Liga 3, Etapele 21, 23: Arbitrii si observatorii jocurilor

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuApr 21, 2018

Seria I, Etapa 23

# echipe arbitri
1 CSM Roman – AFC Hărman A: Safta Mihai (Iordăcheanu – Prahova)
    A1: Rusu Mircea (Bertea – Prahova)
  Data: 2018-04-20     Ora: 17:00 A2: Mociorniță Nicolae Bogdan (Băicoi – Prahova) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Moldova (Roman – Neamţ) Obs: Luca Valentin (Botoşani – Botoşani)
    Obs: Foof Ervin (Sfântu Gheorghe – Covasna)
2 CSM Paşcani – CSM Focşani 2007 A: Florea Bogdan (Piatra Neamţ – Neamţ)
    A1: Tamasi Zoltan (Bisericani – Harghita)
  Data: 2018-04-20     Ora: 17:00 A2: Ungvari Levente (Haghig – Covasna) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: CFR (Paşcani – Iaşi) Obs: Ciubotariu Liviu (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Munteanu Ionel (Bacău – Bacău)
3 CS Sporting Lieşti – AFC Metalosport Galaţi  
     
  Data: 2018-04-21     Ora: 17:00
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Comunal (Lieşti – Galaţi)  
     
4 ACS Olimpic Cetate Râşnov – STĂ  
     
  Data: 2018-04-21     Ora: 17:00
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Bucegi (Râşnov – Braşov)  
     
5 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc – CS Aerostar Bacău A: Illyeş Adrian (Ploieşti – Prahova)
    A1: Dragoş Bogdan Ioan (Făgăraş – Braşov)
  Data: 2018-04-21     Ora: 17:00 A2: Schiopet Claudiu (Braşov – Braşov) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Municipal (Miercurea Ciuc – Harghita) Obs: Starica Virgil (Iaşi – Iaşi)
    Obs: Donciu Stefan (Sfântu Gheorghe – Covasna)
6 ACS KSE Târgu Secuiesc – ACS Suporter Club Oţelul Galaţi A: Ștef Claudiu (Târgu Mureş – Mureş)
    A1: Bojan Cosmin (Târgu Mureş – Mureş)
  Data: 2018-04-21     Ora: 17:00 A2: Albu Balint (Târgu Mureş – Mureş) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Doctor Sinkovits (Târgu Secuiesc – Covasna) Obs: Albon Teodora (Cluj-Napoca – Cluj; foto)
    Obs: Mircea Constantin (Buzău – Buzău)
7 CS Avântul Valea Mărului – AFC Odorheiu Secuiesc  
     
  Data: 2018-04-21     Ora: 17:00
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Comunal Prof. Costică Popovici (Valea Mărului – Galaţi)  
     
8 ASMS ACS Sănătatea Darabani – CSM Bucovina Rădăuţi A: Diaconu Marius (Roman – Neamţ)
    A1: Cercel Cosmin (Piatra Neamţ – Neamţ)
  Data: 2018-04-21     Ora: 17:00 A2: Lungu Alexandra (Roman – Neamţ) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Orăşenesc (Darabani – Botoşani) Obs: Anitoaei Petronela (Iaşi – Iaşi)
    Obs: Simionas Vasile (Iaşi – Iaşi)

