Liga 3, Etapa 11: Arbitrii si observatorii jocurilor

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuNoi 03, 2017

Liga 3, Etapa 11

# echipe arbitri
1 CSM Paşcani – AFC Metalosport Galaţi A: Fratila Adrian (VADU PASII – Buzău)
    A1: Martinescu Bogdan Mihai (Buzău – Buzău)
  Data: 2017-11-03     Ora: 14:00 A2: Sava Andreea Nicoleta (Maracineni – Buzău) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: CFR (Paşcani – Iaşi) Obs: Boca Sorin (Iaşi – Iaşi)
    Obs: Moraru Florentin Vasile (Vaslui – Vaslui)
2 CSM Roman – CSM Focşani 2007 A: Baban Vlad (Iaşi – Iaşi)
    A1: Condurache Adrian (Paşcani – Iaşi)
  Data: 2017-11-03     Ora: 14:00 A2: Diaconu Andrei (Iaşi – Iaşi) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Moldova (Roman – Neamţ) Obs: Jiga Dan (Bistriţa – Bistriţa Năsăud)
    Obs: Donciu Stefan (Sfântu Gheorghe – Covasna)
3 CS Avântul Valea Mărului – ASMS ACS Sănătatea Darabani A: Robu Ovidiu (Popeşti Leordeni – Ilfov)
    A1: Baltatu Mihai (Buftea – Ilfov)
  Data: 2017-11-04     Ora: 14:00 A2: Istrate Marian (Buftea – Ilfov) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Comunal Prof. Costică Popovici (Valea Mărului – Galaţi) Obs: Starica Virgil (Iaşi – Iaşi)
    Obs: Mircea Constantin (Buzău – Buzău)
4 ACS KSE Târgu Secuiesc – CSM Bucovina Rădăuţi A: Pal Adrian (Odorheiu Secuiesc – Harghita)
    A1: Boncz Gabriel (Făgăraş – Braşov)
  Data: 2017-11-04     Ora: 14:00 A2: Țuțu Lucian (Tărlungeni – Braşov) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Doctor Sinkovits (Târgu Secuiesc – Covasna) Obs: Hincu Florin (Braşov – Braşov)
    Obs: Pop Ion Gabriel Flaviu (Bacău – Bacău)
5 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc – AFC Odorheiu Secuiesc A: Terteleac Ana Maria (Berceni – Ilfov)
    A1: Neagu Gabriel (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2017-11-04     Ora: 14:00 A2: Goicea Silviu (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Municipal (Miercurea Ciuc – Harghita) Obs: Zanfirescu Bogdan (Botoşani – Botoşani)
    Obs: Foof Ervin (Sfântu Gheorghe – Covasna)
6 ACS Olimpic Cetate Râşnov – ACS Suporter Club Oţelul Galaţi A: Dumitrache Bogdan (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Banu Adrian Bogdan (Ploieşti – Prahova)
  Data: 2017-11-04     Ora: 14:00 A2: Dumitrache Stefan (Palanca – Prahova) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Bucegi (Râşnov – Braşov) Obs: Lungu Romeo (Buzău – Buzău)
    Obs: Mihalcea Adrian (Bucureşti – Bucureşti)
7 CS Sporting Lieşti – AFC Hărman A: Moroita Andrei (Ploieşti – Prahova)
    A1: Petre Doru Nicolae (Bucov – Prahova)
  Data: 2017-11-04     Ora: 14:00 A2: Iugulescu Petruţa (Târgovişte – Dâmbovita; foto) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Comunal (Liesti – Galaţi) Obs: Grozea Teodor (Brăila – Brăila)
    Obs: Simionas Vasile (Iaşi – Iaşi)
8 STĂ – CS Aerostar Bacău  
     
  Data: 2017-11-04     Ora: 14:00
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion:  
   
