Moment de reculegere in memoria Regelui Mihai la jocurile din Liga 1 si 2. Comunicatul CCA

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariudec. 09, 2017

COMUNICAT

 

In atentia arbitrilor si a observatorilor de arbitri delegati la jocuri din Liga 1 si 2 

     
     Solicităm respectuos oficialilor delegati la jocuri din Liga 1 si 2 programate in aceasta perioada sa tina un moment de reculegere in memoria Regelui Mihai I, fostul suveran al Romaniei care a murit marti, 05 decembrie la varsta de 96 ani.

 
Dumnezeu să il odihneasca!

 

 

08.12.2017                                                                                  Comisia Centrala a Arbitrilor

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!