Seria a II-a, Etapa 21

# echipe arbitri
1 ACS Sportul Chiscani – CSA Axiopolis Sport Cernavodă A: Baban Vlad (Iaşi – Iaşi)
    A1: Condurache Adrian (Paşcani – Iaşi)
  Data: 2018-04-20     Ora: 17:00 A2: Diaconu Andrei (Iaşi – Iaşi) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Sportul (Chiscani – Brăila) Obs: Manasă Costică (Bacău – Bacău)
    Obs: Crangasu Decu (Ploieşti – Prahova)
2 SC Fotbal Club FCSB SA 2 – SC FC Voluntari SA 2 A: Ciucanu Octavian (Braşov – Braşov)
    A1: Pavel Cojocaru Andrei (Braşov – Braşov)
  Data: 2018-04-20     Ora: 17:00 A2: Ciuraru Roberto (Sfântu Gheorghe – Covasna) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Baza ARCOM (teren 3 sintetic) – FCSB (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Tomoioaga Grigore (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea)
    Obs: Cernea Roxana (Bucureşti – Bucureşti)
3 ACS FC Delta Dobrogea Tulcea – ASSCS Farul Constanţa A: Gheorghe Alin (Ploieşti – Prahova)
    A1: Oprescu Louis George (Ploieşti – Prahova)
  Data: 2018-04-20     Ora: 17:00 A2: Pantilimonescu Constantin (Ploieşti – Prahova) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Delta (Tulcea – Tulcea) Obs: Mihalache Gheorghe (Buzău – Buzău)
    Obs: Cosoreanu Dumitru (Galaţi – Galaţi)
4 ACSM Olteniţa – AFC Unirea 04 Slobozia A: Moroita Andrei (Ploieşti – Prahova)
    A1: Dumitrache Stefan (Palanca – Prahova)
  Data: 2018-04-21     Ora: 17:00 A2: Călărașu Ștefan (Câmpina – Prahova) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Orășenesc (Olteniţa – Călăraşi) Obs: Băntescu Costel (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Mihail Marian (Bucureşti – Bucureşti)
5 ACS Înainte Modelu – AS FC Agricola Borcea A: Nae Ionel (Constanţa – Constanţa)
    A1: Carson Marian (Constanţa – Constanţa)
  Data: 2018-04-21     Ora: 17:00 A2: Tanase Cristian (Constanţa – Constanţa) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Vasile Enache (Modelu – Călăraşi) Obs: Burcea Petrica (Giurgiu – Giurgiu)
    Obs: Blagoe Vasile (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
6 AFC Metalul Buzău – ACS Victoria Traian A: Despina Alexandru (Constanţa – Constanţa)
    A1: Dumitrescu Andrei (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2018-04-21     Ora: 17:00 A2: Sirghi Raluca (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Teren Sintetic (Cornel Negoescu – Buzău) Obs: Borcan Ionut (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Popa Alexandru (Plopeni – Prahova)
7 AFC Progresul 1944 Spartac – CSM Râmnicu Sărat A: Motan Mihai (Aninoasa – Dâmbovita)
    A1: Iugulescu Petruţa (Târgovişte – Dâmbovita)
  Data: 2018-04-21     Ora: 17:00 A2: Onicescu Ion (Glodeni – Dâmbovita) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Progresul Spartac (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Poenaru Ştefan (Botoşani – Botoşani)
    Obs: Popescu Catalin Eugen (Ploieşti – Prahova)

Seria a III-a, Etapa 21

# echipe arbitri
1 AFC Astra 2 – AS FC Aninoasa A: Bădoiu Marius Daniel (Craiova – Dolj)
    A1: Ilinca Cristian Daniel (Craiova – Dolj)
  Data: 2018-04-20     Ora: 17:00 A2: Constantinescu Daniela (Craiova – Dolj) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Astra (Ploieşti – Prahova) Obs: Simtion Daniel (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Petre Costel (Constanţa – Constanţa)
2 CS Mioveni 2 – CS Tunari A: Iacob Costinel (Craiova – Dolj)
    A1: Andrei Florentin (Belcin – Dolj)
  Data: 2018-04-20     Ora: 17:00 A2: Barbu Marian Cristinel (Craiova – Dolj) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Baza Sportivă Gr. Şc. Colibaşi (Colibaşi – Argeş) Obs: Dumitrescu Eduard (Piteşti – Argeş)
    Obs: Cojocaru Sorin (Bucureşti – Bucureşti)
3 CS Atletic Bradu – CSM Flacăra Moreni A: Roman Cosmin (Iaşi – Iaşi)
    A1: Popovici Valentin (Botoşani – Botoşani)
  Data: 2018-04-20     Ora: 17:00 A2: Caba Bogdan Vasile (Darabani – Botoşani) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Bradu (Bradu – Argeş) Obs: Comsea Ovidiu (Sibiu – Sibiu)
    Obs: Matei Adrian (Berceni – Ilfov)
4 AFCM Alexandria – ACS Petrolul 52 A: Unimatan Paul (Zalău – Sălaj)
    A1: Necula Mihaita (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2018-04-20     Ora: 17:00 A2: Midvichi Alexandru (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Municipal (Alexandria – Teleorman) Obs: Ivan Iulian (Giurgiu – Giurgiu)
    Obs: Ionescu Aurel (Bucureşti – Bucureşti)
5 ACS Viitorul Domneşti – ACS Urban Titu  
  nu se disputa  
  Data: 2018-04-21     Ora: 17:00
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Vointa (Domneşti – Ilfov)  
     
