UEL: La Shkendija – Mlada Boleslav observator de arbitri a fost un roman

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuiul. 30, 2016

Shkendoja-Mlada_2-0_EL-Tur3_mansa1

Pe langa brigada lui Alexandru Tudor, care a condus Austria Viena – Spartak Trnava (scor: 0-1), Romania a mai avut un reprezentant in prima mansa a turului 3 preliminar din Europa League. Este vorba despre Alexandru Deaconu, observator de arbitri la partida Shkendija – Mlada Boleslav (scor: 2-0), disputata joi, la Skopje. Meciul din capitala Macedoniei a fost condus de o brigada din Kazahstan, formata din: Artyom Kuchin – Evgeni Belski, Anatoli Hodin – Aleksandr Gauzer. Delegat UEFA a fost turcul Cenk Cem.

Saptamana trecuta Alexandru Deaconu a oficiat la jocul Dudelange – Qarabağ (scor: 1-1), din turul 2 preliminar al Champions League.

Vezi si:

Alexandru Deaconu, observator in Champions League / Turul 2 preliminar

Brigadă de arbitri din România în al treilea tur preliminar al Europa League

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!