramureş) | |
Obs: China Cristian (Baia Mare – Maramureş) | ||
3 | CS Sanatatea Servicii Publice Cluj (CJ) – FC Unirea Dej (CJ) | A: Kovacs Szabolcs (Carei – Satu Mare) |
A1: Soporan Răzvan (Baia Mare – Maramureş) | ||
Data: 2016-09-23 Ora: 17:00 | A2: Muresan Cristian (Baia Mare – Maramureş) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Clujana (Cluj-Napoca – Cluj) | Obs: Hotico Ion (Baia Mare – Maramureş) | |
Obs: Foof Ervin (Sfântu Gheorghe – Covasna) | ||
4 | CS FC Zalău (SJ) – ACS FC Bistrita | A: Szekely Zoltan (Baia Mare – Maramureş) |
A1: Lar Stefan Daniel (Baia Mare – Maramureş) | ||
Data: 2016-09-23 Ora: 17:00 | A2: Tatar Nicolae (Oradea – Bihor) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Municipal (Zalău – Sălaj) | Obs: Por Constantin (Satu Mare – Satu Mare) | |
Obs: Papp Ioan (Carei – Satu Mare) | ||
5 | AS FC ASA 2013 Târgu Mureș 2 – CS Gaz Metan 2 Mediaş (SB) | A: Gheorghe Alin (Ploieşti – Prahova) |
A1: Petre Doru Nicolae (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2016-09-23 Ora: 17:00 | A2: Rusu Mircea (Ploieşti – Prahova) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Transil 2 (Târgu Mureş – Mureş) | Obs: Ciotlaus Sorin (Deva – Hunedoara) | |
Obs: Chiritescu Petrisor (Braşov – Braşov) | ||
6 | STA – CS Iernut (MS) | |
Data: 2016-09-24 Ora: 17:00 | ||
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: | ||
7 | ACS Fotbal Comuna Recea – CS Viitorul Ulmeni (MM) | A: Ardelean Mircea (Arad – Arad) |
A1: Muresan Alin Cristian (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2016-09-24 Ora: 17:00 | A2: Doarvas Claudiu (Mintia – Hunedoara) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Comunal Recea (Comuna Recea – Maramureş) | Obs: Marc Vasile (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Obs: Kemenes Emil (Baia Mare – Maramureş) | ||
8 | AFC Hermannstadt – ACS Comunal Recolta Dorolț | A: Barzuca Dorian (Lugoj – Timiş) |
A1: Botaș Alin Marian (Timişoara – Timiş) | ||
Data: 2016-09-24 Ora: 17:00 | A2: Samsudean Patricia (Timişoara – Timiş) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Voinţa (Sibiu – Sibiu) | Obs: Rigo Monica (Cluj-Napoca – Cluj; foto) | |
Obs: Lup Virgil (Aiud – Alba) |
Sursa: frf-cca.ro
Sursa foto: facebook
Comentarii recente