6 SC Popeşti-Leordeni – CS Sporting Roşiori 2008 A: Cretu Denis Andrei (Botoşani – Botoşani)
    A1: Cretu Radu (Botoşani – Botoşani)
  Data: 2018-04-21     Ora: 17:00 A2: Turcanu Ionut (Coţuşca – Botoşani) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Inter Gaz (Popeşti-Leordeni – Ilfov) Obs: Mușetoiu Elena (Piteşti – Argeş)
    Obs: Boroneant Silvia (Bucureşti – Bucureşti)
7 ACSF Voinţa Turnu Măgurele – CS Concordia Chiajna 2 A: Olaru Constantin Alin (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea)
    A1: Dorobantu Ovidiu (Olanu – Vâlcea)
  Data: 2018-04-21     Ora: 17:00 A2: Costache Marian Silviu (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Voinţa (Saelele – Teleorman) Obs: Filip Ioan (Slatina – Olt)
    Obs: Radu Victor (Bucureşti – Bucureşti)

Seria a IV-a, Etapa 23

# echipe arbitri
1 Centrul Naţional de Pregătire Timişoara – CS Gloria Lunca Teuz Cermei A: Vieru Cristian (Cisnădie – Sibiu)
    A1: Duta Vasile Marius (Avrig – Sibiu)
  Data: 2018-04-20     Ora: 17:00 A2: Voaides Alina (Sibiu – Sibiu) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Banatul (Timişoara – Timiş) Obs: Rojneai Alexandru (Alba Iulia – Alba)
    Obs: Burtea Antonie (Reşiţa – Caraş Severin)
2 CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – AFC Hermannstadt 2 A: Lădar Razvan (Zalău – Sălaj)
    A1: Fiter Ciprian (Satu Mare – Satu Mare)
  Data: 2018-04-20     Ora: 17:00 A2: Zifceac Ludovic (Aleşd – Bihor) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Arpad Thierjung (Jimbolia – Timiş) Obs: Miholcea Dan Alexandru (Bocşa – Caraş Severin)
    Obs: Vancea Viorel (Oradea – Bihor)
3 CS Şoimii Lipova – CS Millenium Giarmata A: Inoan Vlad (Floreşti – Cluj)
    A1: Muresan Alin Cristian (Floreşti – Cluj)
  Data: 2018-04-20     Ora: 17:00 A2: Torok Gyurko Zoltan Attila (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Comunal Pancota (Pâncota – Arad) Obs: Pantea Cornel (Oradea – Bihor)
    Obs: Biriş Teodor (Hunedoara – Hunedoara)
4 CSM Lugoj – ACSO Filiaşi A: Rodina Vasile (Ocna Mureş – Alba)
    A1: Popa Daniel (Aiud – Alba)
  Data: 2018-04-21     Ora: 17:00 A2: Doarvoas Claudiu (Mintia – Hunedoara) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Tineretului (Lugoj – Timiş) Obs: Jivan Mihai (Arad – Arad)
    Obs: Rad Vasile (Arad – Arad)
5 STĂ – CS Naţional Sebiş  
     
  Data: 2018-04-21     Ora: 17:00
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion:  
     
