Sebastian Coltescu va participa la turneul final al UEFA Region’s Cup

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuapr. 13, 2019

Sebastian Coltescu (foto: frf.ro) se afla printre cei 6 arbitri care vor oficia la turneul final al UEFA Region’s Cup. Competitia, aflata la cea de-a 11 editie, se va disputa in Germania, in perioada 18-26 iunie. Participa 8 echipe de fotbal amator, impartite in 2 grupe. Castigatoarele grupelor vor disputa finala.

Grupa A: Bavaria (Germania), Istanbul (Turcia), Slovacia de Vest (Slovacia), Liga Normandiei (Franța)

Grupa B: Hradec Králové (Cehia), Dolnośląski (Polonia), Regiunea de Sud – Chayka (Rusia), Castilla și León (Spania)

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!