# echipe arbitri
1 SC Fotbal Club FCSB SA 2 – ASSCS Farul Constanţa A: Naidin Marius (Piteşti – Argeş)
    A1: Tanase Lucian (Piteşti – Argeş)
  Data: 2017-11-03     Ora: 14:00 A2: Marin Nicusor (Suseni – Argeş) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Baza ARCOM (teren 3 sintetic) – FCSB (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Savu Catalin (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Nicolae Camelia (Bucureşti – Bucureşti)
2 ACS Sportul Chiscani – AS FC Agricola Borcea A: Ilie Ionut Catalin (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Cercel Cosmin (Piatra Neamţ – Neamţ)
  Data: 2017-11-03     Ora: 14:00 A2: Lungu Alexandra (Roman – Neamţ) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Sportul (Chiscani – Brăila) Obs: Stoian Cosmin (Constanţa – Constanţa)
    Obs: Nuta Nicolae (Ploieşti – Prahova)
3 ACS FC Delta Dobrogea Tulcea – CSA Axiopolis Sport Cernavodă A: Beldiman Razvan (Galaţi – Galaţi)
    A1: Bedreaga Razvan (Galaţi – Galaţi)
  Data: 2017-11-04     Ora: 14:00 A2: Negoiță Răzvan (Brăila – Brăila) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Delta (Tulcea – Tulcea) Obs: Mihalache Gheorghe (Buzău – Buzău)
    Obs: Capra Olivian (Bucureşti – Bucureşti)
4 AFC Metalul Buzău – AFC Progresul 1944 Spartac A: Porumbel Valentin (Olteniţa – Călăraşi)
    A1: Bojan Cosmin (Târgu Mureş – Mureş)
  Data: 2017-11-04     Ora: 14:00 A2: Ionescu Mihai Marian (Suseni – Argeş) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Cornel Negoescu sintetic (Buzău – Buzău) Obs: Harlab Mihai (Braşov – Braşov)
    Obs: Ionescu Aurel (Bucureşti – Bucureşti)
5 ACS Înainte Modelu – CSM Râmnicu Sărat A: Anton Sergiu (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: State Şerban (Curtea de Argeş – Argeş)
  Data: 2017-11-04     Ora: 14:00 A2: Cojocaru Ionut (Giurgiu – Giurgiu) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Vasile Enache (Modelu – Călăraşi) Obs: Carlig Petrea (Tulcea – Tulcea)
    Obs: Totan Mihnea Marsilian (Bucureşti – Bucureşti)
6 ACSM Olteniţa – ACS Victoria Traian A: Ene Andreea (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Țepușă Mihaela (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2017-11-04     Ora: 14:00 A2: Nan Marilena Catalina (Alexandria – Teleorman) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Orășenesc (Olteniţa – Călăraşi) Obs: Seceanu Liviu (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Iancu Marin (Urziceni – Ialomiţa)
7 AFC Unirea 04 Slobozia – SC FC Voluntari SA 2 A: Marinescu Madalin (Ploieşti – Prahova)
    A1: Iacob Florin (Constanţa – Constanţa)
  Data: 2017-11-04     Ora: 14:00 A2: Brandusa Silviu (Constanţa – Constanţa) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: 1 Mai (Slobozia – Ialomiţa) Obs: Băntescu Costel (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Simion Andrei (Bucureşti – Bucureşti)

 

# echipe arbitri
1 CS Atletic Bradu – AFCM Alexandria A: Ţiţii Andrei Lucian (Sura Mica – Sibiu)
    A1: Badea Marius (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
  Data: 2017-11-03     Ora: 14:00 A2: Truţă Marian (Babeni – Vâlcea) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Bradu (Bradu – Argeş) Obs: Ungureanu Florin (Bacău – Bacău)
    Obs: Chiritescu Petrisor (Braşov – Braşov)
2 CS Mioveni 2 – ACS Petrolul 52 A: Constantinescu Ionut (Galaţi – Galaţi)
    A1: Vişan Florian Alexandru (Galaţi – Galaţi)
  Data: 2017-11-03     Ora: 14:00 A2: Iftode Florin (Târgu Bujor – Galaţi) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Orasenesc (Mioveni – Argeş) Obs: Radu Petre (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Radu Victor (Bucureşti – Bucureşti)
3 AFC Astra 2 – CS Concordia Chiajna 2 A: Peşu Ionela Alina (Craiova – Dolj)
    A1: Popa Romeo (Craiova – Dolj)
  Data: 2017-11-03     Ora: 14:00 A2: Ilinca Cristian Daniel (Craiova – Dolj) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Astra (Ploieşti – Prahova) Obs: Ion Adrian (Piteşti – Argeş)
    Obs: Popa Vlad (Braşov – Braşov)
4 ACS Viitorul Domneşti – CS Tunari A: Fuior Cosmin (Brăila – Brăila)
    A1: Mocanu Robert (Brăila – Brăila)
  Data: 2017-11-03     Ora: 14:00 A2: Bararu Daniel (Galaţi – Galaţi) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Vointa (Domnesti – Ilfov) Obs: Fecioru Corneliu (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Cernea Roxana (Bucureşti – Bucureşti)
5 ACSF Voinţa Turnu Măgurele – ACS Urban Titu  
  nu se disputa  
  Data: 2017-11-04     Ora: 14:00
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Voinţa (Saelele – Teleorman)  
     