6 CSM Școlar Reșita – CS Internaţional Băleşti A: Gornic Alexandru Dan (Arad – Arad)
    A1: Filip Alexandru (Timişoara – Timiş)
  Data: 2018-04-21     Ora: 17:00 A2: Samsudean Patricia (Timişoara – Timiş) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Mircea Chivu (Reşiţa – Caraş Severin) Obs: Moisescu Luis (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
    Obs: Catanescu Marian (Craiova – Dolj)
7 ACS Ghiroda – CNS Cetate Deva A: Nicoras Ionut Vasile (Arad – Arad)
    A1: Pantea Sebastian (Arad – Arad)
  Data: 2018-04-21     Ora: 17:00 A2: Mihoc Alina (Arad – Arad) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Emilian Pavel (Ghiroda – Timiş) Obs: Pirtea Ioan (Oradea – Bihor)
    Obs: Copacean Adrian (Caraş Severin – Caraş Severin)
8 Club Sportiv U Craiova SA 2 – ACS Şirineasa A: Dumitrache Bogdan (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Goicea Silviu (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2018-04-21     Ora: 17:00 A2: Barbulescu Marius (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Extensiv (Craiova – Dolj) Obs: Gligoras Adrian (Târgovişte – Dâmbovita)
    Obs: Nicolaescu Florin (Slatina – Olt)

Seria a V-a, Etapa 23

# echipe arbitri
1 AFC Metalurgistul Cugir 1939 – ACS Industria Galda A: Bodocan Narcis (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Georgiu Ioan Claudiu (Dej – Cluj)
  Data: 2018-04-20     Ora: 17:00 A2: Tănăsuc Andra (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Arena CSO (Cugir – Alba) Obs: Faniță Constantin (Timişoara – Timiş)
    Obs: Lup Virgil (Aiud – Alba)
2 CS Gaz Metan Mediaş 2 – FC Unirea Dej A: Vărzan Aurel (Timişoara – Timiş)
    A1: Humita Ioan Daniel (Armeniş – Caraş Severin)
  Data: 2018-04-20     Ora: 17:00 A2: Bulgarașu Mădălin (Timişoara – Timiş) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Comunal (Dumbrăveni – Sibiu) Obs: Bordaş Vasile (Târgu Mureş – Mureş)
    Obs: Orosfoian Ioan (Târgu Mureş – Mureş)
3 CSM Avântul Reghin – ACS Performanţa Ighiu A: Lunca Dragoș Nicolae (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Tarba Gheorghe Vasile (Coaş – Maramureş)
  Data: 2018-04-21     Ora: 17:00 A2: Muresan Cristian Gheorghe (Cavnic – Maramureş) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Avântul (Reghin – Mureş) Obs: Botezatu Nicolae (Piatra Neamţ – Neamţ)
    Obs: Popa Vlad (Braşov – Braşov)
4 ACS Fotbal Comuna Recea – FC CFR 1907 Cluj SA 2 A: Vidican Rares George (Satu Mare – Satu Mare)
    A1: Kopriva Tamas (Satu Mare – Satu Mare)
  Data: 2018-04-21     Ora: 17:00 A2: Albu Sergiu Tudor (Satu Mare – Satu Mare) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Comunal Recea (Săsar – Maramureş) Obs: Popa Vasile (Bistriţa – Bistriţa Năsăud)
    Obs: Papp Ioan (Carei – Satu Mare)
5 AFC Unirea 1924 Alba Iulia – STĂ  
     
  Data: 2018-04-21     Ora: 17:00
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion:  
     
6 CS Iernut – AFC Unirea Tăşnad A: Mormeci Dumitru Robert (Braşov – Braşov)
    A1: Cheregi Ionut Bogdan (Oradea – Bihor)
  Data: 2018-04-21     Ora: 17:00 A2: Gozman Cristian (Oradea – Bihor) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Cornel Orza (Iernut – Mureş) Obs: Huzu Aron (Sibiu – Sibiu)
    Obs: Chiritescu Petrisor (Braşov – Braşov)
7 ACS FC Avrig – AS FC Universitatea Cluj A: Piriu Dragos (Curtea de Argeş – Argeş)
    A1: Pătraşcu Cristian Daniel (Craiova – Dolj)
  Data: 2018-04-21     Ora: 17:00 A2: Popa Romeo (Craiova – Dolj) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Comunal (Avrig – Sibiu) Obs: Voicu Viorel (Slatina – Olt)
    Obs: Cioloboc Daniel (Târgu Mureş – Mureş)
8 CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca – ACS Viitorul Ghimbav  
     
  Data: 2018-04-21     Ora: 17:00
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion:  
   

Sursa: frf-cca

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!