Liga 3, Etapa 14/16: Arbitrii si observatorii jocurilor

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuMar 04, 2017

Liga 3, Etapa 14/16

 Andrei Moroita_Pl

Seria 1, Etapa 16

# echipe arbitri
1 ACS Olimpia 2010 Rm. Sărat – CSM Paşcani (IS) A: Moldoveanu Cristian (Sfântu Gheorghe – Covasna)
    A1: Pavel Cojocaru Andrei (Braşov – Braşov)
  Data: 2017-03-03     Ora: 15:00 A2: Boncz Gabriel (Făgăraş – Braşov) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Olimpia (Râmnicu Sărat – Buzău) Obs: Grozea Teodor (Brăila – Brăila)
    Obs: Negoita Tudor (Ploieşti – Prahova)
2 Atletico Vaslui – AFK Csikszereda Miercurea Ciuc A: Baban Vlad (Iaşi – Iaşi)
    A1: Vornicu Adrian (Iaşi – Iaşi)
  Data: 2017-03-03     Ora: 15:00 A2: Diaconu Andrei (Iaşi – Iaşi) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Municipal (Vaslui – Vaslui) Obs: Burloiu Daniel (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Seferi Gheorghe (Galaţi – Galaţi)
3 CSM Roman (NT) – AFC Odorheiu Secuiesc A: Moroita Andrei (Ploieşti – Prahova; foto)
    A1: Popovici Cătălin Alexandru (Ploieşti – Prahova)
  Data: 2017-03-03     Ora: 15:00 A2: Petre Doru Nicolae (Ploieşti – Prahova) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Moldova (Roman – Neamţ) Obs: Anitoaei Petronela (Iaşi – Iaşi)
    Obs: Pop Ion Gabriel Flaviu (Bacău – Bacău)
4 CS Aerostar Bacău (BC) – Sportul Chiscani (BR) A: Barbu Marian (Făgăraş – Braşov)
    A1: Cantemir Constantin Mihai (Făgăraş – Braşov)
  Data: 2017-03-03     Ora: 15:00 A2: Țuțu Lucian (Tărlungeni – Braşov) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Aerostar (Bacău – Bacău) Obs: Savu Catalin (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Daicu Aurel (Suceava – Suceava)
5 CS Stiinta Miroslava (IS) – AFC Hărman A: Burloiu Dorin (Galaţi – Galaţi)
    A1: Vlase Daniel (Slobozia Conachi – Galaţi)
  Data: 2017-03-04     Ora: 15:00 A2: Bedreaga Razvan (Galaţi – Galaţi) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Comunal (Miroslava – Iaşi) Obs: Rusu Cristinel (Focşani – Vrancea)
    Obs: Munteanu Ionel (Bacău – Bacău)
6 Sport Club Bacau (BC) – CS Avântul Valea Mărului (GL) A: Beldiman Razvan (Vaslui – Vaslui)
    A1: Noroc Mihaita Adrian (Botoşani – Botoşani)
  Data: 2017-03-04     Ora: 15:00 A2: Cretu Radu (Botoşani – Botoşani) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Letea (Bacău – Bacău) Obs: Botezatu Nicolae (Piatra Neamţ – Neamţ)
    Obs: Simionas Vasile (Iaşi – Iaşi)
7 STA – AFC Metalosport Galaţi (GL)  
     
  Data: 2017-03-04     Ora: 15:00  
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion:  
     
8 CS Sporting Liesti (GL) – ACS Olimpic Cetate Rasnov A: Fratila Adrian (VADU PASII – Buzău)
    A1: Andreiu Silviu (Buzău – Buzău)
  Data: 2017-03-04     Ora: 15:00 A2: Vițelaru Cosmin (Vaslui – Vaslui) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Comunal (Liesti – Galaţi) Obs: Manasă Costică (Bacău – Bacău)
    Obs: Ciocoiu Constantin (Băicoi – Prahova)

 

