Prahova: O noua scoala pentru formarea arbitrilor

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuian. 19, 2019

In Prahova se fac inscrieri pentru o noua scoala de arbitri. Iata anuntul postat pe site-ul frf-ajf.ro:

In luna martie 2019 va incepe o noua scoala pentru formarea tinerilor arbitri. Cei care doresc sa se inscrie la scoala o pot face pana la sfarsitul lunii februarie. Cererile de inscriere se vor depune la sediul A.J.F. Prahova sau se poate lua legatura cu Neagu Ionut (tel:0722275908). In cerere sa se mentioneze nr. de telefon si adresa de e-mail.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!