6 SC Popeşti-Leordeni – CSM Flacăra Moreni A: Nedelciu Alin (Tulcea – Tulcea)
    A1: Paduraru Sebastian (Ploieşti – Prahova)
  Data: 2017-11-04     Ora: 14:00 A2: Barbu Iulian (Constanţa – Constanţa) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Inter Gaz (Popeşti Leordeni – Ilfov) Obs: Ionescu George (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Berceanu Roxana (Bucureşti – Bucureşti)
7 CS Sporting Roşiori 2008 – AS FC Aninoasa A: Nae Ionel (Constanţa – Constanţa)
    A1: Țoie Aurelian (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2017-11-04     Ora: 14:00 A2: Barbulescu Marius (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Municipal (Roşiorii de Vede – Teleorman) Obs: Ghiberdel Mihail (Piteşti – Argeş)
    Obs: Catanescu Marian (Craiova – Dolj)

 

# echipe arbitri
1 CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – CNS Cetate Deva A: Domsa Mihai (Aiud – Alba)
    A1: Popa Daniel (Aiud – Alba)
  Data: 2017-11-03     Ora: 14:00 A2: Glavan Ion Nelu (Vladimir – Gorj) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Arpad Thierjung (Jimbolia – Timiş) Obs: Jivan Mihai (Arad – Arad)
    Obs: Lupsa Ion (Caransebeş – Caraş Severin)
2 Centrul Naţional de Pregătire Timişoara – CS Internaţional Băleşti A: Nicoras Ionut Vasile (Arad – Arad)
    A1: Pantea Sebastian (Arad – Arad)
  Data: 2017-11-03     Ora: 14:00 A2: Mihoc Alina (Arad – Arad) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Banatul (Timişoara – Timiş) Obs: Pirtea Ioan (Oradea – Bihor)
    Obs: Lupu Alin (Caras Severin – Caraş Severin)
3 CSM Lugoj – CS Naţional Sebiş A: Rodina Vasile (Ocna Mureş – Alba)
    A1: Vasile Bogdan Stefan (Sibiu – Sibiu)
  Data: 2017-11-03     Ora: 14:00 A2: Recorean Roxana (Mediaş – Sibiu) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Tineretului (Lugoj – Timiş) Obs: Danciu Cosmin (Hunedoara – Hunedoara)
    Obs: Biriş Teodor (Hunedoara – Hunedoara)
4 Club Sportiv U Craiova SA 2 – ACSO Filiaşi A: Lazăr Călin Gheorghe (Mediaş – Sibiu)
    A1: Nagy Daniel (Mediaş – Sibiu)
  Data: 2017-11-04     Ora: 14:00 A2: Voaides Alina (Sibiu – Sibiu) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Extensiv (Craiova – Dolj) Obs: Burcea Petrica (Giurgiu – Giurgiu)
    Obs: Costache Mihai (Bucureşti – Bucureşti)
5 ACS Ghiroda – CS Şoimii Lipova A: Vieru Cristian (Cisnădie – Sibiu)
    A1: Tocai Emeric (Alma – Sibiu)
  Data: 2017-11-04     Ora: 14:00 A2: Duta Vasile Marius (Avrig – Sibiu) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Emilian Pavel (Ghiroda – Timiş) Obs: Miholcea Dan Alexandru (Bocşa – Caraş Severin)
    Obs: Orbonas Calin Marius (Ilia – Hunedoara)
6 CSM Școlar Reșita – CS Millenium Giarmata A: Jurca Tudor Florin (Arad – Arad)
    A1: Barbu Pompiliu Costinel (Craiova – Dolj)
  Data: 2017-11-04     Ora: 14:00 A2: Constantinescu Daniela (Craiova – Dolj) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Mircea Chivu (Reşiţa – Caraş Severin) Obs: Rojneai Alexandru (Alba Iulia – Alba)
    Obs: Scridon Daniel (Arad – Arad)
7 STĂ – ACS Şirineasa  
     