Seria 2, Etapa 14

# echipe arbitri
1 SC FC Metaloglobus SA (B) – ACS Inainte Modelu (CL) A: Marinescu Madalin (Ploieşti – Prahova)
    A1: Dumitru Ionel Valentin (Gherghiţa – Prahova)
  Data: 2017-03-03     Ora: 15:00 A2: Măndită Cristian Ionut (Tunari – Ilfov) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Metaloglobus (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Stănescu Florin (Dragomireşti – Ilfov)
    Obs: Cojocaru Sorin (Bucureşti – Bucureşti)
2 AFC Astra 2 (PH) – Fotbal Club Viitorul 2 SA (CT) A: Dumitrică Omar Cristian (Craiova – Dolj)
    A1: Pătraşcu Cristian Daniel (Craiova – Dolj)
  Data: 2017-03-03     Ora: 15:00 A2: Tudor Razvan Claudiu (Craiova – Dolj) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Astra (Ploieşti – Prahova) Obs: Stefan Ion (Buzescu – Teleorman)
    Obs: Toma Cristina (Bucureşti – Bucureşti)
3 ACS FC Delta Dobrogea Tulcea (TL) – SC Popeşti Leordeni A: Marcu Claudiu (Constanţa – Constanţa)
    A1: Mocanu Robert (Brăila – Brăila)
  Data: 2017-03-04     Ora: 15:00 A2: Negoiță Răzvan (Brăila – Brăila) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Delta (Tulcea – Tulcea) Obs: Ciubotariu Liviu (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Guteanu Stere (Techirghiol – Constanţa)
4 FC Dinamo 1948 SA Bucuresti 2 (B) – CSA Axiopolis Sport Cernavoda A: Costreie Adrian Sorin (Buftea – Ilfov)
    A1: State Şerban (Piteşti – Argeş)
  Data: 2017-03-04     Ora: 15:00 A2: Banu Adrian Bogdan (Ploieşti – Prahova) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Metaloglobus (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Diaconu Gigi (Buzău – Buzău)
    Obs: Cernea Roxana (Bucureşti – Bucureşti)
5 CS Viitorul Domneşti (IF) – CSM Olteniţa A: Dumitrache Bogdan (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Oprescu Louis George (Ploieşti – Prahova)
  Data: 2017-03-04     Ora: 15:00 A2: Călărașu Ștefan (Câmpina – Prahova) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Complex Tehnic FRF (Buftea – Ilfov) Obs: Ungureanu Florin (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Petre Costel (Constanţa – Constanţa)
6 CS Petrolistul Boldești – AFC Unirea 04 Slobozia (IL) A: Mladinovici Horia Gabriel (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Mocanu Florin Aurelian (Târgovişte – Dâmbovita)
  Data: 2017-03-04     Ora: 15:00 A2: Iugulescu Petruţa (Târgovişte – Dâmbovita) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Viorel Mateianu (Boldeşti-Scăieni – Prahova) Obs: Ivan Iulian (Giurgiu – Giurgiu)
    Obs: Barbu Florentin (Giurgiu – Giurgiu)
7 CS Tunari (IF) – AS Arsenal Malu (GR)  
     
  Data: 2017-03-04     Ora: 15:00  
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Tunari (Tunari – Ilfov)  
     

 

Seria 3, Etapa 16

# echipe arbitri
1 Club Sportiv U Craiova SA 2 (DJ) – ACS Șirineasa A: Anton Sergiu (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Radu Dragos (Dragomireşti – Ilfov)
  Data: 2017-03-03     Ora: 15:00 A2: Istrate Marian (Buftea – Ilfov) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Extensiv (Craiova – Dolj) Obs: Voicu Viorel (Slatina – Olt)
    Obs: Craioveanu Petrescu Florin (Bucureşti – Bucureşti)
2 CS Mioveni 2 – FC Voluntari 2 A: Porumbel Valentin (Olteniţa – Călăraşi)
    A1: Neacsu Ionut Traian (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2017-03-03     Ora: 15:00 A2: Neagu Gabriel (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Grup Scolar (Mioveni – Argeş) Obs: Dumitrescu Eduard (Piteşti – Argeş)
    Obs: Coloj Liviu Voicu (FILIAȘI – Dolj)
3 CS Atletic Bradu (AG) – CSM Flacăra Moreni (DB) A: Bălăcescu Liviu (Târgu Jiu – Gorj)
    A1: Glavan Ion Nelu (Vladimir – Gorj)
  Data: 2017-03-03     Ora: 15:00 A2: Udrea Ramona Doriana (Târgu Jiu – Gorj) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Bradu (Bradu – Argeş) Obs: Burcea Petrica (Giurgiu – Giurgiu)
    Obs: Blagoe Vasile (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
4 CS CONCORDIA Chiajna 2 (IF) – ACSO Filiaşi A: Gheorghe Alin (Ploieşti – Prahova)
    A1: Ciorescu Octavian (Ploieşti – Prahova)
  Data: 2017-03-03     Ora: 15:00 A2: Florea Bianca (Ploieşti – Prahova) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Concordia (Chiajna – Ilfov) Obs: Radu Petre (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Nicolae Camelia (Bucureşti – Bucureşti)
5 SCM Pitesti (AG) – CS Podari (DJ) A: Breoi Nicolae (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Bodolan Alexandru (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2017-03-03     Ora: 15:00 A2: Tepusa Mihaela (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Complex Nicolae Dobrin (Piteşti – Argeş) Obs: Ionescu Mihail (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Nicolaescu Florin (Slatina – Olt)
6 ACS URBAN Titu (DB) – CS Sporting Rosiori 2008 A: Neculcea Bogdan (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Ilinca Cristian Daniel (Craiova – Dolj)
  Data: 2017-03-04     Ora: 15:00 A2: Popa Romeo (Craiova – Dolj) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Orăşenesc (Titu – Dâmbovita) Obs: Fodor Jozsef Lajos (Odorheiu Secuiesc – Harghita)
    Obs: Gherghe Alexandru (Făgăraş – Braşov)
7 FC Aninoasa (DB) – FCM Alexandria (TR) A: Busi Cătălin (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    A1: Marin Nicusor (Suseni – Argeş)
  Data: 2017-03-04     Ora: 15:00 A2: Dumitrache Stefan (Ploieşti – Prahova) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Aninoasa (Comuna Aninoasa – Dâmbovita) Obs: Crângaşu Silviu (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Craciun Dumitru (Bucureşti – Bucureşti)
8 STA – SC FC Steaua București SA 2  
     
  Data: 2017-03-04     Ora: 15:00  
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion:  

 

Seria 4, Etapa 14

# echipe arbitri
1 CS Millenium Giarmata (TM) – AFC Unirea 1924 Alba Iulia A: Vieru Cristian (Cisnădie – Sibiu)
    A1: Nagy Daniel (Mediaş – Sibiu)
  Data: 2017-03-03     Ora: 15:00 A2: Pantea Sebastian (Arad – Arad) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Nicu Moraru (Giarmata – Timiş) Obs: Balaj Vasile (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
    Obs: Copacean Adrian (Caras Severin – Caraş Severin)
2 CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic (TM) – CS Gloria Lunca Teuz Cermei A: Lazar Calin Gheorghe (Mediaş – Sibiu)
    A1: Tocai Emeric (Alma – Sibiu)
  Data: 2017-03-03     Ora: 15:00 A2: Duta Vasile Marius (Avrig – Sibiu) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: CFR (Timişoara – Timiş) Obs: Rojneai Alexandru (Alba Iulia – Alba)
    Obs: Oglindoiu Florin (Mehedinti – Mehedinţi)
3 ACS Poli Timișoara 2 – ACS UTA Bătrâna Doamnă 2 A: Kovacs Szabolcs (Carei – Satu Mare)
    A1: Pascu Radu (Oradea – Bihor)
  Data: 2017-03-03     Ora: 15:00 A2: Zifceac Ludovic (Oradea – Bihor) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Calor (Timişoara – Timiş) Obs: Ciotlaus Sorin (Deva – Hunedoara)
    Obs: Lupu Alin (Caras Severin – Caraş Severin)
4 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) – CSM Scolar Resita A: Naidin Marius (Piteşti – Argeş)
    A1: Tanase Lucian (Piteşti – Argeş)
  Data: 2017-03-03     Ora: 15:00 A2: Ionescu Mihai Marian (Suseni – Argeş) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Tineretului (Rovinari – Gorj) Obs: Ezaru Marian (Craiova – Dolj)
    Obs: Catanescu Marian (Craiova – Dolj)
5 CS National Sebiş (AR) – AS FC Ripensia Timișoara (TM) A: Balan Alexandru (Deva – Hunedoara)
    A1: Muresan Alin Cristian (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2017-03-03     Ora: 15:00 A2: Todea Anghel (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Naţional (Sebiş – Arad) Obs: Moisin Sebastian (Oradea – Bihor)
    Obs: Zare Ion (Oradea – Bihor)
6 ACS Industria Galda – CNS Cetate Deva A: Lădar Razvan (Oradea – Bihor)
    A1: Epure Adrian (Orlat – Sibiu)
  Data: 2017-03-04     Ora: 15:00 A2: Schiopet Claudiu (Braşov – Braşov) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Galda de Jos (Galda de Jos – Alba) Obs: Corocan Cornel (Reşiţa – Caraş Severin)
    Obs: Mierea Florin (Timişoara – Timiş)
7 CS Performanţa Ighiu (AB) – CS Municipal Lugoj (TM) A: Albon Teodora (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Torok Gyurko Zoltan Attila (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2017-03-04     Ora: 15:00 A2: Giorgiu Claudiu (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Comunal Ighiu (IGHIU – Alba) Obs: Sopa Danut (Sibiu – Sibiu)
    Obs: Catana Ionel (Motru – Gorj)