  Data: 2017-11-04     Ora: 14:00
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion:  
     
8 CS Gloria Lunca Teuz Cermei – AFC Hermannstadt 2 A: Moca Rares (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Pojar Paul Bogdan (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2017-11-04     Ora: 14:00 A2: Popa Dragos Daniel (Baisoara – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Obs: Faniță Constantin (Timişoara – Timiş)
    Obs: Stoicovici Gabriel (Timişoara – Timiş)

 

# echipe arbitri
1 CS Iernut – CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca A: Necrici Razvan (Chechis – Maramureş)
    A1: Muresan Cristian Gheorghe (Cavnic – Maramureş)
  Data: 2017-11-03     Ora: 14:00 A2: Tarba Gheorghe Vasile (Coas – Maramureş) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Cornel Orza (Iernut – Mureş) Obs: Birjac Gavril (Zalău – Sălaj)
    Obs: Pascanu Catalin (Cugir – Alba)
2 AFC Unirea 1924 Alba Iulia – ACS Viitorul Ghimbav A: Demetrescu Iuliana Elena (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    A1: Pascu Radu (Satu Mare – Satu Mare)
  Data: 2017-11-03     Ora: 14:00 A2: Zifceac Ludovic (ALEȘD – Bihor) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Cetate (Alba Iulia – Alba) Obs: Marc Vasile (Cluj-Napoca – Cluj)
    Obs: Birtalan Attila (Crasna – Sălaj)
3 ACS FC Avrig – ACS Performanţa Ighiu A: Bălăcescu Liviu (Târgu Jiu – Gorj)
    A1: Dorobantu Ovidiu (Olanu – Vâlcea)
  Data: 2017-11-04     Ora: 14:00 A2: Costache Marian Silviu (Ramnicu Valcea – Vâlcea) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Comunal (Avrig – Sibiu) Obs: Fodor Jozsef Lajos (Odorheiu Secuiesc – Harghita)
    Obs: Ciocoiu Constantin (Băicoi – Prahova)
4 ACS Fotbal Comuna Recea – AFC Unirea Tăşnad A: Gornic Alexandru Dan (Arad – Arad)
    A1: Nasc Iosif Adrian (Câmpia Turzii – Cluj)
  Data: 2017-11-04     Ora: 14:00 A2: Muresan Alin Cristian (Floreşti – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Comunal Recea (Săsar – Maramureş) Obs: Szanto Lorant (Târgu Mureş – Mureş)
    Obs: Toma Ivan (Bistriţa – Bistriţa Năsăud)
5 AFC Metalurgistul Cugir 1939 – STĂ  
     
  Data: 2017-11-04     Ora: 14:00
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Arena CSO (Cugir – Alba)  
     
6 CSM Avântul Reghin – FC Unirea Dej A: Lastun Mihail Sebastian (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    A1: Pavel Cojocaru Andrei (Braşov – Braşov)
  Data: 2017-11-04     Ora: 14:00 A2: Schiopet Claudiu (Braşov – Braşov) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Avântul (Reghin – Mureş) Obs: Sopa Danut (Sibiu – Sibiu)
    Obs: Duma Ioan (Sibiu – Sibiu)
7 ACS Industria Galda – FC CFR 1907 Cluj SA 2 A: Gaitin Claudiu (Ghiroda – Timiş)
    A1: Corb Ioan Alexandru (Satu Mare – Satu Mare)
  Data: 2017-11-04     Ora: 14:00 A2: Lakatos Rares (Satu Mare – Satu Mare) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Comunal (Galda de Jos – Alba) Obs: Arsa Emil (Arad – Arad)
    Obs: Orosfoian Ioan (Târgu Mureş – Mureş)
8 CS Gaz Metan Mediaş 2 – AS FC Universitatea Cluj A: Vărzan Aurel (Timişoara – Timiş)
    A1: Filip Alexandru (Timişoara – Timiş)
  Data: 2017-11-05     Ora: 13:00 A2: Samsudean Patricia (Timişoara – Timiş) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Gaz Metan (Mediaş – Sibiu) Obs: Veress Lorant (Sfântu Gheorghe – Covasna)
    Obs: Bacescu Mihail (Braşov – Braşov)

Sursa: frf-cca

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!