 

Seria 5, Etapa 16

# echipe arbitri
1 AS FC ASA 2013 Târgu Mureș 2 – CS Iernut (MS) A: Rodina Vasile (Alba Iulia – Alba)
    A1: Suciu George (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2017-03-03     Ora: 15:00 A2: Tănăsuc Andra (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Transil 2 (Târgu Mureş – Mureş) Obs: Popa Vasile (Bistriţa – Bistriţa Năsăud)
    Obs: Lup Virgil (Aiud – Alba)
2 CF Metalurgistul Cugir 1939 (AB) – CSM Avantul Reghin (MS) A: Inoan Vlad (Floreşti – Cluj)
    A1: Nasc Iosif Adrian (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2017-03-03     Ora: 15:00 A2: Antal Csaba (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Arena CSO (Cugir – Alba) Obs: Faniță Constantin (Timişoara – Timiş)
    Obs: Rad Vasile (Arad – Arad)
3 CS Osorhei (BH) – CS Viitorul Ulmeni (MM) A: Barzuca Dorian (Lugoj – Timiş)
    A1: Humita Ioan Daniel (Armenis – Caraş Severin)
  Data: 2017-03-03     Ora: 15:00 A2: Samsudean Patricia (Timişoara – Timiş) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Comunal Alparea (Osorhei – Bihor) Obs: Arsa Emil (Arad – Arad)
    Obs: Micsa Dorin (Timişoara – Timiş)
4 CS Unirea Jucu (CJ) – ACS FC Bistrita A: Almas Gabriel (Zalău – Sălaj)
    A1: Corb Sergiu Paul (Zalău – Sălaj)
  Data: 2017-03-03     Ora: 15:00 A2: Seiche Lazar Flavius (Zalău – Sălaj) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Baza Sportiva (Jucu – Cluj) Obs: Hotico Ion (Baia Mare – Maramureş)
    Obs: Tira Mihai (Alba Iulia – Alba)
5 CS Sanatatea Servicii Publice Cluj (CJ) – CS Gaz Metan 2 Mediaş (SB) A: Gornic Alexandru Dan (Arad – Arad)
    A1: Lakatos Rares (Oradea – Bihor)
  Data: 2017-03-03     Ora: 15:00 A2: Fiter Ciprian (SânMartin – Bihor) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Clujana (Cluj-Napoca – Cluj) Obs: Marchis Traian (Baia Mare – Maramureş)
    Obs: Orosfoian Ioan (Târgu Mureş – Mureş)
6 CS FC Zalău (SJ) – AFC Hermannstadt A: Andrei Florin (Târgu Mureş – Mureş)
    A1: Albu Balint (Târgu Mureş – Mureş)
  Data: 2017-03-03     Ora: 15:00 A2: Bojan Cosmin (Târgu Mureş – Mureş) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Municipal (Zalău – Sălaj) Obs: Pantea Cornel (Oradea – Bihor)
    Obs: China Cristian (Baia Mare – Maramureş)
7 STA – FC Unirea Dej (CJ)  
     
  Data: 2017-03-04     Ora: 15:00  
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion:  
     
8 ACS Fotbal Comuna Recea – ACS Comunal Recolta Dorolț A: Domsa Mihai (Aiud – Alba)
    A1: Popa Daniel (Aiud – Alba)
  Data: 2017-03-04     Ora: 15:00 A2: Pojar Paul Bogdan (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Comunal Recea (Comuna Recea – Maramureş) Obs: Stefanuti Claudiu (Bistriţa – Bistriţa Năsăud)
    Obs: Cioloboc Daniel (Târgu Mureş – Mureş)

Sursa: frf-cca.ro

Vezi si:

Liga 2, Etapa 23: Arbitrii si observatorii jocurilor

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!